ЮНСКИ МАЙКИ 2009! Тема № 47

  • 12 062
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен  Hug
Jenist, благодаря за темичката  Hug
Моят мъж е запланувал разходка, но на мен хич не ми се излиза, че ходенето много започна да ме измаря  Sad За капак още на 20-тата минута ми се прихожда до тоалетна и докато се чудя равновесие ли да пазя, да се стискам ли и малкия решава да се размърда колкото може по-силно. Така че разходките са всичко друго, но не и приятни  Sad
За схащанията чак толкова сериозно да чукна на дърво не съм се схващала, но е факт че трудно се обръщам докато лежа, особено след като съм лежала по-гръб.
Иначе за обръщенията към мъжете и приятелите ни докато не направихме сватбата не съм го наричала по-друг начин освен "приятелят ми" или пък по име за тези които го познават. То и след това ми трябваше време да свикна и честичко се пообърквах  Grinning

# 16
  • Мнения: 193
Боже много пишете.Сега трябва да изчета предната тема, за да схвана за какво сте писали и обсъждали.Както и да е.
Добър ден от мен и Jenist  Hug за темата.
След малко тръгвам на разходка, че досега голямо чистене падна и направо се схванах в кръста.
Гъди много е хубаво че си напипала малко краче. Mr. GreenАз още не съм Rolling Eyes
За схващанията аз много обичах преди да се протягам сутрин, но сега не мога защото знам, че ще се схвана и ми е много криво.
Говорили сте нещо и за мъжа до вас.
Аз също нямам брак и наричам мъжа до себе си и моя, и мъжът ми, и приятелят ми.Честно казано той е всичко това за мен.По-голям приятел в живота ми от моя възлюбен няма.Винаги ме е подкрепял и помагал във всяко едно отношение и сме си говорили много пъти че освен любими хора сме си и много добри приятели.А за брак всички го искаме, но по една или друга причина някой нямат.Това е въпрос на личен избор как да наричаш любимия.Нали сме съвременни хора Mr. Green  bouquet

# 17
  • Мнения: 168
Момичета днес е сватбата на Summ_q,която доста отдавна не се е включвала, дано всичко с нея е  наред и днес да изживее най-прекрасния си ден!
Бъдете най-веселите, най-щастливите,
добри и нежни, най-красивите!
Бъдете най-внимателните, най-любимите,
реални, обаятелни, най-неповторимите!
Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
На добър път отсега нататък, заедно!
И не на последно място - най,най ,най - прекрасното бебче на света!

# 18
  • Мнения: 255
Sv., да ти кажа честно-права си  Mr. Green Всеки ще гледа по различен начин на изразяването за Приятеля, но на мен не ми пука. Аз съм леко консервативна личност, но като гледам си избирам за какво да съм такава  Laughing За мен да кажа "мъжа ми" е равнозначно на това да кйажа "съпруга ми", а той на този етап не ми е такъв, което не значи, че сме по-малко близки. Аз лично искам да сключа брак, но не съм се разбързала и докато това стане партньорът ми и бъдещ татко си остава "приятеля ми"  Mr. Green
Много ми е трудно да си подреждам мислите на писание  smile3506

# 19
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТО НА SUUM_Q МНОГО РАДОСТ, ЩАСТИЕ И ДА СЕ ОБИЧАТЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ И ДА СТЕ НАЙ-ЩАСТЛИВИТЕ РОДИТЕЛИ   newsm76  bigdance2 newsm30

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
Навън времето беше прекрасно и още си е, де. Ако не ме заболи коремът, може и на втора разходка да изведа Габи, че таткото е малко болен и да не го изморявам повече.

Di, ти при кой лекар ще раждаш? Ако искаш като влезнеш в болница, ще ти идвам на гости.  Simple Smile Аз за сега на всеки две седмици ходя, а тогава може и по-често да ме накара доктора.


искам да ви питам за лепенките за детска стая, някоя от вас купи ли вече и от къде? Коментирахте нещо за Джъмбо, но има ли ги и на друго място? Днес поръчахме еднокрилно гардеробче за Габи и искам да го поукрасим малко.

# 21
  • Мнения: 6
Jenist , благодаря за темата. Може и мен да ми добавиш на първа страница раждане в 1АГ Св София-секцио.
Петя, лепенките ги има и в Бриколаж.
Времето наистина е страхотно -ние до сега бяхме в Северен парк, тъй като е почти до нас и сега смятам малко да полегна, защото се изморих.
Summ_q, Честито!Желая ви много любов и семейно щастие!

# 22
  • Мнения: 357
Привет и от мен в този слънчев ден   Sunglasses.

И аз съм от тези , които се измориха от разходка и сега ме боли кръст  Sad. Освен това съм извадила и едни кашони с дрехи и само гледам  Rolling Eyes, на Ема ще прибирам зимните, но се чудя как да ги подреждам, за да ми е лесно за второто . Май трябва хем по размер, хем по сезон  newsm78, да сложа някакви знаци, че после ще стане голямо търсене.

Благодаря ви за  коментарите за името на нашето бебе  Hug.

Гъделичкова
, аз не съм носила гащеризон, ама предполагам , че доста смешно ще ми седи на 1.50  hahaha. Но по принцип съм се заглеждвала , че доста по-пълни ги прави жените и освен това ще стане топло за него. Аз си купих 3 рокли от трико с висока талия ,  ще си ги нося и лятото, само ще им срежа ръкавите, защото сега са с дълги.

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 15:48 от Mayflower

# 23
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен, навън е прекрасно време! Най-после това слънце да пекне!!!  sun
Направихме си страхотна разходка с каката в "Западния парк", пълно бе с колички и бебета - сладки същества!!!
Тя покара около 1 час колело, а за прочетох един вестник.
Утре ще чистя терасите- за двете не знам дали ще се справя, но едната поне трябва да почистя!!!
За това как наричаме човека до нас- след като сме създали живот, мисля че приятелят ми вече е друга страница от книгата на живота. Моят мъж е човека до мен, когото обичам и с когото споделям всичко! Въпреки че съм омъжена щастливо от 9 години и преди това имам 5 години връзка с този човек, и тогава никога не го наричах приятелят ми, а мъжът на живота ми. Всеки сам решава как е най-добре за него да се обръща към своята половинка. Моят е " джуджи"!!!  love001

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 16:02 от takanat

# 24
  • Мнения: 255
Оф, до нас има пощенски клон, ама ме пратиха в централна поща да си взема колета  Crossing Arms Много тъпо-нямали пощальони...пък пощичката ми е съвсем до ... вкъщи Simple Smile На връщане минах през Образцов дом и си купих хавлийка за беба Simple Smile Българска-пише фирма Дея. Струва ми се доста добра материя, дано съм права. Качих снимчица в албума и на 2-те нови боденца  Crazy

# 25
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Може ли да ми дадете потребител и парола на лични за да ви видя вече направените покупки за бебчовците  Peace.

# 26
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен!

Май в България се наслаждавате на пролетта, а тук цял ден вали  Wear Umbrella. Въпреки това успяхме да купим една мебел, която ще ползваме на първо време, за да повиваме бебето на нея, а после ще й намерим друго приложение в дома. Аз не харесвам обзавежданията за бебешка стая, за това решихме да купим нещо, което след това можем да продължим да ползваме.
Да се отчета и аз от вчерашния преглед - всичко с бебето е наред, наддава си добре за седмиците, тежи около 1 кг. Обаче и аз вървя към проблемите на Aya - шийката ми е мека и бебето е много ниско  Sad. За сега нямам разкритие или скъсяване и дано за напред да е така. Докторката каза само магнезии да пия и да не се натоварвам. Полът този път се видя по-добре - ще си имаме момиченце. Още не мога да свикна с тази мисъл, моето предчувствие беше, че ще е момче, но въпреки това се радвам много. Сега вече мога да се развихря в пазаруването  smile3508.

Sv. , честита количка! Какъв цвят си избрахте? Аз искам да сменя цвета на моята, но още не съм решила какъв.

Гъделичкова, аз не съм носила гащиризон, но като си помисля по колко пъти ходя до ВеЦето и ми се отщява, а и сега в България ще стане топло, а гащиризоните не са много тънки.
Аз имам вече шест панталона за бременни  Embarassed, а и сестра ми ще ми донесе още поне два или три другата седмица като идва.





# 27
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Сега ви разгледах покупките и нещата са много хубави за бебоците  Peace.Чудя се дали е необходимо да купувам от тези камизолки които са много тънки като тензух и са на принципа прегърниме с дълго ръкавче  Thinking?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 658
на нас ни се размина следобедната разходка. Габи ми се събуди с температура 38,1. Явно баща и е успял да я зарази, въпреки, че всеки ден и давах осцилококцинум. Сигурно и мен няма да ме подмине.  Sad

dari sari, а можеш ли да ми кажеш горе-долу къде в Бриколаж си ги виждала тези лепенки, да не се лутаме?

mayjko, аз имах една камизолка в коплекта за изписване на Габи, но не ми хареса. Вярно, че не се облича през главата, въпреки, че има и такива бодита, но все пак е блузка, а не боди и кръстчето остава голо. Аз ще наблегна на бодита без и с къс ръкав за отдолу и отгоре или цели гащеризончета или ританки и боди с дълъг ръкав. за горещините ще взема такива целички, които са с късо ръкавче и до коляното.

# 29
  • Мнения: 1 027
Здравейте  Hug
Дано днес бъде незабравим ден за булката и да има много положителни емоции, а занапред само любов и разбирателство   bouquet
Камизолка съм ползвала, но едва ли ще повторя, разгащва се и не е удобна.
За човека до нас и начина на изказване не сямтам, че тук е мястото да се повдига този въпрос. Всеки си има свои виждания и аз ги уважавам, не смятам, че някой трябва да се меси  Naughty
Mayflower , аз също трябва да оправям гардероба на Стенли, но къде ще ги прибирам тези дрехи и как да ги сортирам  ooooh!
Лек ден на всички и приятни слънчеви разходки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт