На море в Турция - all inclusive, тема 5

  • 65 007
  • 440
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738





Впечатления от хотели, споделени в трите теми "На море в Турция - all inclusive" :

Анталия, Кемер
карта на хотелите

AMARA DOLCE VITA 5* - коментар, коментар, коментар

AMARA WING RESORT 5* - коментар, коментар

AMARA CLUB MARINE 5* - коментар

MIRADA DEL MAR 5* - коментар

SIMENA SUN CLUB HV -1 - коментар, коментар, коментар,
коментар и снимки

COMFORT FLORA BEACH 5* - коментар, коментар

LE CHATEAU DE PRESTIGE RESORT SPA&TALASSO 5* -коментар

GRAND GUL BEACH 4* - коментар

CLUB VICTORIA 3* - коментар, коментар, коментар



Анталия, Кунду
карта на хотелите

KERVANSARAY KUNDU 5* - коментар , коментар, коментар

TOPKAPI PALACE 5* - коментар

IC HOTELS GREEN PALACE 5* - коментар


Анталия, Анталия
карта на хотелите

DELPHIN PALACE DE LUX COLLECTION 5* - коментар

PORTO BELLO HOTEL RESORT & SPA 5* - коментар

FALEZ OZKAYMAK HOTEL 5*  - коментар

CLUB DELFIN 4*   - коментар



Анталия, Лара
карта на хотелите

MIRACLE RESORT 5* - коментар

LARA BARUT 5*  - коментар



Кушадасъ
карта на хотелите
CARPE DIEM CLAROS RESORT & SPA  5* - коментар

AQUAFANTASY 5* - kоментар

KUSTUR CLUB HV-1 - коментар , коментар , коментар ,
коментар , коментар

ЕPHESIA HOLIDAY BEACH HV-1 - kоментар

ЕGERIA BEACH CLUB 4*  - kоментар , kоментар

GRAND EFE 4* - коментар, коментар ,
коментар , коментар

CLUB FESTIVAL 4* - коментар , коментар

CLUB FESTIVAL AKDENIZ  - коментар

ОMER  3* - kоментар , kоментар ,
kоментар , kоментар



 
СЪВЕТИ
съвсем накратко за курортите, за Бодрум, за Кушадасъ, за Мармарис, за Анталия
за бакшиша, още за бакшиша, как да се сдобием с по-хубава стая
таблици температурите в Анталия и Мармарис 
on – line резервации
карта на Анталия
tripadvisor и holidaycheck - сайтове за проверка рейтинга на хотелите
Обяснено веднъж zа винаги как да търсите в сайтовете на немските туроператори

първа тема , втора тема, трета тема и четвърта тема

Специални благодарности на tsve_te !

# 1
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
ето ме тук веднага...  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 695
нади_миши страхотно оформление   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 572
ЦОП, и аз.

# 4
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
И аз ще следя, макар че определено ще чакам ласт минът-ите тази година, поне за спетември де, за юни вече имам резервация...

# 5
  • Мнения: 1 710
Хоп-цоп и аз съм тук

Момичета, някоя от вас пътувала ли е с бебешка количка в самолет и знаете ли какви са условията на Атласджет за качване на количката на борда като ръчен багаж?
Струва ми се, че ще ни е доста трудно с малко дете, без количка на летището. Ако няма закъснение полетът не е фатално, но ако има, кокто се случва доста често, доста ще се поизмъчим и ние и детето. Вие как пороцедирате при пътуване с малко дете?

# 6
  • Мнения: 7 605
Обикновено коли4ката се предава то4но преди влиzане в самолета и там ви 4ака и след кацането. Но има и иzклю4ения, във Варна примерно все я полу4ихме на лентата.
Коли4ката не се брои като багаж, така 4е не сепритеснява zа теглото й  Peace Единственно искат да може да се сгъне  Wink

# 7
  • Мнения: 515
момичета, благодаря за всички, които се включват.
избягвам вече 5 звезди, по много причини. накратко през 2007 резервираме в Мармарис 5 зв. хотел и познайте, отиваме, няма свободни места и т.н. да не си развалям почивката се съгласяваме да ни настанят в 3 плюс, като ни връщат пари на място - разликата в цената. мога да ви кажа, че изкарахме страхотно, всичко отговаряше на по-малкото звезди, но лъчезарни, любезни и така. навръщане групата от 5 зв. хотел със сълзи на очи съжеляваха, че са избрали лъскави картинки, а не мнения и изживявания на място.

В кой хотел сте били в Мармарис  3 * плюс? Аз още мисля  в кой да резервирам...

# 8
# 9
  • Мнения: 1 003
голямо чудене и за това лято..., мислих за Делфин Ботаник, ама като гледам май не е оферта.Дайте идеи къде да отидем в района около Анталия

# 10
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Момичета - избора е между Делфин Ботаник и Делфин Делукс.Първия с по-стара база и повече пързалки и лунапарк,а втория нов и по-хубава база,по-малко пързалки,но достатъчно според мен,първия на Al Inkl+ втория на Ултра...разлика 140 евро за 4 човека -нищожна е..
Ако някой има впечатления от Ботаник да каже,за Делукс вече четох.
Благодаря!

Аз самата съм пред същата дилема. Всъщност всяка година се чудим дали да не почиваме в Ботаник, всяка година четем отзивите на немци и руснаци и накрая винаги го отхвърляме и така до следващия сезон, когато отново започваме с разглеждането на снимки и ревюта. Simple Smile Старата база не ми е чак такъв проблем, но информацията, че трябва да чакам търпеливо за маса в ресторанта, а след това да се редя на опашка за храната, при това в ресторант без климатик никак не ми се нрави. Освен това от 7 корпуса, само за 1 четох, че е що-годе добър /не говоря само като стаи, а и като разположение, изглед, шум и т.н./ Имам спомен, че срещнах и оплаквания от многобройните комари. А най-годното за мен е, че няма да мога истински да се насладя на прекрасната градина, защото ще съм органичена да вървя само по 5-6 алеи и растенията ще ги гледам само отдалече. Друго си е да си сложиш шезлонга в тревата, под някоя палма, както е в другите хотели, в които съм била.

 Марги, това сериозно ли е,че няма климатик  в  ресторанта   Shocked.Все пак говорим за хотел 5*,възможно ли е ? Като си помисля само,че ще сме там август месец ,направо лошо ми става  ooooh!.Хайде , и аз чакам някой да сподели лични впечатления от там .

# 11
  • Мнения: 930
да , следя темата , че скоро ще ми потрябва Whistling

# 12
  • Мнения: 206
Хайде и аз тук!!!

# 13
  • Мнения: 327
Много хубава темичка!!!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 710
Tatjana, благодаря за информацията!
saby, изразих се абсолютно неправилно за ресторанта на Ботаник. Не знам дали има климатик, по-скоро трябваше да напиша, че храненето става на място, на което е горещо. Или с други думи казано, повечето маси са на открито /четох някъде, че почти всички маси са в градината, но вече не помня в кой от всички сайтове я намерих тази информация/. Вечер сигурно е изключително приятно, но през деня няма как да не е горещо, дори и под чадър.

Общи условия

Активация на акаунт