Стъклен буркан за бисквити и още нещо

  • 13 411
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 585
Подарявам праг и предно стъкло - оригинално, съветско, трипластово за Москвич 412Д. В наличност, франко склад. Днес ще му предам номерата в КАТ. Мъкааааа! Sad

# 211
  • Мнения: 646
Много хубава тема.
Имам в къщи балони с надпис 30. Ако някой има Рожден ден скоро и бих го зарадвала - подарявам ги.

Искам екзотична подправка - яла съм я в Тунис - слагат я в/у хляб - едни черни зрънца. Даже и името и незнам. Grinning
Може да е сумак. И аз искам.

Да се обърнем към мамите в Тунис май ще е най-добре  Wink
Но по-лесно ще е ако го има тук някъде.


Не съм писала от доста време тук. Намерих си въпросната подправка, коята се оказа черен сусам. Има я в арабският магазин на Женският пазар.  Laughing
Все още е актуална офертата за балоните.

# 212
  • Мнения: 3 405
Много искам да имам отново книгата "Крокодилът Гена" на Е. Успенски. Като дете я имах, но я загубих Sad
В интернет книжарниците е изчерпана.

Имаме и книжка, но пък имаме и автограф. Лично взет от щерката. Беше тук в рамките на Годината на руската култура.

Да. Но доста късно разбрах и събитието беше приключило.
Ако на някой му попадне да ми я прати, ще се реванширам Simple Smile

# 213
  • Мнения: 27 524
Много бих искала албум за хартиени снимки, страниците на който се разделяха с оризова хартия, а самите снимки се залепят. ...

Ако не си намериш, ще ти донеса  Hug Тук има всякакви размери от този тип. Но както Вълчо отбеляза, онези от едно време се подпъхваха. Сега се лепят.  Simple Smile

# 214
  • Мнения: 3 034
Аз пък търся "Пипи Дългото Чорапче".Обаче търся едно определено издание.С жълти меки корици и едър шрифт.
Това ми беше първата прочетена книга и оттам започна любовта ми към четенето Heart Eyes
Моята книжка  изчезна неизвестно къде и оттогава я търся ,но все намирам други издания,не моето жълто Пипи.

явно си късметлийка.
онзи ден я видях на една местна сергийка със стари, но затова пък евтини книжки.
купих ти я, така че ако искаш да ти я пратя, дай адрес на лични. Peace

# 215
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
Анджелина, аз купих книжката по Коледа от първата попаднала ми книжарница в Стара Загора, докато се разхождах. Поогледай се по вашите книжарници.

Общи условия

Активация на акаунт