Normalno li e???

  • 1 227
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Здравейте моми4ета пак сьм аз с нова тема.Бебка е ве4е на 20 дни.Този пьт не тя а аз имам проблем.Днес от сутринта ме понаболява корема ниско,все едно цикьла ми идва и е на моменти като контракции.Дали на някоя от вас се е слу4вало?Лохиите ми не текат силно,по скоро цапат.Мерси за отговорите.

# 1
  • Мнения: 698
И аз имам такива спомени. Мисля, че няма за какво да се тревожиш, щом кървенето не е силно. Но най-добре се консултирай с лекаря по телефона.

# 2
  • Мнения: 568
Да ти е жива и здрава бебката и много да те радва.И според мен ако не ти мине ,отивай на преглед!

# 3
  • Мнения: 2 110
На мен ми прилича,на контракции с които се събира матката ! Поне аз като имах такива усещаня, така ми беше обяснено.

# 4
  • Мнения: 1 045
Ами аз имах такива болки около 5м ,АГ ми каза че при някой може и доста повече да се усеща матката.За твое успокоение мини на видеозон.

# 5
  • Мнения: 755
Матката най-вероятно контрахира и си възвръща предишната големина и обем.
Аз имах подобни болки някъде до кам 2 м. и това беше обяснението на лекарите.
Но въпреки това се консултирай с лекар за твое успокоение и здраве! Peace
Живо и здраво да ти е малкото човече! Hug Честито! bouquet

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 13:22 от Fortune

# 6
  • Мнения: 252
На мен ми прилича,на контракции с които се събира матката ! Поне аз като имах такива усещаня, така ми беше обяснено.
И аз така.А особено в началото при кърмене болките бяха още по-големи.Всичко отшумя бързо.
Честита ти рожбичка!!!

# 7
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
До колкото имам спомени, при кърменето се отделяше някакъв хормон, който подпомага свиването на матката и е възможно да те наболява.Ако все пак ти е много притеснено, отиди на лекар да те погледне.

# 8
  • Мнения: 7 201
На мен ми прилича,на контракции с които се събира матката ! Поне аз като имах такива усещания, така ми беше обяснено.
Peace Най-вероятно е това.
Притеснява ли те нещо,отиди на преглед.

# 9
  • София
  • Мнения: 23 067
На мен ми прилича,на контракции с които се събира матката ! Поне аз като имах такива усещаня, така ми беше обяснено.
И аз съм на това мнение, поне в болницата ни предупредиха за подобни усещания. И все пак попитай лекар, защото друго си е лекарското мнение  Wink Peace

# 10
  • Мнения: 2 447
На мен ми прилича,на контракции с които се събира матката ! Поне аз като имах такива усещания, така ми беше обяснено.
Peace Най-вероятно е това.
Притеснява ли те нещо,отиди на преглед.

Peace Подкрепям казаното преди мен.

# 11
  • Мнения: 438
До колкото имам спомени, при кърменето се отделяше някакъв хормон, който подпомага свиването на матката и е възможно да те наболява.Ако все пак ти е много притеснено, отиди на лекар да те погледне.
Абсолютно подкрепям!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
При кърмене особено в началото и аз имах такива болки и гинеколога ми каза , че е нормално на втората седмица ми отшумяха или по-слабо ме болеше 

# 13
  • Мнения: 1 053
Мерси много за отговорите.ако продьлжи или се засили болката отивам на преглед. Hug

# 14
  • Мнения: 2 013
На мен ми прилича,на контракции с които се събира матката ! Поне аз като имах такива усещаня, така ми беше обяснено.

И аз имах такива болки-получих същото обяснение!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт