Отговори
# 60
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не намирам никакъв смисъл от поредната безмислица, родена в Брюксел. А и като знам как се е дебатирала, просто да падлудееш.
Но, здраве да е....

# 61
  • Мнения: X
Ох, сетих се пак за една моя деликатна клиентка. Винаги живо се интересуваше дали все пак съм г-жа или пък госпожица, вълнуваше я сериозно семейното ми положение. Аз така й не успях да й дам точен и категоричен отговор. Веднъж на среща, представяйки ме на неин колега, тя каза следното: "Г-жа Радева всъщност е госпожица, но всъщност е г-жа. Тодоре, ти кой набор си? 80-ти? Аха, а г-жа Радева е 78-ми, значи е по-малка с две години от теб...."

# 62
  • Мнения: 12 662
С този ваш сбъркан морал и обръщенията се объркаха. Госпожица, освен стара мома, е символ и на непокътната й девственост.
Госпожа е със съответната тежест - успяла е да си хване съпруг. Особено Госпожа Докторшата, или Г-жа Областната началникша.
А такива хем неомъжени, хем не госпожици имат други имена - да не ги изброявам. 

# 63
  • Мнения: 1 533

А такива хем неомъжени, хем не госпожици имат други имена - да не ги изброявам. 

Парясница?

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099

А такива хем неомъжени, хем не госпожици имат други имена - да не ги изброявам. 

Парясница?

Пачавретини? Разтурии?

# 65
  • София
  • Мнения: 3 405

А такива хем неомъжени, хем не госпожици имат други имена - да не ги изброявам. 

Парясница?

Пачавретини? Разтурии?
... кучки?

# 66
  • София
  • Мнения: 3 099
...Адски тъпо - аз наближавам тази възраст и не си нося халката, та често след това обръщение започват да ме зяпат с интерес ту в ръцете, ту в лицето, ту да се опитват да разберат аджеба стара мома ли съм или водя редовен полов живот  Mr. Green.

Бе, да ти кажа, преди да се окича с милото - като стара мома - имах твърде по-наситен и крайно по-редовен сексуален живот... За разнообразен нема даже да коментирам.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 77
Гледам, че няма желаещи за "Ваше императорско величие" ....и да се кандатирам  Rolling Eyes


Това с пълната забрана вече е прекалено! Трябваше да си остане едно обръщение за мъжки и едно за женски пол!
В конкретния случай на нас ще ни е по-лесно, но чужденците с еднакви фамилии, как ще се оправят незнам!
Василева - жена, Петров - мъж, Smith - ??? Някак си странно ми изглежда да не знаеш примерно с кой си кореспондираш!  Thinking


п.с Леля ми е на 52г, неомъжена и няма деца, но държи да и викат "госпожа". Според нея(и според мен) е адски смешно, когато жена над 25г бива наричана госпожица! Изглежда ми все едно прави мъчителни напъни да изглежда млада. Чак жал ми става!

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099
... Трябваше да си остане едно обръщение за мъжки и едно за женски пол!
В конкретния случай на нас ще ни е по-лесно, но чужденците с еднакви фамилии, как ще се оправят незнам!
Василева - жена, Петров - мъж, Smith - ??? Някак си странно ми изглежда да не знаеш примерно с кой си кореспондираш!  Thinking
....

Но пък генерално се решава проблема на журналистите, интервюиращи Азис...

Общи условия

Активация на акаунт