С Пролетно-Великденско настроение е ДОБРИЧкото население

  • 11 699
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 821
kiraa , какво конкретно те интересува?

# 31
  • Мнения: 207
 Както бях споменала преди аз не съм от тук , и сега се опитвам да навляза в живота на този град.  Интересува ме повече за организацията ви , за какво се използват средствата и т.н.   Преди години работих като учителка в  гимназия и директорката постоянно организираше благотворителни акции . Събираха се  дрехи , пари и подаръци  за дом за сираци в Зелениково (пловдивско )

# 32
  • Мнения: 2 821
Досега сме правили няколко благотворителни базара заедно със Сдружение Св.Мина. Средствата сме ги оползотворявали в полза на Дом Дъга, за нужди на сдружението също. Говорили сме да правим акция за дрехи за малкия дом в града.
Хубаво е, че се интересуваш. Това е надежда за нови членове, т.к. сме малко. Най-добре можеш да разбереш какви сме, когато дойдеш на наша среща. Питай ленка_иленка Laughing...Ако ти се чете за базарите, на първа страница има линкове към темите, където сме обсъждали всичко свързано с тях.

# 33
  • Мнения: 207
Благодаря ! Точно започнах да преглеждам старите теми .

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 958
kiraa, съжалявам, че оставаш с впечатление, че никой не иска да ти отговори. Дълго е за обясняване и се съмнявам, че някой има времето и нервите да разказва всичко отначало и то в писмен вид.

# 35
  • Мнения: 207
Добро утро! Желая ви прекрасен ден  и много усмивки !

# 36
  • Мнения: 377
Добро утро!
Как сте момичета повечето сигурно по разходки , а други на работа.А  за базара творите ли?аз поспрях ,че нямам трева  засега.
Сега в това хубаво време се ровя из градината , голям кеф ми прави .Толкова много семена и грудки си накупих и тая година , че нямам търпение.
От утре Гого е във ваканция , така че ще сме по разходки и ние.
За четвъртък кафето остава ли?
Лек ден и от мен на всички ви!

# 37
  • Мнения: 200
След малко и ние ще ходим на центъра, мъжа ми почива днес и трябва да го поразходим малко  Laughing

 
А  за базара творите ли?аз поспрях ,че нямам трева  засега.

От утре Гого е във ваканция , така че ще сме по разходки и ние.
За четвъртък кафето остава ли?
Лек ден и от мен на всички ви!


Аз творя усилено  Laughing Да се обадите за разходка.

# 38
  • Мнения: 207
То май всички сме навън днес . Приятна разходка

# 39
  • Мнения: 2 821
Липсват ми вече бебешорските разходки Sad...Няма друг такъв лежерен период...ееех

Краси, що ваканция? Откога детските градини и те са във ваканция? Нашата ще си работи.

Кеми, утре ще са на линия пиленцата, както и панерчета предполагам....

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Отговарям вместо Краси.
В нашата ДГ правиха допитване до родителите кои деца ще посещават градината през пролетната ваканция. Явно се има предвид, че повечето имат големи деца ученици и е възможно да си остават вкъщи...
Имат идея някои от учителите да могат да си използват отпуските.

Е, аз имам голяма ученичка, но ще си водя детето на градина. Само да е здрав.

Но иначе как си права за бебешките разходки.. и на мен ми липсва този период, много. Хем не мога да се оплача, оставах си вкъщи да гледам децата почти до 3 годишната им възраст.

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 958
Бори, мерси, но мен няма да ме има. Ще кажа на Арчела, да се заеме с прибирането на пиленцата  Laughing

# 42
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Брей, няма кой да каже едно "Добро утро" или едно кафе да сложи. Laughing Къде сте се покрили всички? За Красито разбрахме, че сади цветя, ама днес не е подходящо времето.

# 43
  • Мнения: 11 607
Добро утро, добруджанки!

Ето ви закуската - Закуска, ето ви и хлебчето ако не сте си дояли - Хляб, ето ви и Сладечкото към кафето, ето и скромен музикален поздрав - намек за това какво е настроението в темата в последно време - поздрав

spinki с това - не е подходящо времето - намеквате,че април започва кофти в родния град ли? Моля, какво давате за да ви пратя малко от нашето слънце?

# 44
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Тъкмо се чудих, коя е тази Тънка фиданка, а тя бола Цоцоланка. Grinning
Нямаш милост с тези маси, дето слагаш. Днес е мрачно и валящо по няшия край, та не е за китки, викам.

Общи условия

Активация на акаунт