Има ли значение какво гърне взимаш?

  • 797
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
  Момичета,искам да попитам,малкият ми е вече на годинка и съм решила,още малко да се стопли,да започнем с опитите с гърнето.За целта трябва да купим такова.Има ли някакво значение какво гърне ще купя?

# 1
  • Мнения: 27 524
Няма  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 252
Ами аз държах, да е по широко за да е удобно на детенце, между крачетата да е тясно. И да е обикновенно, а не от тези музикалните и т.н за да не го мисли за играчка.

# 3
  • Мнения: 445
Ние купихме две гърнета и една дъска за тоалетна и Малчо все не ги искаше. Нито по предназначение, нито за играчка. След няколко месеца застой взехме едно като столче, с капак на гърнето. И учудващо свърши работа.
Така че с пробване ще разбереш! Успех!

# 4
  • Мнения: 2 447
Няма,според мен най-хубаво е обикновено гърне да си вземеш.Аз поне такова съм решила са взимам.

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ако имаш син е по-добре да вземеш не с кръгла дупка, а има едни с леко овална дупка. Дано се изразих правилно и ме разбереш- на нашето момче гърнето е най-обикновено с такъв отвор.

# 6
  • Мнения: 317
... удобно на детенце, между крачетата да е тясно.
Peace Май това е най важното. Май най-удобните са тези , които приличат на столче, и вътрешната част, в която се върши работата се маха- така е по удобно при изхвърляне и измиване.
Това го разбрах чак след като взех един скъп марков "мишок-гърне" , на който, за да сложиш детето трябва да го съблечеш изцяло голо  -използвахме го за играчка,вместо камионче Embarassed

# 7
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Добре е да бъде анатомично, за да му е удобно на детето. Иначе аз не съм почитател на тези с разни играчки по тях - така се отвлича вниманието на детето и то забравя за какво точно е седнало.

# 8
  • Мнения: 161
Запис да следя.
Ние имаме две - не ги иска.  Tired

# 9
  • Мнения: 1 726
Ползвахме 2 най-обикновени гърнета: едното по-малко за първата годинка и по-голямо за втората.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Нашето е съвсем обикновено, не свири, не пее, няма играчки - нищо.Като го купувахме (освен че и детето си го избра) продавачките ми обясниха, че като е за момченца е добре пластмасовата част м/у крачетата да е по-висока (ама как го обясних  Crazy ).Това, за да не остава чурката от горе и да пишка от вън. Mr. Green Тогава гърнетата на Чико отговаряха на това изискване, а  и бяха най-широки и взехме такова.И не са скъпи към 7-8 лв. са.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами за нас не е имало и още няма, в смисъл, че никое не може да го впечатли достатъчно, за да го накара да си върши работата вътре... ooooh!
Но съм чувала, че е хубаво да се започне с обикновено.

Общи условия

Активация на акаунт