Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-27)

  • 19 358
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
Meryl Честита месечинка.
Относно майчинството,на мен ми го преведоха още на 31.03.Не знам защо при теб още го няма  newsm78

Иначе относно слънцето иаз това им се чудя на тез с прогнозите.Викат слънчево, днес и утре много приятно време,а аз тук само къщата на комшийте виждам,по на далече не   Joy Joy hahaha

# 31
  • Мнения: 159
Добро утро  Hug
Направо ме е яд да слушам прогнозата за времето- колко била чудесна пролетта, топла и слънчева  ooooh! Айде бе...
Meryl добре, че metko ме светна- превеждат майчинството около датата на раждане на детето ( ние сме на 24-ти, и си знам че до края на месеца все ще преведат) Иначе преди си стоях в неведение и само нервничех, че няма майчинство  Wink
alegoria Добре дошла  Hug Как така се озова в Мездра, от Казанлък (много красив град  Heart Eyes ) Леко бременеене  Hug
ZuzyM сигурно вие е супер празно без децата, но пък е добре и малко да се почувствате младоженци Laughing Знам, че като вземат Малинка някой път, за няколко часа ми е много странно, и звъня през час да питам как е  Wink
Нещо много мами са загубиха  Thinking
Ася от както малкото Мишенце проходи те няма  Wink надявам се сте добре  Hug
Монабалона, Ронка, Афродитка със сигурност изпускам някой ...как сте?
За Бейби не питам  Wink знам, че са добре  Hug
Да се оплача малко- решила съм да уча Малинка да яде сама, тя знае как, уцелва си устата, ноооо предпочита да бърка само в купата, та тази сутрин ме изкара извън нерви и я оставих гладна, на обяд ще й връча лъжицата и да видим дали гладът ще си каже думата  Wink
Отделно бяхме махнали 3 пръчки от решетката на кошарката, за да може да излиза и влиза когато пожелае. Вчера на обяд, влизам да видя дали е заспала и какво да видя- нашата се измъкнала барабар със спалното чувалче, отишла до нощното шкафче, светнала си лампата и си разглежда каквото си е намерила  Crazy
Вярно е, че колкото са по- големи децата, толкова са по- големи грижите  Simple Smile
Лек ден на всички   bouquet

# 32
  • Мнения: 48
Аз реших все пак да направя справка в НОИ за майчинството ми по телефона и оттам провериха и ми отговориха, че имам изчисление и ще получа парите си във вторник.
Ще ви напиша телефона - 66403669. Може да правите справка на него, ако се наложи!
И мен ме е яд да гледам прогнозите за времето  smile3512  umbrella
Да ви попитам - кога сложихте децата си в полуседнало положение в количката? Саши много иска, ама ме е страх да не би да е твърде рано...  1stroller

# 33
  • Мнения: 738
ееее момичета речено сторено  Joy вече има слънцееееееее
хаиде на разходка да ви се разходят коремчетата
относно как се озовах в Мездра Simple Smile мъжът ми е от тука и има апартамент иначе си живеехме в Варна под наем ама с бебе и наем е малкооооооо...
а тук апартамента е празен и голям ... и така сега съм тук нищо че съм от Казанлък , Варна и т.н.
Може ли да попитам има ли някакви занимания за бременни коремчета в Враца? Или някой магазин за бременни? Иначе мисля да ходя до София ама нещо не ми се пътува толкова време за 1 час лекция или каквото и да е

# 34
  • Мнения: 68
alegoria В Мездра има Детска Борса.Склада с дрехите е до автогарата точно,близо ти е.Този с другите неща колички,креватчета и най различни други дреболий е при хлебозавода.На изхода за Роман,мъжа ти го знае сигурно.
Ние цял следобяд бяхме по улиците,добра разходка си направихме.

# 35
  • Мнения: 369
Здравейте момичета  Hug сядам на бързо  да драсна два три реда докато малкото заспива , че после каката да оправям за лягане  ooooh!
Първо Честити празници на всички които са празнували много пожелание за здраве ,здраве и пак здраве другото  Hugсамо ще си дойде .
Добре дошли на новите мами , леко бременеене на бременните .. честити бебчета на родилите ........охх толкова искам да пиша да пиша  но няма време  Naughty
Времето се оправя за по дълго и ще се виждаме по често , ще разказвам ( не че има какво толкова де , освен да се оплаквам ) но няма да се дам .Дишам дълбоко ..... и карам на пред .
Лека вечер на всички до Понеделник ( чукам на дърво да сме здрави само  ooooh!)

# 36
  • Мнения: 41
здравейте аз имах проблеми със саита и ми даваше грешка и не ме пускаше затова се бях позагубила

# 37
  • Мнения: 9 814
Момичета, съжалявам, че се намесвам в темата ви, но издирвам една врачанска бъдеща майка- Mona-Balona.
Терминът й е 08.06.09 г. и заедно пишем в отчетната тема на очакващите през юни своите бебчета.
Тя обаче "изчезна" и не се е появявала от 23 март в темичката ни, а иначе беше много активна и пишеше на ден поне по 4-5 пъти. Последният й пост по нищо не подсказва, че има проблеми, не е споделяла и че ще пътува заедно.
Много се притеснихме за нея и се молим всичко да е наред и просто да няма време да пише. Praynig
Молбата ми е, ако някоя от вас я познава и знае нещо за нея да пише.
Ето тук има и нейни снимки като булка.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334624&pid=10225167

# 38
  • Мнения: 68
Франческа Салиери Като гледам последно при нас е писала на 18.03,но не е споменавала за проблеми.Дано всичко е наред.
При рожденниците за този месец има записан един ник margi_vr Тя пише ли и въобще влиза ли във форума вече.Ако случайно влиза Честит Рожден Ден на патерици   bouquet

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 110
здравейте момичета, как сте? Имам нужда от един съвет - каква количка за бебо да си купя  newsm78 ? из форума прочетох доста неща та чак се обърках тотално, така че прецених да пиша тук

# 40
  • Мнения: 68
Здравейте Simple Smile

vesseto_  За марки няма да ти говоря,моята си е най-обикновенна.Хубаво е като я купуваш да гледаш да е лека,не знам в какво живееш-блок или къща.Все някой път ще ти се наложи да я вдигнеш.Ако искаш да е комбинирана,казвам ако искаш понеже някои майки зимата карат с една количка,лятото си купуват летна.Също така ако имате кола гледай да може да се побере в багажника.Нещо което аз харесвам на моята е че има добро багажно помещение отдолу и мога да си слагам разни неща които съм купила,не се налага си ги нося в ръчичка.Това е от мен,другите също имат някакво мнение,може да ти препоръчат и марка някоя Simple Smile

# 41
  • Мнения: 41
аз бих казала че не си струва да се дават много пари за количка,и теч с кошовете не ги одобрявам, че  за да завъртиш дръжката трябва да откачиш целия кош и да въртиш него, моята не е нищо особенно на бертони рокендрол, миналата година струваше към 170лв.комбинирана е става и на люлка и коша се откача и става на кошничка удобно докато бяхме малки. Но все пак си прецени сама. В мездра в складовете можеш да ги видиш нагледно доста модели и да прецениш моята е от там. Друго е да попнеш повдигнеш видиш как се разглабя и т.н. Това е моето мнение

# 42
  • Мнения: 738
е значи аз съм привилегирована понеже съм от Мездра и също ме интерисува каква количка да си взема!! А да кажете нещо за гумите на количката чувам че имало голямо значение - дали били малки, двойни, големи и незнам какво още! А и ако някоя мама каже от коя марка не е доволна пак ще е от помощ!!

# 43
  • Мнения: 41
да кажа има едни монти или мони не съм сигурна, чувала съм много оплакани от тях
за гумите моите са 2-ни и 4-те като свикнах няма проблеми,казват че по големите са по лесни за управление

# 44
  • Мнения: 64
Весето,Алегория,всичките ми колички са с двойка колела отпред завиващи.Много са маневрени,особено ако се провираш между паркирали коли на тротоара. Mr. Green
 Франческа Салиери,ти ме хвърли в смут-дано всичко с бременността на Мона Балона да е наред и скоро да пише. Peace
  Изчезвам,че стана време да прибирам каката от градина...
 Поздрави на всички съфорумки,макар че доста не са се разписвали скоро.Ронка,расте ли коремчето?Наред ли е всичко при теб?

Общи условия

Активация на акаунт