Съвет за избор на адаптирано мляко, захранване, бюджет...

  • 57 721
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 621
Ние нали вече 2 месеца сме на НАН мога да дам актуални цени.В Бургас НАН 1 е около 9.80 лв за 400 гр. НАН 2 е около 8.80 лв, НАН 3 е около 8.30 лв. От известно време има и картонени кутии НАН 1 800 гр. цената е около 18 лв. НАН 1 ХА е около 12.50 лв. Единствено в Била и в Кауфланд цените са малко по-високи, но разликата е около 20-30 ст.

# 31
  • Мнения: 1 336
Сори за оффа, НАН 3? Те не продължават ли с Нестле Джуниър? Или ти така му викаш?
Да, вярно че НАН 1 е малко по-скъп, аз купувам НАН 2 за 8,70. Но съм го виждала същия и за над 10 лева и затова се намесих, извинявам се.
Иначе аз съм доволна от НАН.

# 32
  • Мнения: 3 621
Сори за оффа, НАН 3? Те не продължават ли с Нестле Джуниър? Или ти така му викаш?
НАН 3  е след 10-тия месец. Нестле Джуниър е след годинката

# 33
  • Мнения: 3 675
Аз не съм кърмила, с Ам сме от раждането, досега бяхме на Фризо ХА, ще го сменям с НАН 1, детето няма доказана алергия.

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Малко офф, но ми стана някак супер тъжно.Авторката дори не е родила, а вече мисли за АМ, бюджети и т.н. Защо не е модерно да се кърми?  Tired Защо не даваме шанс на кърмата, ами веднага решаваме, че бебето ще се храни с АМ? Знам, че това не е Кърмаческия, но все пак...интересно ми е как една майка още преди да роди решава да не кърми.А понякога това е толкова лесно,приятно,полезно и ...евтино  Wink

Общи условия

Активация на акаунт