За банани, "млечен път", БУРГАЗлии вече на "Кръстопът"

  • 17 211
  • 320
  •   1
Отговори
# 30
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Джи  Hug ,да нямате акции от Метро?Доста чорбаджийски ми звучиш Joy

# 31
  • Мнения: 970
Записвам се в темата, че после не мога да ви открия.
....една приятелка ми звънна и каза че днес киселото мляко е 1 стотинка ,а хляба 3 стотинки Shocked-не съм ходила  ....
  hahaha hahaha
 А така, ще им покаже Метро кой е най-големия!

Току що ми се обади мъжо мляко 1 стотинка не видял,но имало за 12 стотинки и да не излизал празен взел 1 касичка за кученцето.Хляб не видял за 3 стотинки,но пък търговци имало много и вземали мляко по 20-30-каси Mr. Green и грабели захар килото било 1,20 не знам колко върви захарта-купувам на 6 месеца 1 кило Wink

# 32
  • Мнения: 1 813
Благодарение на вас, своевременно информирам колегите за всички намаления  и промоции.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 806
Аз все пак да си попитам - всъщност МОЛ-а (с всичките му там магазини) отворен ли е? Или само супермаркета към него?

# 34
  • Мнения: 970
Ле ле всички са пощръкляли  hahahaна който звънна да пием кафе все за намаленията  говори  hahaha

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ле ле всички са пощръкляли  hahahaна който звънна да пием кафе все за намаленията  говори  hahaha

 Shocked Joy

# 36
  • Мнения: 970
Аз все пак да си попитам - всъщност МОЛ-а (с всичките му там магазини) отворен ли е? Или само супермаркета към него?


Мола не е отворен доколкото разбрах на 02.04 ще го отварят Hug

# 37
# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Сега да чакаме и МОЛ-а да изпраска някоя промоция  "парцал"  за лев  Mr. Green 

# 39
  • Мнения: 2 577
Има ли някой ходил тук : http://bghotelite.com/hotel-sarmashik.3054_bg

или тук: http://www.vacation-bg.com/bg/strandja.html

дайте да направим един екоуикенд с деца в Странджата началото на май  Mr. Green
нали се събират мн почивни дни ...  

# 40
  • Мнения: 1 111
 Ааа, моите всяка седмица имат екоуикенд. Laughing
През ваканцията Мартин отива на почивка с майка, и Дидко ще работи с нас. Mr. Green

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Аз все пак да си попитам - всъщност МОЛ-а (с всичките му там магазини) отворен ли е? Или само супермаркета към него?


Мола не е отворен доколкото разбрах на 02.04 ще го отварят Hug
бе къдей го тоз МОЛ, май нещо съм изостанала с новостите в Бургазъ, ма и тъй време няма да се оправи да изляза да понауча и аз нещо Rolling Eyes
а за промоцийките в Метро вчера ми се обадиха да ме информират че всеки четвъртък, петък и събота мисля Thinking каза г-жата от среща че ще ги има, ами как не то навсякъде ПРИМОЦИИ и те да не изостанат

# 42
  • Мнения: 1 111
 Само някои магазини в МОЛ-а са отворени, Дъглас и Триумф със сигурност.

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 12:00 от Ji

# 43
  • Мнения: 1 701
Обещавам ако ми се обадят, че за един хляб ми дадат 3 стотинки и за едно мялко - 5ст. може и да се разходя до там да видя. Не обещавам да купя, ама ще се смея от сърце...   Joy Joy Joy
Пълни смешници!!! hahaha

# 44
  • Мнения: 723
ками, на сърмашика сме ходили, но без деца Mr. Green,хареса ми, дават се къщите, а не хотела,
ние бяхме в стая със санитарен възел ,телевизор и отопление,нощувката беше 50 лв,а каква храна-----------екологично чиста-късат ти зеленчуците и ти правят салатка иииииииииииии едни вкусни катми,,,,,,,,,,,,,,,,,,ками ето подходяща диета за надебеляване bowuu
вечер едно небе-няма такова
абе въобще хареса ми

Общи условия

Активация на акаунт