Кардио и силови тренировки в домашни условия

  • 38 799
  • 437
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 068
аз ли съм първа  Mr. Green

10 Упражнения За Стегнат Корем
belly dance
Фитнес и аэробика

таблица

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 13:23 от Кalaka

# 2
  • Мнения: 4 406
Аз съм писала в темата са Синди. И аз съм тук.
 Гледам Синди да играя 3-4 седмично, през другото време Стройни и красиви
(нещо Идеален ханш не ми хареса) и пилатес.
Приятна вечер   bouquet

# 3
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Ето ме и мен!
Казах ви, че се присламчвам и съм тук

При вас - за аеробиката, при "зеленцата" - за диетата  Peace

А защо няма отпред, още при линковете към аеробиката, таблицата с мерките на момичетата. Гледам, че ние сме всичките един ръст. Само дайчето е по-височка  Peace. А този калкулатор за пожелателните килограми бих го  hit Аз блъскам да стана 60кг. евентуално до края на годината И ДА ГИ ЗАДЪРЖА НАЙ-ВЕЧЕ!!!, той ми казва, че трябва да съм 51кг  Cry Аз 51 не се харесвам - виждала съм се и така - но погрознявам от слабост. Искам си 60! Затова съм и при вас  Hug

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 19:09 от galaUSA

# 4
# 5
  • Мнения: 385
Ей ме на и мен! Здрасти на всички wavey
Аз днес съм леко болничка така че пропускам каланетиката apchih
Момичета, може да помислим и за обединяване на табличките с мерките, ако всички са съгласни  Hug

# 6
  • в моя свят
  • Мнения: 849
А защо няма отпред, още при линковете към аеробиката, таблицата с мерките на момичетата.
 Относно таблицата за сега имаме две от двете теми.Момичетата,които ги правят може да се разберат да се обеденят данните в една таблица.Ако искате да дадем на лични нови мерки,че моите вече са с доста минуси в сантиметрите.

А за калкулатора просто го копирах от едната тема,но в интернет има много такива и все различни,но всеки може да си се води по собствени критерии.

# 7
  • Мнения: 11 747
Хайде и аз тука, да има кой да агитира за Каланетика и малко Зумба  Wink

# 8
  • Мнения: 910
здравейте! Hug
 Pina, благодарение на твоите постове започнах каланетиката.Благодаря ти!  bouquet
при мен проблема е корема и много се надявам да успея с каланетиката, засега съм на 5-ти час

# 9
  • Мнения: 95
Нека и аз да се запиша в новата тема! Hug

# 10
  • Мнения: 97
me4ta22, този калкулатор наистина е много стресиращ, мен ме дава че трябва да съм 46. Аз сега съм 50 и кожата ми изглежда ужасно и се замислям за пластика или пък защо да не ги направя тези 46 и директно да лягам под ножа. В същия сайт, където е калколатора четох че могат да се правят пластики на няколко места едновременно, стига да не са в близост едно до друго Joy

# 11
  • Мнения: 97
А за обобщаване на двете таблички с мерките вчера предложих на момичетата от по-старата тема и те се навиха, но все пак не е само въпрос за дискутиращите, а на момичетата, които са ги създали.

# 12
  • Мнения: 97
mimi_msm, сега прочетох какво си ми писала в старата тема, но вече нали ще пишем тук, че тук ти отговарям. Да, наистина яко тренирам, нямам пропуснат ден. Днес - общо 2 ч. и 50 мин. - два диска от сп.Селф, въртене на обръч, въртене на диск/новата ми придобивка от Орифлейм/, силови упражнения с гири/основно бицепс, трицепс и рамо/, допълнително упражнения с балансираща топка. Всъщност долу горе по толкова тренирам откак от 10 дни съм си у дома. Cry обаче резултата е нулев, никъде никакво стягане Cry

# 13
  • Мнения: 2 068
[ Да, наистина яко тренирам, нямам пропуснат ден. Днес - общо 2 ч. и 50 мин. - ..............
vessit какво правиш  Shocked изобщо как успяваш толкова много

А за таблицата: за мен е все тая кой ще я прави  Wink

# 14
  • Мнения: 97
Кalaka, просто имам по-малко ангажименти. На 43 съм/май бях ви казала/ с 26 годишна дъщеря, несемейна, но живее с приятеля си и нямат намерение скоро да ме правят баба. Така че в момента всичкото извънработно време си е на 80% само мое. Пък и сега съм в болнични, ама нищо сериозно - нерви само.

Общи условия

Активация на акаунт