Баба Марта вече си отива, АПРИЛките посрещат бебчета щастливи!

  • 14 227
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Благодаря за приветствияат ,майчета!

Ей,Жабче е герой ,с тези две бебки и  всичко през,което минаха.Много се зарадвах ,за нея,че близнашките мами са ми слабост.
Олче, Hug Hug Hug ,снимки ще има скоро ,че още не сме ги свалили на ПС Embarassed Embarassed Embarassed ,тези свещенодействия у дома ги върши тати ,че мами е техноинвалид Laughing

Чакаме още бебешки новини.Късмет момичета ,ние обебелите се,сме с вас!

# 46
  • Мнения: 568
ben78 честит празник!
Добре дошли на завърналите  се мами!
Маги мила толко палци ,толко кураж ,а си минала през всичко това HugВажното е ,че бебчо е добре и вече се възстановяваш.
jianfen дай боже на всеки такова раждане!
no_name и вашия бебо е сладур.
Aila благодарим за вестите за Жабче.Дано се възстановява бързо и да е с малките принцеси вече.
Дали ще завършим деня с още вести ?Имаме мами с минали дати ,които още не са се отчели.

# 47
  • Мнения: 172
 Добре дошли на прибралите се мами  Hug
 Аз днес съм се разшетала ...  wash hang 1ironing newsm28 1dishes...забавлявам се  smile3506
 Успях да пренаредя и гардеробите...махнах дебелите дрешки, оставих пролетните...скоро ще разберем дали не съм подранила с тази инициатива  newsm78, но така ми се иска днешният слънчев ден да доведе след себе си мноогооо такива и с такова желание изчезнах всичко вълнено, плетено...  Mr. Green
 Мисля днес и утре да изчистя всичко основно...без прозорците, че по тях не си падам  Blush и да знам, че бебо може да идва на чистичко. Очаквах повечко да ме мързи , но мога да кажа...че доста добре се справям  Crazy Е, не съм така чевръста както бях без коремчето, но очаквах по- бързо да се умарям...явно съм кораво копче  smile3521
 Ех тумбачета...наистина не остана  newsm53

 ЕЕЕЕЕЕЕЕ че съм разсеяна!!!
 ВEN78 Честит Имен Ден!!!  Желая ти здраве, щастие, късмет, поводи за усмивки и ... да гушкаш най- сладкото бебче съвсем скоро!!!

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 18:26 от poem

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 347
Само дето не мога да зацепя кои празнуват днес  Embarassed
Мисля че Боян/а,някой да ме поправи ако греша Blush
Благодаря ви маминки за милите пожелания  Hug Аз съм Албена  Blush и ме пишат на този ден..., последните години го разбрах, не знаех преди  Mr. Green
renka, стискаме ти палци за утре  Praynig Praynig Hug Поне си изчака лекаря, нали? Беше се притеснила, че може да се наложи да е по-рано  Hug Хайде сега, с усмивка  Hug Hug
Имамама, ти от последните, да не станеш от първите  Hug Следи си се редовно и стискам палци  Praynig Praynig Hug
magdalena, добре дошли у дома  Hug Хайде слушкото да продължава да слушка и ти да ни споделяш само добри новини и моменти с малкия сладур  Heart Eyes Hug
jianfen, дано всички имаме твоя късмет  Simple Smile Въпросната акушерка има имен ден днес  Grinning
Страхотни новини имаме от мамите, само така момичета  Hug Hug
Честит Имен Ден и на половинката на Мамочка!!! Много да ви слуша  Wink Simple Smile

# 49
  • Мнения: 494
Добре дошли на Пресияна,Пресиян и Теодор!Да сте много щастливи и много да слушкате мама и тати!

На щастливите родители,едно голямо честито  bouquet


No name,ама много е сладък малкия бузанчо Heart Eyes

Айде мацки,давайте снимки на бебоците!Аз съм решила да правя каталог на бъдещите ни зетьове. В края на април ще има кастинг,моля не се бутайте!Всеки ще мине по реда си bowuu Mr. Green

Бен,да ти е живо и здраво името  bouquet

Мамочка,весел празник и на вас  bouquet
Добре дошли на завърналите се мамета  bouquet

Магде бързо да се възстановиш мила Hug

Amanita,и ние чакаме новини от Tai!Ако ти първа чуеш нещо,драсни някой ред!

# 50
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Здравейте мили момичета Grinning

Нося ви една ЩЪРКЕЛОВА НОВИНА

ДНЕС В 15:05ч. radost_mk СТАНА ГОРДА МАМА НА ЕДИН "МАЛЪК" МЪЖ НА ИМЕ НИКОЛА Hug
БЕБчО Е СЪС СКРОМНИТЕ РАЗМЕРИ ОТ 3900гр. И 53см. Heart Eyes
чЕСТИТО НА щАСТЛИВИТЕ РОДИТЕЛИ  bouquet



чЕСТИТО И НА ВСИчКИ ВАС, КОИТО НАСКОРО СТЕ СТАНАЛИ РОДИТЕЛИ  bouquet

А НА МАЙчЕТАТА В ОчАКВАНЕ УСПЕХ И ДАНО СКОРО СИ ГУшКАТЕ ЗДРАВИ И ПУХКАВИ БЕБЕТА Hug Heart Eyes Hug

ПОЗДРАВИ Peace

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 20:11 от Ивончето

# 51
  • Мнения: 182
Честито на мама radost_mk ,да й е жив и здрав големия мъж!

# 52
  • Мнения: 581
Момичета, как стерилизирахте бебешките шишета и биберони? Днес аз стерилизирах шишетата и бибероните на принципа на изваряването-.сложих всичко в една тенджера с вода и на котлона оставих да ври за 15-20 мин. Реших, че няма смисъл от стерилизатор - излишен разход. Но стана така, че водата в Бургас е толкова твърда че от тая твърдост всичко направо побеля smile3515 smile3516

Честито на мама Радост. Да е жив и здрав малкия голям мъж!!! На мама Радост бързо възтановяване.[/size][/color]. smile3525 newsm19 baloni baloni

# 53
  • Мнения: 78
Мили момичета,влизам да ви съобщя една прекрасна новина-днес,в 15.05 скъпата ми приятелка radost_mk стана мама на момченце с чудесното име Никола.Малкият е с перфектни мерки-тежи 3900 гр и е с дължина 52 см.От цялото си сърце му желая най-прекрасните неща в живота,да бъде много здравичък и послушничък и да радва мама и татко!Прекрасен ден си избра душичката да се появи на бял свят!Честито на всички вече станали майчета,а на останалите стискам палци и желая леко раждане и пухкави вързопчета,на коя в розовичко,на коя в синичко....

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 347
radost си има бебче, radost си има бебче  Crazy Party Crazy Party Heart Eyes Hug
Ах, как се зарадвах  Party
Живичко и здравичко юначе и много да радва мама и тате!!!!
tolinkaHug Hug Благодарим ти за хубавата вест.... стискам палци и ти скоро с вашето тати да се похвалите, че .... бебче е на път  Praynig Praynig Hug
Ивончето, благодарим ти и на теб   bouquet
Имамама, много неприятно това с водата... аз още не съм пробвала с изваряване, явно стерилизатор си трябва...
А сладуркото на no nameHeart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 137
Честито момченце на radost_mk да е живо и здраво и да е най голямата радост на мама и тати  Hug

ben78 честит имен ден пожелавам ти да си жива и здрава много обичана и скоро да се радваш на хубаво и здраво бебенце  Hug Hug

Аз пък да ви се похваля днес цял ден скитосвам  Blush времето тук в Бургас беше прекрасно и аз максимално се възползвах от това  Flutter Вече свърших и с прането на дрешките на бебка  Wink сега остава да ги изгладя и подредя
Да ви попитам момичета има ли смисъл според вас да правя уговорка с акушерка за раждането  newsm78 до преди да вляза в деветия бях сигурмна че уговорка ще има а сега колкото повече наближава аз незнам какво да правя  Rolling Eyes Вие какво ще кажете по спокойно ли ще е с нея , по добре ли ще е  Thinking

magdalena savova добре дошла  Hug
no name голям сладуран си имаш  Flutter

# 56
  • Враца
  • Мнения: 2 205
radost   честито ти бебенце- то много голямо бъжле бе  Laughing

маги савова, добре си си дошла у дома.
дано да се възстановиш бързо от "двойното" раждане  Wink

толинка, радвам се че намина.
всички чакаме бебешки хубави новини за теб  Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 46
Честито на мама radost_mk ,да й е жив и здрав големия мъж и много да ги радва! Честито и на всички новообебили се мамчета, както и на прибралите се у дома!!!

# 58
  • Мнения: 4
Честито на радост и от мене.Браво за хубаво гледаното бебе.Да и е жив и здрав и много да ги радва с таткото.  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 090
           Честита рожбичка на radost_mk!
                Много да я радва малкия Никола!



tolinka, Hug,дано следващият път когато ни донесеш щъркелови новини,да са за теб Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт