Бясна съм

  • 1 602
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 915
В Майчин Дом практиката е от началото на 9тия месец всяка седмица се правят записи, а при преносване - всеки ден. Безплатно е.

# 16
  • Мнения: 1 639
Dasha , щом ще раждаш в "Шейново" , може да имаш късмет педиатърът на смяна да е д-р Дренчев  Laughing .Той е приятел на Мъжо и е много добър  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 680
Точно в Света София на 106 кабинет има табела, на която пише, че безплатни записи се правят на всички бъдещи майки след 8,5 месец без значение дали ще раждат в тази болница или не. Просто си взимате картонче от регистратурата и това е.
Записа трае 10-12 минути.

Мен ме следят от началото на 9 месец, ходя на 4-5дни по собствена инициатива. Имам уговорка с лекар от Св. София, но той смята, че не е необходимо да ходя на записи. Аз пък мисля, че е необходимо, защото именно един запис спаси живота на дъщеря ми. Тя не е била никак добре, а аз пък нямах никакви оплаквания, според УЗ всичко беше наред, но записа показа, че не е така и за половин час я извадиха със секцио. ТАка че Записите са необходими и УЗ не ги отменя. И платени да бяха, пак щях да ходя редовно.

# 18
  • Мнения: 524
Dasha,  на мен в Майчин дом (софия) ми взимат на ЖК за тонове по 5 лева. Казаха ми , че касата не ги поемала вече (??) (в началото не плащах нищо и после изведнъж го въведоха) .
И аз не се зарадвах ама какво да правя??  Масово си плащам и и зследвания по 15, 20 лева...

# 19
  • Мнения: 524
В Майчин Дом практиката е от началото на 9тия месец всяка седмица се правят записи, а при преносване - всеки ден. Безплатно е.

За съжаление вече не е безплатно!! Cry

# 20
  • Мнения: 1 753
Миналата година сигурна съм дала над 80 лева за записи на тонове в Тина Киркова. Платено е със сигурност!!! Струва 10лв. и дори дават касов бон! Ако до сега са ти правили записи без пари, значи са ти направили услуга  Wink Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 176
Не се притиснявай за тоновете! На мен никога преди раждането не са ми правили записи, тъй като моя генеколог ми обясни, че това се прави, само, ако нещо не е е наред.
  ylinfant
Това са пълни глупости.

Общи условия

Активация на акаунт