"Хипнотизаторът" - гледахте ли?

  • 7 711
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Днес беше първият епизод.

# 1
  • Мнения: 2 274
Незнам дали да вярвам на това което виждам. Убедена съм, че има хипноза и че внушението е голяма работа, но някои неща в предаването ми се сториха нагласени  Rolling Eyes.
Вокил, ти и в създаването на това предаване ли участваш  newsm78?

# 2
  • Мнения: 1 949
Аз очаквах да е по-голяма простотия, но ми хареса Wink Не знам дали е нагласено, вярвам в силата на хипнозата, както и, че има хора, които не могат да бъдат хипнотизирани. Ако е нагласено, оная мацка плеймейтката как ще извади 3 различни почерка? Аз това не го мога  Hug Или пък онова със запалката?  newsm78 Тома Неверни (моя милост) веднага опита  Embarassed Е, не мога да издържа като него  Mr. Green

Кажете, нагласено ли е според вас?

# 3
  • Мнения: 2 132
Гледахме. Участва и един познат и потвърди, че всичко е истина Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами имаше театър , според мен.
Особено , когато се очакваше да се движат 20 пъти по-бавно.
Момчето,което хвана маймунката продължаваше да е бавен, а другото момче много бързо си прибра ръката.
Има запис,вижте.
С това,разбира се не оспорвам хипнозата по принцип.

# 5
  • Мнения: 2 132
Еми има все пак нещо дето е по-силно от хипнозата - гравитация Grinning
И аз се съмнявах в началото и веднага питахме познатия дето участва и потвърди, че е истина. Избрани са участници, които лесно влизат в хипноза и за това чинно си изпълняват всичко Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами с по-дълги ръце и маймунка в тях гравитацията трябва да е с по-голяма сила,пък стана обратното.
Иска ми се всичко това наистина да не е театър,затова на първо време ще се доверя на познатия ти.  Hug

пп Кой беше той?  Grinning

# 7
  • Мнения: 2
Нямам нищо общо с това предване. Две големи продукции на сезон ми стигат.  Grinning

На мен ми изглежда супер нагласено, но всички участвали и гледали твърдят, че е едно към едно с действителността.

# 8
  • Мнения: 2 132
Ами с по-дълги ръце и маймунка в тях гравитацията трябва да е с по-голяма сила,пък стана обратното.
Иска ми се всичко това наистина да не е театър,затова на първо време ще се доверя на познатия ти.  Hug

пп Кой беше той?  Grinning
Една от мацките дето ги хипнотизираха Wink

# 9
  • Мнения: 745
Айде ,няма нужда!Иван и Андрей на всякъде се врат да продуцират.ЕЕЕ,писна ми от тях!!!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 911
и аз гледах  Simple Smile


Ами имаше театър , според мен.
Особено , когато се очакваше да се движат 20 пъти по-бавно.
Момчето,което хвана маймунката продължаваше да е бавен, а другото момче много бързо си прибра ръката.
Има запис,вижте.
С това,разбира се не оспорвам хипнозата по принцип.
това и на мен ми направи впечатление  newsm78


Една от мацките дето ги хипнотизираха Wink
да не е тази, която не я хвана на номера, на който уж бяха голи, пък тя невъзмутима  Crazy

как се казва хипнотизатора?Иво чий?

# 11
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 884
Айде ,няма нужда!Иван и Андрей на всякъде се врат да продуцират.ЕЕЕ,писна ми от тях!!!

 Peace

# 12
  • Мнения: 77
Сериозно ли има хора, които вярват, че това е истина?  Shocked


Не отричам хипнозата. Има я! Убедена съм! Но това, което показаха беше абсолютен театър и то доста нескопосан!  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 891
MaрTa , Иво Величков се казва.  Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 911
MaрTa , Иво Величков се казва.  Grinning
Hug 10х

Общи условия

Активация на акаунт