ЮЛИ 2009. Тема 27

  • 13 650
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
cocktail , толкова съм ти благодарна за поста!!!  Hug
така се надявах да чуя нещо подобно!
Ей, много разбират в Англия, сигурна съм!  Laughing
Страх ме е малко да пия витамини- от Матерна се напомпвал плода, а майкта трупала килца /цитрам докито/, а от Хипп киселините ще ме довършат! Ако киселините са признак за растеж на косата, както казват бабите, нашата бебка трябва да вече с коса до кръста!

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Запис от мен Embarassed нямам време да чета, за което се извинявам.после ще наваксам

# 17
  • Мнения: 1 054
Благодаря, Мушмулче  Hug Ника ти ми действа странно... обожавам мушмули.. а сега няма от къде да намеря да папам  Laughing Heart Eyes
Жани, аз пия Центрум, но точно заради напомпването го пия през ден по 1... понякога обаче се съобразявам и какво ям... Онзи ден примерно ядох доста ябълки, чисто месце, и доста салата и нормално пропуснах хапчето нарочно... та май с витамините съм на някакъв мой си измислен режим  Crazy

# 18
  • Мнения: 36
присъединявам се към запушените носове, особено нощем, кukumiavka и на мене така ми пресъхва гърлото та чак ме боли.

Жани007
радвам се че съм ти била полезна, а витамини доки ми каза да не пия, а да ям по 5 порции плодове и зеленчуци на ден. Една порция е един плод или зеленчук. Аз така и правя.

# 19
  • Мнения: 36
за киселините и аз съм чувала че имаш когато расте косата не бебето, но последно четох че е от хормоните.

# 20
  • София
  • Мнения: 451
Буболече, чудесни новини, стискам палци всичко да се нареди. Някъде четох, че това било често срещано явление, но както ти си писала с напредването на бременността нещата се оправят Hug
Коктайлче, Жани, то и при нас в БГ силно препоръчват на бременните плуването - много е добре за всички мускули и какво ли още не, за съжаление обаче повечето басейни наистина бъкат от какви ли не гадинки, а по време на бременност се хващат яко гъби и ще станем като парник. Но както много пъти сме казвали, все пак това е въпрос на личен избор, аз не бих рискувала, все ще издържа още три месеца, все пак става дума за здравето на мъника ми.
Кукумявче, за запушения нос и хремата Сиси беше препоръчала някакви хомеопатични капки. Мога да ви кажа довечера, имам в къщи, тъй като като бях с грип преди месец-два такава хреме ме тръшна...Иначе да, било съвсем нормално.

# 21
  • Мнения: 30
Айде и аз да се вредя тук  Wink
Стеф мерси за темичката   bouquet . Може ли да ми сложиш и на мен едни розови гащета. В понеделник бяхме и ние на ФМ и чичко док потвърди, че ще е мома.Тя тежи вече над 500гр и е дългичка 28 см, има си всичко и е наред. Мен ме вика между 30 и 32 г.с., за да види дали бебчо се развива добре, но не ме питайте защо, защото първо и аз трябва да си разясня какво рече доки, че нещо не ми стана много ясно, май се бях развълнувала много.Добре, че мъж ми беше с мен та после ми доразясни,че няма страшно. Тук май още едно мамче беше писала нещо подобно, но не се сещам кое  Embarassed .
Вчера си взехме количката, най накрая.Мамбинкабях ти обещала снимки,като ги направя ще ги кача.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.
  Shocked вие съвсем ще ме откажете да пиша  Laughing

ето забравих и да се похваля, че вече два пъти ходих на аква фитнес и е просто суууупер!!!След това съм като нова, едно ми е такова лекичкоооо, голям кеф.Между упражненията се плува по две дължини и накрая остават към 20-тина минути, през които може пак да си плуваш.Ако имате възможност,препоръчвам ви го с две ръце!

# 22
  • Мнения: 49
За витамините аз януари съм си купила едно центрум матерна и още ги пия, т.е някъде на 3 дни по едничко, гледам да не прекалявам много с тях. Ама последния път доки ме пита дали пия и ми каза да ги сменя тия центрум, сега мисля да си взема пре натал.

# 23
  • Мнения: 9 077
За Центрум матерна съм чувала най-лошите отзиви - доколкото лоши неща могат да се кажат за витамините де.
Има достатъчно добри други витамини, просто Матерната е най-масово изписвана, не мога да си обясня защо (не е защото са най-хубавите витамини) Thinking Който иска да пие витамини, бих му препоръчала едни френски - Супле Мама, както и английските О'Мами.

Буболече, не ги мисли тези кистички - то няма как да не ги мислиш де - но наистина се срещат често и изчезват после. Важното е че лекарите са единодушни по въпроса Hug

# 24
  • Мнения: 89
Стеф, благодаря за темичката!

Сириус, витамините Пренатал са наистина чудесен избор, защото са на базата на натурални растителни източници.  Peace И за разлика от Матерната, за тях не съм чула отрицателни отзиви.

За басейните съм твърдо "За". Сега не съм си в София и нямам възможност да ходя на плуване, но предния път задължително ходех веднъж седмично. Действаше ми страшно ободряващо. А за гъбичките моята докторка ме посъветва веднага като изляза от басейна да се измивам с Интимен гел и така рискът от прихващане на гадините намалявал. Аз ползвам Лактацид фемина и да чукна на дърво, за сега удържам фронта.  Grinning

А това със запушването на носа е отвратително.  Спасявам временно положението като си пръскам физиологичен разтвор, че не смея да рискувам с други спрейове. Но няма как, ще се търпи.

# 25
  • София
  • Мнения: 67
Привет и от мен в новата ни темичка! Дано да е пълна само с хубави новини!
За хремата, горещо препоръчвам сребърната вода на Аркол. Струва около 2-3 лв. Има широко приложение. Напълно безопасна,  с голям ефект.

# 26
  • Мнения: 194
kukumiavka, аз 2 пъти по време на тази бременност минах през хрема. Ползвам Стеримар (спрей с морски соли, който могат да ползват и бебета), а капките , които знам, че стават за бременни и за мен лично бяха дори приятни са Пиносол (билкови, с лавандула, мента, евкалипт). Бързо оздравяване Hug

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Честита нова тема, записвам се да не ви изпускам от поглед.

# 28
  • София
  • Мнения: 725
здравейте, бързам и аз да се разпиша в новата темичака. Ама момичета, много бързо ги изписвате тези теми........не ви смогвам

# 29
  • Мнения: 61
 Peace Хай, хай!  За хремата си направих капки от 1 капка цитросепт , разтворена в 7.5 мл физиологичен разтвор. Използвах празно шишенце от други капки. Това беше единственото нещо, което ми отпушваше носа.

Общи условия

Активация на акаунт