Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 34-та тема

  • 51 553
  • 364
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 829
ГЕЛЕВА  bouquet

# 361
  • Мнения: 389
Толкова красоти сте натворили, че да видим сега дали ще успея да ви похваля всички  Laughing

Първо да поздравя Бетина и Гелева за рожденните ви дни момичета   bouquet Желая ви много здраве, да сте много усмихнати и щастливи   bouquet
vesi_nn , много хубаво меню  Peace
Krische , готини, наперени кошнички  Grinning
Цецето, тая Добруджанска кавърма е ... нямам думи  Heart Eyes
Бетина, страхотни неща си приготвила за рожденния си ден  Peace А тези соленки на Йоли си ги записах за някой ден, като се наканя да ги спретна. Много са красиви  Grinning
Бъни, много доро хлебче се е получило със закваската  Peace Как ги правите тези неща не знам  Laughing
asyalein, много вкусно звучи и изглежда съдържанието в тази чинийка   Heart Eyes
nela_66 , майтамчийски го раздава сандвич а  Laughing?! Честити кученца   bouquet
Пети, честит рожден ден на момченцето ти   bouquet Да ти е жив, здрав и много щастлив   bouquet

Аз май нямам какво да покажа, освен една питка, правена по рецептата на Лабрекс - Короната на готвачката (много вкусна питка), само че оформена по друг начин:

Палачинки по класическата рецепта, невроятно крехки и вкусни



по тази рецепта: http://bglog.net/Zdrave/9624
Вече втори път ги правя и съм влюбена в тях  Heart Eyes.

# 362
  • Мнения: 293
Нели, честито попълнение в семейството   Hug
дано им намерите грижовни стопани   bouquet
Дано! За сега само им се радваме и не мислим за нови стопани, но като поотраснат се надявам да им намерим.
Vivian*, майтапчия, ама му видяхме сметката... Twisted Evil

# 363
  • Мнения: 319
labrex много са ти хубави мъфините, покажи формичката с която ги правиш и откъде си я взела, ако може много са красиви благодаря предварително  Praynig

nela_66 сандвича е супер сладък  hahaha Joy това пържени филийки ли са как го правиш  newsm78

dixi и на това му устоя  герой си smile3501

Vivian* за питката вече казах в другата тема страхотна е, а за палачинките изглеждат супер. Благодаря за рецептата копирах си я и скоро ще я пробвам, аз все нещо не ги докарвам, дано сега да станат   bouquet

Аз още нищо не съм готвила имам една коприва, та още и се чудя какво да я правя  newsm78
ще се види скоро резултата  newsm12

Приятен ден от мен!
 
 

# 364
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт