Знаете ли кого видях 9

  • 34 732
  • 436
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Хайде смело напред Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Хайде и аз тук, ама няма с какво да се похваля, не съм видяла никой скоро  Thinking

# 2
  • Мнения: 85
Оня ден при Билла - Славия, Сашето Васева с едииииинннннн голям черен джип Мерцедес, изглеждаше нервна, не че всички не бяхме на това кръстовище към 18,00 .....
Хи хи хи

# 3
  • Мнения: 1 224
Аз видях този дето го набиха в последния Биг Брадър  .. един леко мургав. Събираше някакви подписи на НДК . По-точно искаше да ги събира, но никой не му обръщаше внимание  Laughing

# 4
  • 7800
  • Мнения: 243
Аз видях този дето го набиха в последния Биг Брадър  .. един леко мургав. Събираше някакви подписи на НДК . По-точно искаше да ги събира, но никой не му обръщаше внимание  Laughing

Даниел

# 5
  • плевен
  • Мнения: 644
Хайде и аз тук въпреки че в нашия Плевен никой не може да се види  Peace

# 6
  • Мнения: 3 641
Вчера на Белчев Силва Зурлева и Стефан Димитров. Жената е със сериозно самочувствие Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
Във вторник мисля, че видях Албена Вулева. Яко дегизирана беше със спортна шапка и тъмни очила. Пред Деница в "Младост".

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Преди няколко дни-Янчо Таков и Маргарита Михнева-в Пощенска банка.
Маргарита-ако беше тя-все пак, видях я в гръб, но те двамата редовно се движат в комплект, а и прическата силно наподобяваше Михневата.

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 14:01 от Vivi

# 9
  • София
  • Мнения: 23 036
И аз видях Михнева-та, много стилно облечена и изглеждаше доста шик. Направи ми страхотно впечатление (визуално де)!

# 10
  • Мнения: 133
аз пък видях Нина Николина - в една кола, или май беше джип  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 813
аз пък видях Нина Николина - в една кола, или май беше джип  Simple Smile


Eee,тъкмо щях да те питам с какво е била облечена, тя винаги е много оригинална в избора на дрехи, но щом е била в кола...

# 12
  • Мнения: 9 119
аз нея винаги съм я виждала САМО в 2 цвята
или черно
или бяло
 Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 813
аз нея винаги съм я виждала САМО в 2 цвята
или черно
или бяло
 Mr. Green

Говорех като модели на дрехите. И черно и бяло си е повече от супер,поне за моя вкус.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 343
Видях Графа пред Елемаг в Лозенец,спря с колата и ми направи път да мина с детето,симпатяга е,но ми се видя понапълнял!

Общи условия

Активация на акаунт