Анастасия на мама Фай, и тя е сред родените през МАЙ!

  • 21 246
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Момичета,благодаря за отговорите HugАнна,тя Божа,ако я оставим,ще си ходи чисто гола и нали постоянно говори за морето,джапанките,Тони и Бетка всичко ще е наред Crazy

Ани,аз за заглавието грам не се усетих,ама казах,че Ники ще черпи,защото е посветено на дъщеря и Hug

Уф,сега,ако ви кажа кви са ми притесненията и с глас ще се смеете CrazyЕдно от децата е болно от шарка не знам на каквъ етап са му пъпките,но беше на вън,Божа с него не е играла,но гуша сестричката му,която е бебе и все още не е болна от шарка,та мисълта ми е да ли ще се зарази и нашата Crazy

Болничките сладури бързо да се оправят.Аз при всяка Т пускам ПКК Crazy

Някой беше питал за Ира-много работи и няма грам време за нищо,обаче и липсваме Crazy

Надежда,помним те  Peace

Пък за подписа ми исках да го сложа още преди три години,ама чак сега го копирах,ама ми се иска да напиша,че и СЕКЦИУМ няма Mr. Green

# 16
  • Мнения: 480
Новата тема е супер - браво Ани   bouquet!
Ако много дразни някой заглавието може да го направиш така- Анастасия на мама Фай, и тя е в темичката за родените през МАЙ! - макар че аз така го разбрах...

Сисе, спим с пижами и леко юрганче. Нащрек съм постоянно и го завивам като се отвие през нощта. В къщи ходи леко облечен - тънка блузка и анцунг, без пантофи, защото е топло... Памперса го махнахме на 2 години, като беше.

Анна, рових, рових и ги открих... Естествено, че ще снимат звездите, а не мен. Но намерих и мое величество сред звездите  hahaha
http://www.bulphoto.com/image.php?img=119802
...зад Марта Вачкова

# 17
  • Мнения: 4 152
И аз в новата тема. Ани, благодаря ти за усилията!
Ние сигурно няма да се класираме за градина. Но на пролет ще търся вариант.
А за облеклото  - моите момчета слагат каквото им дам. А аз съм зиморничева.

# 18
  • Мнения: 86
ШУШИ,много си хубава и елегантна  Peace ти какво работиш,ако нее тайна,че съм от непросветените..каквото и да е е много интересно и хубаво  Hug БРАВО ан тебе Simple Smile

За колите-да как се сбират толкова пари и то за кола..ако ги и маш би ли ги дала на куп за кола?Ако има много пари -да аз бих ги прежалила,но все си мисля,че ако така ги събирам с под и зор едва ли ще ги дам за още един бирник-защото колата си е точно това...

Явно не сме единствените дето не обичаме пантофи-за това реших проблема с шушонки ама не такива от вълна ами памучни.Илето много настива и започчва д асе изтърва и да пишка през 15 мин като хпди много бос.Иначе за обличането нямаме проблеми-слагаме всичко,но аз ппринцип от бебе не го навличам.Даже майка ми винаги ми мрънка-нали ги знаете бабите.Ако има едно лесно целия гардероб и тогава навън.Лека и хубава вечер на всички!!!!!

# 19
  • Мнения: 214
Момичета, здравейте! Да се запиша и аз в новата тема, че старата е изтървах почти цялата (даже не съм я и прочела  Embarassed)
Ани, на мен много ми харесва темата   bouquet Hug
Маги, ми е леко хремава, а аз много  #Crazy  Тук има някаква вирусна плевмония и е изпонатръшкала целия град Shocked
За дрехите, Маги ходи вече с поли и рокли, или потник и лека блуза + панталонче. На градина е със сандал, а вкъщи според настроението, сандал, чехли...
Аз като извинение, че не съм в час, с темите от миналата тема да сипя по едно, аааааа ! Наздраве!

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет дружина!

Поздравления на Ани за хубавата тема   bouquet!
Не вярвам Ники да се разсърди за заглавието, все пак Сиси си е майче Simple Smile.

Чета за болни дечица и им стискам горещо палци бързичко да оздравяват  Praynig и да тичат навън в задаващото се пролетно време.
Траяна също беше болна миналата седмица, поддържаше температура почти цяла седмица , поне стойностите не бяха много високи слава богу.

Бубилина поздравления за Никол, страхотни малчугани си отглеждаме. Браво на самостоятелното момиче  Hug!

Гичо за съжаление никой не ти е правил компания на биричката, а и аз късно се включвам, но си финиширах току що чашата червено вино...


Шуши дрес код ли е имало на партито  newsm78, всички дами май с тоалети в черно видях ...

Е та не знаех за това чудо ВИДЕЗОН....

Хайде лека и спокойна нощ от мен!

# 21
  • Мнения: 152
Цитат
Ани,аз за заглавието грам не се усетих,ама казах,че Ники ще черпи,защото е посветено на дъщеря и
Е ще почерпя, как няма да почерпя.  Wink Ето това е за всички вас.


Влизам си аз днес, да надникна какво се случва и що да видя - тема посветена на Сиси. Толкова се зарадвах и ми хареса римата и заглавието, че ако не бяхте коментирали нямаше да забележа.  newsm44
Ани, много благодарим. Това е за теб.


Сиси беше силно впечатлена от момиченцето с бляскавия надпис "Анастасия" и почнаха пак едни преговори как ще и купа бляскав панталон и блузка. /луди сме на тема бляскави дрехи/ Имаш и една бира при следващата ни среща. Рисунката, колкото и грозна да е, беше на коте.  thumbsup
Иначе за срещичката и аз май клоня към Дряново. Набирай още малко гласове и звънкай да запазваш.
Роси, ние сме от Бургас. При нас записването стана много бързо, но това беше може би случайно и поради форсмажорните обстоятелства. Свекърва ми се разболя и да намерим кой да гледа Сиси. И докато чакахме да ни уредят с връзки в някоя ясла, близо 1 месец, се обади колега на мъжа ми, че в тяхната градина набират деца. За 1 седмица направихме изследванията и бяхме приети./друг е въпроса дали сега ходим и за колко време/
За темата с колите съм пас. Обикновено само се возя. Карам рядко по селските пътища въпреки /и може би точно заради това/, че имам книжката от 15 години.
Сиска, ти попита дали има други деца като вас, но като гледам отзивите май няма други като нас. Навличаме се се много, спим на леко включена печка с поларено чувалче и чорапи.  #Crazy Ужасно е изнежена дребната, но .... може би аз съм за убиване. newsm78 Като беше бебе опитах да я обличам леко, до момента в който не се вледени и побеля от студ /и това в началото на първото й лято/. От тогава се обличаме така, че ръцете да са и топли. Simple Smile
Хайде, че изписах темата.  Blush
Лека и спокойна нощ.  Sleeping
Аз отивам да попълня една декларация и скачам в леглото.
Олче, пиши как сте. Да не би бебина да се е появила вече на бял свят.  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 8 932
Шуши, нали виждаш, че аз "звездите" винаги ги слагам в кавички, не са много звездни, поне за мен. Така че, дано не си ме разбрала погрешно. Иначе аз разглеждах едни други снимки и то само с идеята да те видя теб.  bouquet
Ние утре отиваме във Велинград, малко на СПА, че и манго е човек. Връчвам децата на Стоянчо и ще ползвам всички екстри. Peace

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
. Връчвам децата на Стоянчо и ще ползвам всички екстри. Peace

Сефте Mr. Green
Пожелавам ви хубаво да разпуснете  Hug

# 24
  • Мнения: 480
Анна, мисля, че се разбираме двете  hahaha Наистина то едни звезди. Имам впечатления за разказване, но като се видим - на дълго и широко... Браво на теб за почивката! В кой хотел ще бъдеш? Ние сме ходили в Бор - много ни хареса.
Люси, не е имало дрес код, но все пак беше вечерно парти и затова всички са в черно. Аз бях с черна рокля - класика  Wink
Роси, мерси за комплимента  bowuu Да ти отговоря и на въпроса - с риск да те разочаровам, но в момента нищо не работя. Записах магистратура в НБУ и това е засега. Но се надявам за бъдеще да работя нещо интересно  Wink.
Между другото, кандидатствах за стаж в СЕМ /Съвета за електронни медии/ и вчера ми се обадиха, че съм одобрена, та днес ще ходя да видим кога започвам.
Приятен и усмихнат ден!

# 25
  • Мнения: 4 370
С риск да стане малко банално това заглавие, аз пак да кажа Старото беше: Анастасия на мама Фай и тя родена е през МАЙ, а новото е това което е в момента!  Peace  Wink

Аз предлагам вече да действаме с резервациите. Ето ги резултатите до момента:
Винпалас – Люси; Ани; Шуши; Люба; Сиска
Дряново –  Руми; Змейковица; Люба; Бубилина; Велиса; Галя; Сиска; Ники;
Касаволей – Люба; Руми; Галя; Сиска

Спор няма, Хотел Дряново(Милкана) води убедително. Ако искате вече в понеделник да резервираме.

Шуши,много яка снимка!  Peace И на кръстницата съм фенка!
Ани, весел уикенд ви пожелавам! Много добре сте го замислили!

# 26
  • Мнения: 4 370
Тъй като аз не намирам сайт на този хотел, ще ви копирам отново офертата:

Цените на рецепция са:
Двойна стая                                         90.00 лв
Единична стая                                    70.00 лв
Апартамент /спалня/                      140.00 лв

В цената на стаята е включена закуска, интернет, паркинг, ДДС , туристическа такса.
    Настаняването се извършва след 14.00 часа.
Хотелът разполага с 52 стаи с отделни легла, 12 стаи със спални и  8 апартамента.
За редовни бьлгарски и корпоративни клиенти се дават допьлнително % отстьпка от цените на РЕЦЕПЦИЯ и те са по договаряне.

Във връзка с Вашето запитване за организирано посещение на 10 семейства с деца през втората половина на месец юни  2009г.,  Ви предлагам  следните преференциални цени:
Двойна стая                                          60.00 лв
Апартамент /спалня/                            80.00 лв

Деца до 3 години се настаняват безплатно.
Деца до 12 години на допълнително легло                10.00 лв
Деца до 12 години на редовно легло                            20.00 лв
В цената на стаята е включена закуска, интернет, паркинг,
 ДДС 20% , туристическа такса.
    Настаняването се извършва след 14.00 часа.

# 27
  • Мнения: 4 370
Тук предложиха и примерни менюта за вечерта:
III. Предлагам Ви примерни варианти на менюта за обяд и вечеря:


Индивидуални менюта за обяд и вечеря
Вариант I

Ястия :                                                                            гр                      лв
Овчарска салата                                                          450                   5.20
Предястие чушка бюрек, поднесена с млечен сос 150                   3.30               
Свински врат на скара с пикантни                        400                   9.80
картофи
   
Напитки:                                                                         мл                       
Минерална вода                                                           1бр                 0.80     
Обядът се поднася с бели и черни хлебчета или топли пърленки.
Цена на човек:BGN 19.10


Вариант II
Ястия:                                                                                 гр                      лв                                                                     
Шопска салата                                                               350                     3.20
Пилешко филе с комбинирана гарнитура                 400                     8.20         
Палачинка с шоколадов мус                                        100                     1.60

Напитки:                                                                        мл                       

Минерална вода                                                             1бр                    0.80     
Обядът се поднася с бели и черни хлебчета или топли пърленки.
Цена на човек:BGN 13.80



Вариант III
Ястия:                                                                гр                                 лв                                       
Салата домати с печена чушка
 и плочка сирене                                             300                                  4.00
Рола от бяла риба с лимонов сос
поднесени с картофи соте                          400                                  6.50
Ябълков пай с топка сладолед                    150                                  3.20   

                   
    Напитки:                                                                        мл                                                                                           
Минерална вода                                            1бр                                   0.80

Вечерята се поднася с бели и черни хлебчета или топли пърленки.
Цена на човек :BGN 14.50


Вариант IV

Ястия:                                                                                   гр                   лв
Свежа салата                                                                      250                3.50
Пълнена тиквичка с пилешко филе                                150                4.60
и зеленчуци
Свински шишчета на скара с картофи соте               
и мини салатка                                                                  450                9.80

Напитки:                                                                               мл                 
Минерална вода                                                                   1бр              0.80     
Обядът се поднася с бели и черни хлебчета или топли пърленки.
Цена на човек:BGN 18.70


Вариант V
 Ястия:                                                                                    гр                     лв
Салата Дряново                                                                    400                 5.20
Талери от свинско бон филе, с ки-
сели краставички, сервирани с картофено пюре
и задушени зеленчуци                                                          400                 11.80
Палачинка със сладко от боровинки,
 поднесена със свежи плодове и сметана                        180                  2.60

 Напитки:                                                                               мл
Минерална вода                                                                 1бр                   0.80     

Вечерята се поднася с бели и черни хлебчета или топли пърленки.
Цена на човек:BGN 20.40



Вариант VI
Ястия:                                                                               гр                        лв
Салата “Капрезе”                                                         300                       5.80
Пилешки сърмички с топено сирене                         200                       5.30
Свинско филе със сос от горски гъби, поднесено
с картофи соте                                                            450                       11.60
Торта шампанско с малини                                      125                         2.50

Напитки:                                                                         мл
Минерална вода                                                            1бр                      0.80     

Вечерята се поднася с бели и черни хлебчета или топли пърленки.
Цена на човек :BGN 26.00

Вариант VII

Ястия:                                                                                гр                   лв
Екзотична салата
/свежа салата със синьо сирене,
 ябълка и стафиди/                                                          250              5.90
Пиле филе с гъши дроб, поднесено
с броколи в масло и глазирани моркови                       400             14.60
Крем Брюле                                                                       200              3.00

 Напитки:                                                                         мл
Минерална вода                                                              1бр                 0.80 
 
Вечерята се поднася с бели и черни хлебчета.
Цена на човек : BGN 24.30

Вариант VIII
Ястия:                                                                          гр                       лв
Салата Цезар                                                            350                    6.60
Пакетчета от тиквички с басмати ориз
и моцарела                                                                200                     3.60
Свински талери  с
“Балсамико” и акациев мед, поднесени
със задушени зеленчуци                                         400                    12.80
Плато колбаси и френски
сирена                                                                        50                        4.00
Плодови шишчета с
карамел                                                                   200                        3.00

Напитки:                                                                 мл
Минерална вода                                                      1бр                       0.80 


Вечерята се поднася с бели и черни хлебчета.
Цена на човек: BGN 30.80

Вариант IX
                                                                            гр                                  лв
Ястия:
Салата „ Капрезе” с кедрови ядки                300                                  6.20
Панирано сирене Бри с боровинков сос       100                                   4.40
Пилешко филе пълнено с броколи и синьо сирене, поднесено
със задушени зеленчуци                                400                                  13.30
Тирамису по класическа италианска
 рецепта                                                         150                                    3.90

Напитки:                                                           мл
Минерална вода                                             1бр                                   0.80 

Вечерята се поднася с бели и черни хлебчета.
Цена на човек: BGN 28.60
Може да направите комбинация от различните мeнюта.

Гостите ни могат да посетят  автентична Руска баня / вид сауна/, парна баня, фитнес  и да релаксират след специалните масажи или терапии, които се предлагат в хотела.
        От пролетта на 2007 година хотелът разполага със спортна база в непосредствена близост / на 50 метра/. Тя включва основен футболен терен, помощен футболен терен, мини футболен терен за футбол на малки врати с изкуствена трева, игрище за плажен волейбол, открит плувен басейн, детски открит басейн.

Предлагаме организирани преходи по два уникални екомаршрута по желание на гостите:
I маршрут: Виа Феррата/ Желязна пътека/
С автобус до Дряновски манастир
Пешеходен излет с водач: Манастирско лозе, плато  Стринава, село Нейчевци, скала Куклите, село Царева ливада – времетраене около 3 часа.
Село Царева ливада - Парк хотел Дряново – с автобус.

 II маршрут: Дряновска екопътека
С автобус до Дряновски манастир
Пешеходен излет с водач: От пещерата Бачо Киро, обзорна площадка Боруна/ разглеждат се останки от стара римска крепост/, и обратно – времетраене около 1,5 часа.

Организираме посещение до Дряновския манастир и пещерата Бачо Киро с екскурзовод.



# 28
  • Мнения: 4 370
Също така ми изпратиха и менюто с напитките, аз не съм го гледала, но ето ,ако някой иска да види какви са цените:
МЕНЮ - НАПИТКИ                        
                        
Топли напитки                        
                  мл      лв
   Кафе "Лаваца"               60      1.40
   Нес кафе               60      1.40
   Виенско кафе               80      1.60
   Капучино               120      1.60
   Горещ шоколад               120      1.60
   Прясно мляко               120      1.20
   Билков чай               150      1.00
   Чай внос               150      1.20
   Сметана                     0.40
   Мед                     0.40
                        
Безалкохолни напитки                        
                  мл      лв
   Кока Кола               250      1.50
   Фанта               250      1.50
   Спрайт               250      1.50
   Швепс "Тоник"               250      1.50
   Газирана вода "Кинли"               250      0.80
   Минерална вода "Горна Баня"               500      1.00
   Студен чай "Нести"               250      1.60
   Натурален сок "Капи"               250      1.60
   Натурален сок "Флорина"               200      1.30
   Доматен сок               200      1.30
   Лимонада               500      1.20
   Фреш               200      4.00
 /портокал,лимон,грепфрут/                        
   Айрян               200      1.00
   Ред Бул               250      5.50
   Шарк               250      5.50
                        
Безалкохолни коктейли                        
                  мл      лв
   Венеция               250      3.00
 /сок грейпфрут,фреш лимон,мента/                        
                        
   Цитронада               250      3.00
 /фреш лимон,захарен сироп,сода или спрайт/                        
                        
   Малинов сюрприз               250      3.40
 /мляко,малинов сироп,бита сметана/                        
                        
   Млечни шейкове               250      3.40
 /банан,ягода,шоколад,ванилия/                        
                        
Алкохолни коктейли                        
                        
   Маргарита               90      3.50
 /трипъл сек,текила,лимонов сок/                        
                        
   Блъди Мери               200      3.50
 /водка,доматен сок,сос Табаско,сос Уорчестър/                        
                        
   Джин Фис               200      3.50
 /джин,фреш лимон,газирана вода,захарен сироп/                        
                        
   Дайкири               100      4.50
 /бял ром,фреш лимон,захарен сироп/                        
                        
   Мохито               200      5.50
 /ром, джоджен, лимон, кафява захар, сода/                        
                        
Ракия обикновена                        
                  мл      лв
   Пещерска гроздова               50      1.80
   Ямболска гроздова               50      1.80
   Кайлъшка               50      1.80
   Поморийска               50      1.80
   Сухиндолска               50      1.80
   Троянска сливова               50      1.80
   Русенски бисер               50      1.80
                        
Ракия отлежала                        
                  мл      лв
   Пещерска                50      2.20
   Поморийска               50      2.20
   Сухиндолска               50      2.20
   Бургаска мускатова               50      2.20
   Троянска сливова               50      2.20
   Тервелска кайсиева               50      2.20
   Добруджанска дюлева               50      2.20
                        
Ракия специална                        
                  мл      лв
   Стралджанска мускатова               50      3.00
   Пещерска мускатова               50      4.50
   Сливенска перла               50      3.20
   Бургас 63               50      3.50
   Сунгурларска специална               50      3.00
   Пещерска селекция               50      6.00
   Бургас 63 барел               50      4.00
   Бургас 63 перлова               50      4.00
   Тодоров селекция               50      4.00
   Сливенска перла 12 год.               50      7.00
                        
Водка                        
                  мл      лв
   Флирт               50      2.00
   Флирт зелена ябълка               50      2.00
   Търговище               50      2.00
   Абсолют               50      3.50
   Финландия               50      3.50
   Смирноф               50      3.50
   Собиески               50      4.00
   Руски стандарт               50      4.00
   Путинка               50      
   Путинка Премиум               50      
Джин                        
                  мл      лв
   Савой клуб               50      2.00
   Гордънс               50      4.00
   Бомбай Сапфир               50      4.00
   Бифитър               50      4.00
                        
Уиски                        
                  мл      лв
                        
                        
   Паспорт               50      4.50
   Балантайнс               50      4.50
   Джони Уокър               50      4.50
   Тaламор Дю               50      4.50
   Джеймсън               50      4.50
   Грантс               50      4.50
   Тичърс               50      4.50
   Джи Би               50      4.50
   Бушмилс               50      4.50
                        
Уиски отлежало                        
                  мл      лв
   Джони Уокър 12 год.               50      10.00
   Балантайнс 12 год.               50      10.00
   Тaламор Дю 12 год.               50      10.00
   Чивас Регал 12 год.               50      10.00
   Гленфидич 12 год.               50      10.00
   Кардю 12 год               50      12.00
   Дъмпъл 15 год.               50      12.00
   Гленфидич 15 год.               50      12.00
   Джи Би 15 год.               50      12.00
   Роял салют 21 год.               50      33.00
Бърбън                        
                  мл      лв
   Джим Бим               50      4.50
   Четири Рози               50      4.50
   Джак Даниелс               50      4.50
                        
Бренди                        
                  мл      лв
   Плиска резерва               50      2.00
   Метакса 5*               50      3.50
   Метакса 7*               50      4.50
                        
Коняк                        
                  мл      лв
   Курвоазие               50      6.00
   Мартел               50      7.00
   Хенеси               50      8.00
                        
Ром                        
                  мл      лв
   Капитан Фред               50      2.00
   Малибу               50      3.50
   Хавана клуб               50      3.50
   Капитан Морган               50      3.50
   Бакарди               50      3.50
                        
Мастика                        
                        
   Мастика Пещера               50      2.00
   Узо 12               50      3.00
   Цантали               50      3.00
   Пломари               50      3.00
   Перно               50      4.00
   Рикар               50      4.00
                        
Текила                        
                  мл      лв
   Мачос               25      1.40
   Олмека               25      3.00
                        
Ликьори                        
                  мл      лв
   Мента Пещера               50      2.00
   Бейлис               50      5.00
   Шериданс               50      6.00
   Вермут               100      2.00
   Мартини               100      4.50
   Кампари               100      4.50
                        
Бели Вина                        
                  мл      лв
   Мускат Персона Ямбол               750      12.00
   Шардоне Персона Ямбол               750      12.00
   Мускат Търговище               750      12.00
   Шардоне Търговище               750      12.00
   Мускат Преслав               750      12.00
   Шардоне Преслав               750      12.00
   Шардоне вечерно Сухиндол               750      14.00
   Траминер вечерно Сухиндол               750      14.00
   Траминер Търговище               750      17.00
   Траминер Хан Крум Преслав               750      17.00
   Шардоне лимитирана селекция Русе               750      17.00
   Шардоне Златен ритъм Поморие               750      22.00
   Черга               750      24.00
   Мускат Тодоров               750      27.00
   Санта Сара               750      45.00
   Ничия земя               750      30.00
                        
                        
                        
   Мускат               375      5.00
   Шардоне               375      5.00
                        
Розе                        
                  мл      лв
   Розе Свищов               750      14.00
   Розе Черга               750      22.00
   Розе Тодоров               750      26.00
   Розе Ничия земя               750      26.00
                        
                        
Червени вина                        
                  мл      лв
   Мерло резерва Персона Ямбол               750      14.00
   Каберне Совиньон резерва Персона Ямбол               750      14.00
   Мерло резерва Домейн Бойар               750      14.00
   Каберне Совиньон резерва Домейн Бойар               750      14.00
   Мавруд резерва Асеновград               750      14.00
                        
   Гъмза КНП Сухиндол               750      14.00
   Мерло лимитирана селекция Русе               750      17.00
   Каберне Совиньон лимитирана селекция Русе               750      17.00
   Мерло Телиш               750      17.00
   Каберне Совиньон Телиш               750      17.00
   Мавруд спец.резерва Асеновград               750      16.00
   Мерло вечерно Сухиндол               750      16.00
   Каберне Совиньон вечерно Сухиндол               750      16.00
   Мерло резерва Свищов               750      16.00
   Каберне Совиньон резерва Свищов               750      16.00
   Мерло Тодоров бутик               750      22.00
   Каберне Совиньон Тодоров бутик               750      22.00
   Мавруд Тодоров бутик               750      22.00
                        
                        
   Шато Белица               750      22.00
   Старо червено от Оряховица               750      26.00
   Ничия земя                750      32.00
   Черга               750      32.00
   Мелнишко от Хърсово               750      27.00
   Мерло Редарк               750      60.00
                        
   Тракийски мистерии Тодоров               750      80.00
                        
   Мерло               375      5.00
   Каберне Совиньон               375      5.00
                        
                        
Пенливо вино                        
                  мл      лв
   Криста Класик Търговище               750      8.50
   Етикет голд               750      30.00
                        
                        
                        
Бира                        
                  мл      лв
   Каменица               500      1.80
   Каменица Лев               500      2.00
   Старопрамен               500      2.20
   Бекс               500      1.80
   Стела Артоа               500      2.20
   Шуменско специално               500      1.80
   Туборг               500      2.00
   Загорка специална               500      1.80
   Загорка Голд               330      2.00
   Хайникен               330      3.50
   Столично тъмно               500      2.50
   Болярка специална               500      1.80
   Калтенберг               500      2.00
   Клаусталер/безалкохолна               330      3.50
   Наливна бира               500      1.80
   Наливна бира               300      1.40

# 29
  • Мнения: 4 370
А това са и СПА услугите:


SPA ЦЕНТЪР



Руска баня                                             6 човека                            100.00 лв                             
Римска  баня                                1 човек                             10.00 лв                 
               
                                           МАСАЖИ
Класически масаж:
 -Частичен / 30 минути/                                                                     18.00 лв                                                     
 -Цялостен / 45 минути/                                                                     28.00 лв

Рефлекторен масаж / 15 минути/                                      20.00 лв
Масаж на гръб с пчелен мед /30минути/                          25.00 лв   

Релаксиращ масаж – цялостен /45 минути/:                 
 -С масло от екзотични подправки                                                 35.00 лв
 -С масло от райска ябълка                                                              35.00 лв

Шоколадов масаж цяло тяло  / 60 минути/                   50.00 лв
 Винен  масаж цяло тяло  / 60 минути/                          40.00 лв
 Пилинг масаж цяло тяло  / 75 минути/                         50.00 лв
/ пилинг на цяло тяло и класически масаж/



Терапии за тяло

Пилинг на цяло тяло                                                          30.00 лв                                             
Винен пилинг на цяло тяло                                              38.00 лв
Винена маска на цяло тяло                                              25.00 лв
Винена терапия / 90 минути/                                          70.00 лв
/пилинг на цяло тяло, масаж и маска с продукти съдържащи вино Кианти и екстракт от червено грозде/
Шоколадова терапия / 75 минути/                                70.00 лв         
/пилинг на цяло тяло, шоколадов масаж/   

Процедури лице и глава

Повърхностен пилинг на лице                                             6.00 лв                               
Маска на лице                                                                         8.00 лв
Козметичен масаж /20 минути/                                        15.00 лв
Масаж на глава /20 минути/                                               15.00 лв

Общи условия

Активация на акаунт