Какво се случва в Шейново

  • 4 472
  • 97
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 141
аз съм потресена от това, което прочетох. Не мога да повярвам, че някои хора се отнасят толкова нехайно към толкова важни неща.
А тези дечица са като персони нон грата.. Никой не знае какво е станало с тях...  Не искам и да мисля за какви ли не ужасяващи неща може да става дума.

Дано тези дечица да са добре, а виновните да си понесат наказанието.

# 3
  • Мнения: 489
Не мога да повярвам.  Shocked
Но силно ми прави впечатление намесата на политически партии в статията, а в случая това не би трябвало да е от значение и да се споменава.  Thinking

# 4
  • Мнения: 3 157
Дано е само проблем с  документацията...иначе е много страшно Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Дано е само проблем с  документацията...иначе е много страшно Thinking

Страшното е, че някои хора са взели много пари, продавайки изоставените деца на двойки, които не могат да имат деца.

Хубавото е, че изоставените деца имат семейства, които ги обичат.

# 6
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Не им бройте парите на тези хора! Знаете ли през какви простотии трябва да минат хората, за да си осиновят детенце? Мой близък в момента минава целият този административен ад, та и ние като подкрепа покрай него! На моменти наистина ти се приисква да дадеш огромна сума пари и да приключиш набързо с това... Ако тези деца си имат вече семейства - много хубаво. А точно политици, на които работата им е да оправят идиотските закони за осиновяване, си правят предизборна кампания на гърба на нещастните бездетни семейства и "децата в риск"... това е гадното!

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Каквото и да е - нещата не се правят така, на черно под масата!
Всичко трябва да е легално, законно! В Шейново отдавна се мътят нещата. Жалко, беше добра болница.

# 8
  • Мнения: 2 334
 Shocked Ужас

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
А аз съм се запътила да раждам точно там...  Sick

# 10
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А аз съм се запътила да раждам точно там...  Sick

В темата става въпрос за изоставени деца, които най-вероятно са били предадени на осиновители без документи. Теб кое точно те притесни?

# 11
  • Мнения: 1 354
това направо е ужасно, нямам думи Shocked

# 12
  • Мнения: 543
Не мога да повярвам, че Mediapool публикува такава откровено политизирана статия. Имах друго мнение за тях. А за дечицата, ако са ги осиновили без бюрократщини, толкова по-добре за тях.

# 13
  • Мнения: 2 376
Ако са дадени за осиновяване, донякъде ок, но имайте предвид,че законът (идеята на закона е) да попаднат децата в сигурна среда.
На мен ми е по-ужасно, да си помисля, че така изгубени в документацията,  децата е възможно да са станали жертва на какво ли не.

# 14
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Надали са станали жертви. Просто са продадени на осиновители с пари, което може да е само плюс за тях. Не казвам, че е хубаво Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт