Часът на Земята - ще изключите ли осветлението за един час?

  • 6 478
  • 173
  •   1
Отговори
# 120
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
И ние гасихме, но всички около нас хал хабер си нямаха, вкл. и уличното осветление, на което иначе не му се случва често да свети  ooooh!

# 121
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Направих го  Peace
Не болеше.
Не е нужно втелясване и разчепкване на всеки детайл как защо кога и кому е нужно. Ако  ви допада идеята, правите го, ако не ви допада - никой не ви кара насила.

# 122
  • Мнения: 2 241
Пуснала съм щорите, не могат да ме хванат  newsm43

# 123
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Браво, браво. Добре, че не снимат от спътника светещите монитори зад тъмните прозорци, че да се излагаме Grinning

Инициативата се отнася до Осветлението.

# 124
  • Мнения: 660
Тук в квартала само ние май изгасихме Twisted Evil,това е,навсякъде си светеше по центъра,никой нищо не изгаси,не сме  еко българите Crossing Arms Naughty

# 125
  • София
  • Мнения: 958
Не ме затрудни толкова.....свещите са приятни и романтични. Запалих много и стана чудесно... Simple Smile Изключихме и компютрите, само tv - то остана....Дори  си помислих, колко ли по-смислени неща щяхме да вършим и да си кажем ако я нямаше тази техника..... Simple Smile

# 126
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Браво, браво. Добре, че не снимат от спътника светещите монитори зад тъмните прозорци, че да се излагаме Grinning

Инициативата се отнася до Осветлението.
Караш ли ми се?  Laughing

И сама прочетох за Осветлението. Много обаче писаха, че ще дръпнат шалтера на още каквото могат.

# 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Браво, браво. Добре, че не снимат от спътника светещите монитори зад тъмните прозорци, че да се излагаме Grinning

Инициативата се отнася до Осветлението.
Караш ли ми се?  Laughing

И сама прочетох за Осветлението. Много обаче писаха, че ще дръпнат шалтера на още каквото могат.

Де бре, що да се карам с когото и да е newsm78?
Може и да "са го дръпнали" този шалтер. Работят и на батерии мн от РС-тата.

# 128
  • Мнения: 349
Изгасихме всичко дори за два часа Laughing,то се оказа романтично и много мнооооого тихо Grinning.Подготвих се по-рано с вечерята и каквото е необходимо  и се получи една задушевна семейна вечеря на свещи Hug.
Лошото е,че когато половинката се прибра ми каза,че всичко около нас свети..... Cry

# 129
  • Мнения: 4 892
Преди време в подобната  на тази тема писах, че ще гася. Гасих.
Холограма тогава ми даде идея за посвещение Simple Smile Посветих - на Витоша!

# 130
  • Мнения: 1 817
И ние изгасихме осветлението /с 10 минутно закъснение/, но все пак.Беше ни приятно , вечеряхме романтично.
Като погледнах навън май никой не беше загасил, но всеки си знае. Wink

# 131
  • Мнения: 5 173
Направих го  Peace
Не болеше.
Не е нужно втелясване и разчепкване на всеки детайл как защо кога и кому е нужно. Ако  ви допада идеята, правите го, ако не ви допада - никой не ви кара насила.
Издърпах и всички възможни контакти в бонус Peace .
Пуснала съм щорите, не могат да ме хванат  newsm43
От такива мнения ми се  Sick . Опитът за оригиналничане е жалък Tired

# 132
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Изгасихме. Не болеше. Детето се ентусиазира и му беше забавно.
Две свещички само ни помагаха.

# 133
  • Мнения: 776
Изгасихме осветлението и телевизора, даже и компа, но бяхме единствените, докъдето ти поглед стига  Rolling Eyes Не очаквах, че ще сме единствените, все се надявах на няколко апартамента, а то  ooooh!
Получи се приятна, романтична вечеря на свещи, направи ми впечатление, че семейството ни някак се сплоти, защото си говорехме и се изслушвахме, децата бяха много щастливи.

# 134
  • Мнения: 4 187
Изгасихме, но май бяхме единствените в квартала. Подозирам и едни съседи от отсрещният блок, при тях имаше само светлина от ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт