Чакаме с огромно нетърпение, всяко ново НОЕМВРИйско попълнение

  • 10 464
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 141
Манго страхотни снимки! Много сладко коремче! Hug
Бояна аз ходя при доктор Даскалов, ако имаш въпроси и искаш телефона пиши ми на лични. Peace
На мен още не ми личи много, но си имам коремче. Но и преди си го имах.
Клемче ти си на моята дата! Много се радвам. Честито сърчице! Ох и аз нямам търпение да видя нашето. Дано всичко да е наред! Praynig

# 31
  • Мнения: 188
Е момичета и аз съм една от по-големичките аз съм 77 г. .а сина ми е на 9 години,което искам да ви кажа съвсем не ни прави втора категория Laughing Шегувам се разбира се. Като сме минали един път по този път може да сме от полза на другите бъдещи майчета,нищо че аз почти всичко съм забравила...ще си припомним. Хубава вечер от мен , аз отивам да готварствам  chef

# 32
  • Мнения: 246
Манго-много сладко Simple Smile Като те гледам само на коремче си расла  Grinning
И аз имам коремче...ама ме съмнява да е от бременността, освен това съм +3 кг., а като цяло дрехите си ми стоят по същия начин, имам само коремче и гърдите ми са станали  като балони по принцип съм чашка D  Blush  чак не ми се мисли какви ще станат ooooh!

# 33
  • Мнения: 228
Стейси, и мен ме прерязва ниско долу, когато се преуморя.
В петък например чистих, готвих, извеждах малкия и  разни други битови работи и като ме заболя корема следобяд, да видиш как пих 1 но шпа и като си легнах, та до вечерта.

А трябва да мия прозорците и банята, но май ще е на части.

Та съвета ми е да не се преуморяваш. Hug

Това с подуването на корема и газовете май ни е някаква обща характеристика Laughing

# 34
  • Мнения: 246
Хрисси и болките също  Laughing Много са гадни...днес на няколко пъти ми се случи...до колкото знам ги наричаха Braxton-Hicks-характерни за бременността след 6-та седмица .
Ето малко инфо

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 20:55 от ♀Boyanna♂

# 35
  • Мнения: 21
Боянна, благодаря за информацията.  Hug
Дано са фалшиви тревоги, защото за съжаление има вероятност и да не са... Но да не викаме дявола!
Повече почивка - това е!

На тези, които проявяват интерес, ще кажа че в 22:00 часа по National Geоgraphic ще има интересно филмче за вътреутробно развитие на близнаци. Аз мисля да гледам, ако не заспя - умората все по-често ме надвива  Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 21:24 от steysi86

# 36
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте,
мен ме мъчи пак запек.
Сега съм си направила компот от сини сливи.
Не знам, какво не опитах вече. Много е неприятно  Confused

# 37
  • Мнения: 246
steysi86 -позитивизъм  Peace Всичко ще бъде наред  Praynig
Момичета, тук пише "До края на първия триместър бременната жена увеличава теглото си средно с 12 кг"Сигурно се има предвид 1,2 килограма , а не 12....... Вижте   Shocked

# 38
  • Мнения: 128
Добро утро!
Трява да ходя на работа,а как не ми с е ходи Sad
Хрисси   и аз така се чувствам,като се преуморя и ме започват едни придръпващи болки.Явно повечето сме така.А за прозорците щи ги оставя на мъжо Mr. Green Той и без това ги мие,ама сега ще си отмие Mr. GreenСега му се е паднало. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Момичета,пазете се ,че .....
А как ме болят гърдите,просто не е истина .
Лек ден на всички !!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 890
Gulja при запек сините сливи действат страхотно, но сушени. Аз си купувам такива без костилка и ги понакисвам малко във вода, за да поомекнат, ако са много твърди. Пробвала съм и с компот, но ефекта не е същия. Добре действа и киви, а и аз за всеки случай сутрин изпивам на гладно чаша топла вода.
Аз съм качила 1,5 кг за два месеца и се надявам да не наддам много до края, че..  #Crazy после как ще ги свалям.
Следобяд съм на лекар, така ми е притеснено... дано да има с какво да ви се похваля.
Лек и според ден на всички!  Hug

# 40
  • Мнения: 228
Здравейте,
мен ме мъчи пак запек.
Сега съм си направила компот от сини сливи.
Не знам, какво не опитах вече. Много е неприятно  Confused

Хапни няколко кивита и на другия ден ще си по-добре.Аз хапвам всеки ден по 2-3.

# 41
  • Мнения: 95
Добро утро на всички!

манго - мерси за темичката и че си прибавила заглавията ми Simple Smile
Весита - стискаме палци и само спокойно!

На всички нови мами - добре дошли! Леки 9 месеца и здраво и красиво НОЕМВРИйче Simple Smile
Виждам, че и един татко си имаме - страхотно! Много сме - силни сме. Аз да ви кажа в събота ходих на кръвни изследвания в ЦибаЛаб за регистрация на бременността - източиха ми кръвчицата, а на всичкото отгоре ми спукаха вена и сега е синьо, зелено #Cussing out #Cussing out, но пък за Мишката малка - всичко ще търпя Simple Smile ... Аз да питам - няма ли никой за 02.11? Самичко си седя там на датата. За протокола вече съм на 22 г. Манго, мила да го промениш ако не е, моля!  Hug

Хайде сега хубав и слънчев ден на всички!   bouquet

# 42
  • Мнения: 421
Добро утро!
Добре дошли на новите мами и татковци  Hug
Честити сърчица на всички, които са ги видели/чули  Hug
Весита имаш и моите стиснати палци. Всичко ще е наред, не се притеснявай.
♀Boyanna♂ явно са допуснали грешка в статията. Най-вероятно са имали предвид 1-2 кг.

Относно цигарите - аз не съм пушач, но моето мнение е, че цигарите трябва да се спират още преди да започнат опитите за бебе (може би ако бях пушач, щях да мисля по друг начин  Mr. Green ).

Лек ден без неразположения ви желая  Hug

# 43
  • Мнения: 165
Е момичета и аз съм една от по-големичките аз съм 77 г. .а сина ми е на 9 години,
сладур със сигурно си объркала годините, че малко не ми се вярва на 68 да си родила синчето  Joy
Момичета НЯМАТЕ ИЗЧИТАНЕ. Започнах в 8:20 (за протокола сега е 9:15) и чааааак сега успях да изчета всичко ама то така ми се смеси в сънения мозък, че  Embarassed нямам идея кой, какво, как и кога  Embarassed
Изчезнах още в четвъртък имах важно семейно мероприятия... трябваше да запознаем бабите и дядовците... че не се познаваха (макар че доста време вече сме заедно като се замисля  newsm78 І. И тая дандания мина, най- вече безинцидентно, но нещо много се уморих. А и сега тази смяна на времето.... Аз откакто съм бременна съм с постоянна умора, сега като се намеси и пролетната умора ще е върха на сладоледа.
На новите попълнения- ЧЕСТИТО  smile3525 на мамите видели сърчица ЧЕСТИТО  newsm51 на тези които са на предглед днес УСПЕХ  newsm17 на всички останали   love001 и приятен ден

# 44
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен.  Hug Да ви питам дами вие как се чувствате - гади ли се, прилошава ли ви? Понеже на мен не ми се е гадило до сега, нито съм повръщала, около 4-5 пъти само ми се е завивало леко свят и то в колата като съм. И майка ми вчера ми вика, че съм била добре, тя с мен много тежка бременост е карала, и ми каза че щом в началото не ми се е гадело и по-нататък няма да ми се гади.

Общи условия

Активация на акаунт