90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №44

  • 21 330
  • 460
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 939
Абе в общи линии много имам нужда някой да извади бухалките и да ме вкара в правия път Tired.
На драго сърце  newsm29  bash fight - и не заради друго, ами заради това, че вече си минала по-голямата част от диетата, постигнала си добри резултати, а сега не стискаш още малко зъби да изкараш поне до края, и хем знаеш че на по-малките кг колко трудно се сваля - хайде много  Hug Hug Hug от мен и да си влезеш пак в крачка, а като ти докривее влизай в темата, нали виждаш че все някой ще те подкрепи  Heart Eyes
Моя милост също не се вясва много на хоризонта, ама кво да направя като нещо ме е напуснала музата за писане - ама пусто то от зодията ще да е, че дълго на едно място не ме свърта - иначе инат голям, че и в двойна доза съм, така че диетата си я карам почти на 100%.
Мелиситка ти недей много да тъжиш, че ей го как се стопли времето изведнъж и ще видиш как ще те изненадам някой ден да ме водиш на кафенце  smile3534    love001
Веси аз ви следя само душата - казах вече защо, ама щом е голяма мъката ша пускам от време на време аванта по нещо благичко за душата, поне от това не се дебелее я  Joy
Иначе днес въглехидратния мина мноооооооооого добре - сутринта направих баничка на народа и след обедното хапване бегом марш към Морската градина и до вечерта там, като успях да си запазя и за мен три сладки фурнетки и за вечеря почти Шоколадов лешник, че бях правила за домашните един сладкиш и без да искам след добавянето и на лешници от моя страна на вкус почти го докарах - бях много доволна от себе си, защото и без друго през цялото време докато го правех това си представях като вкус - Веси, Мелисита  newsm53
Момичета отдавна се каня да ви кажа, ако не сте го обсъждали вече де - макар, че доста говорите за шоколад - намерих си един черен шоколад от Кауфланд на много сносна цена и адски вкусен - 1,50 лв за 200гр шоколад с 50% какао - вярно, че не е Линд, но за тази цена е страхотен направо  Peace
Aisha аз вчера си спретнах ориз подправен само с Пикантина - страхотен става, но аз винаги си запазвам едрите частици които оставят в солничката където я държа и посолявам допълнително пак с нея ако е необходимо - после вчера добавих и размразена млечна царевичка, но направо в чинията не съм я задушавала в ориза - стана със чудесен лек вкус  Peace

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 20:55 от didnik

# 46
  • Мнения: 0
Ей, темата опустя съвсем тази вечер.  Outta Joint Май аз съм на смяна, ама нищо де, ще си говоря сама. Че даже няма и кой да ме чете.  hahaha Днес бях изключително режимна - на 3 банана и 2 портокала, та утре чакам кантарът да ме похвали.  Laughing Лека нощ на всички, ако се появи някой де.  newsm46

# 47
  • София
  • Мнения: 6 011
Аааа, не си сама, и аз съм тук.  Laughing
Днес ядох доста белтъци - 3 кюфтета /нещо като късен обяд/ и за вечеря наденица със салата домати.

# 48
  • Мнения: 622
И аз си лягам, че нещо ми се затварят очите... Лека нощ, утре да имате много минусчета и не забравяйте да преместите стрелките на часовника с час напред!  Hug

# 49
Лека нощ и от мен. Wink
Да се похваля-след вечерята нищо не хапнах.Макар че бях изкушена,но реших ,че не трябва накрая на деня да се провалям и устоях. #2gunfire Twisted Evil
Сетих се да питам-вода денонощно ли мога да пия? newsm78
Ники пак ти благодаря за подкрепата. Hug

# 50
  • Мнения: 0
Gramoglas,

Напитки
Ежедневно изпивайте миниму 2 л. вода, може и повече.  Peace

9. По време на хранене не пийте вода или чай, защото раздразвате храносмилателните сокове и по този начин пречите на правилното разграждане на храната. Вода или чай пийте половин час след хранене.   Hug

# 51
Изкусителка благодаря за отговора. Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Май днешното хубаво време и разходките са ни поизморили , дами. И на мен ми се затварят много чоите и минавам да ви кажа Лека нощ! smile3524

# 53
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз спазвам правилото да пия вода минимум 30 мин. след хранене, макар и трудно. Иначе вода поглъщам основно вечер, след 20 часа, като заседна тук  - компютъра ни е точно до диспенсъра.  Laughing
Лягам и аз, мъжа ми отдавана хърка на дивана ... упс, гледа мача исках да кажа. hahaha

# 54
  • Мнения: 484
Само се записвам и утре ще чета,че имам  да чета последните 15-на страници на старата тема,а и в тази доста сте писали,но вече е късно. ooooh!
Но пък може да ви пусна едно кафенце 



И закуска

# 55
Добро утро Hug
Ох едвам станах от леглото,но като съм на работа няма как Sad
Изкарах вече 14 дни на диетата-резултата ми е -5.300кг.
Чувствам се супер и въобще не усещам,че съм на диета Peace
Приятен и усмихнат ден Hug

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро сладуранки Hug
Пламинка чудесен резултат Peace
Аз днес съм на въглехидратище хапвам крекери на обяд,а за вечеря незнам още

# 57
  • Мнения: 2
добро утро и от мен
Иринка,благодаря за кафенцето и закуската
аз днес съм въглехидратна,ще го измисля
nadezhda96-да набори сме,чудесни хора сме нали Party
хяйде днес смяната на времето да ни донесе
много минуси
желая на всички режимна и изпълнена с много усмивки
неделя

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Добро утро и от мен!
Иринка Hug!ХАпнах си от закуската,пийнах кафенце.
plaminka,страхотен резултата smile3501.Аз съм от 13 дена на диета,ама само два килограма съм свалила.
mima76,и аз съм ваш набор newsm10.
Днес съм на бобови и ще хапвам лещичка.
  love001  love001  love001

# 59
  • Мнения: 1
Фиданки добро утро и от мен.Кацвам и аз в новата тема.Изчетох всичко написано от вчера. Не бях в къщи и аз използвах хубавото време за да бъда на вън.При мен има  едно малко минусче 0,500 :thinking :Но се надявам да са повече.Днес съм на плодове  отивам да си изям ябълката.

Общи условия

Активация на акаунт