Чакаме с огромно нетърпение, всяко ново НОЕМВРИйско попълнение

  • 10 468
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 228
Сладур, Simple Smile родена е 77 година жената Joy

# 46
  • Мнения: 1 765
Здравейте, момичета   bouquet

Веси, стискам палци за прегледа, всичко ще е наред....

Британи, според мен няма закономерност в това, кога ще започне да ти се гади или да повръщаш, да, по принцип би трябвало да отмине до 3тия месец...но аз в началото бях супер добре, после от 6 г.с. започна страховитото гадене, а от миналия четвъртък вече и повръщам от време на време, тази сутрин се разписах отново  Sick Та, най-добре е изобщо да не разбираш какво е гадене и повръщане .... Peace

Относно коремчетата и моето е поизхвръкнало, а беше плоско сравнително, мисля, че скоро съвсем ще ми проличи,а  още не съм информирала шефа.... newsm78 Мисля, на 01.04 да го изненадам  Mr. Green

Успешна седмица на всички  Heart Eyes

# 47
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички и благодарности за темичката  bouquet
Дано само хубави новини има в нея.
Добре дошли и на новите мами, с пожелания за успешна и лека бременност.
За запека - при мен оправяне няма ooooh!  Дано след първи триместър се подобри положението.
За годините - аз съм на 34 г. - т.е. родена съм 1974 г.
Хубав и слънчев ден на всички

# 48
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен Simple Smile
На мен днес не ми се ходеше на работа, вчера заспах с ужасно главоболие Sad
Сутринта се обадих на шефа ми, който още не знае че съм бременна(всъщност почти нимой не знае-този петък или събота ще се хваля Simple Smile )
та, поизлъгах малко, че ми е зле и няма да успея да стигна до работата, а мен ме мързииииииии и ми се спи  Laughing
А относно термините Стели, по мои изчисления ще е на 1-2 ноември, ама чакам доки какво ще каже. Вчетвъртък ще ходя така че ще докладвам след това Simple Smile
Усмивки

# 49
  • Мнения: 97
Привет мацки.
Смяната на часа мисля, че тотално ни довърши като прибавиш и това тъпо време на вън ....................мъка
За запека мойто доки каза да пробвам с шоколадче за разхлабване - има го в аптеките
Много ми помага и фреш от портокали сутрин на гладно - стига да нямате киселини обаче.

# 50
  • Мнения: 18
Здравейте момичета, аз от 3-4 дни съм с ужасен вирус, направо нямам грам сили от повръщане . Детето имаше рожден ден в петък, а аз цял ден в банята и на легло, направо сърцето ми се скъса Cry. Днес вече съм малко по-добре, но се чувствам слаба. Коремчето както си го имах сега се залепи за гърба. Надявам се обаче всичко с бебето да е наред. На 01.04 съм на преглед - дано да видим пулсации, че миналия път беше още рано.

# 51
  • Мнения: 1 132
Привет девойки!
Приемате ли нови попълнения?  Wink
За списъка Мопси, 2- ра бременност, 33 год. термин 26.11.2009 , Холандия.
Още не съм ходила на лекар, но трябва да се занеса тия дни да ми определят ден за кръвни изследвания, че с мъжа ми сме с различни резус фактори.
Ленора, ужас! Да се оправяш!
Аз змам, че слабителните са доста вредни по време на бременност. Тези шоколади съдържат сена или майчин лист (баба ми ги мори нон стоп). На мен лично много добре ми действаше чай с мед.

# 52
  • Мнения: 188
 Simple Smile Хрисси е права 77 набор съм,иначе ако бях родила първото на 68 и сега пак да съм бременна щяхте да ме гледате по новините Laughing.Колкото до повръщането,аз съм така всяка сутрин, голям проблем ми е миенето на зъби влезе ли четката Sick
Аз все още не съм ходила на доки, но мисля да поизчакам още малко. Е, хайде да се заровя пак малко в работа...ама все към вас ме тегли  bouquet
Мопси добре дошла в клуба,лека бременност и живот и здраве едно прекрасно бебенце

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 890
Момичета пуснете палчетата, днес няма да имам нужда от тях, смениха ми часа за утре - 09.45!!!  Praynig
nedalinchi нямаш място за лични съобщения, изтрий някое от старите...

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 11:27 от vessita

# 54
  • Мнения: 14 654
Добро утро. На тези, които не им се работи, а са на работа - бързо да им мине денят. Тези, които днес ще ходят на лекар - да се похвалят после с хубави вести.
Вчера казах на моето дете, че ще имаме бебе, а то: "Добре, а сега отивам да си играя". Не беше особено впечатлен.
На момичетата, които се оплакват от запек, мога да препоръчам сутин да пият чаша топла вода с малко мед. По всички книги за здравословен начин на живот, това е лекарството. Макар че ако ви се гади сутрин не знам как бихте понесли вода с мед. На мен не ми се гади, само ми стана неприятен мирисът и вкусът на кафето. Така че ще спра да пия кафе и ще се прозявам до обяд.
Lenora, почивай си, много неприятна работа са тези вируси.
Хубаво настроение на всички, по-късно пак ще намина.

# 55
  • Мнения: 45
Манго – мерси за темичката и за добавянето в списъка. Всъщност термина ми е 30 октомври, но понеже всеки петък влизам в нова г.с., вероятно затова ми отчита ноември... Темичката е страхотна!
Gulja - относно запека абсолютно подкрепям съветите за сушените сини сливи на vessita .
♀Boyanna♂ - за качване на тегло през първи триместър - доколкото знам до 2-3 кг. е нормално да се качат за този период.
Стейси, и мен ме прерязва ниско долу, когато се преуморя или когато пътувам към къщи след работа (75 мин. с граски траспорт или 40 мин. с кола) от безкрайните задръствания, дупките по улиците и антишофьорите...
klem4e на теб и на всички маминки чули или видели сърчице честито! А на очакващите го кураж и късмет!  Hug
Снощи се събудих към 2,30ч. и се въртях в леглото почти до сетринта. Случва ми се за втори път последните 6-7 дни. На вас случва ли ви се? Дано това да не се превърне в постоянен елемант от нощите ми!
Хубав ден на всички във форума и успешна седмица!

# 56
  • Мнения: 95
maymunski Честито влизане в трети месец Simple Smile

Кой още стартира 9-та седмица днес?  Hug Hug

Аз трябва да се похваля, че няколко дни вече не ми се гади, но пък подобно на други имам ужасен запек. Моята лекарка ми каза да ям киви - има ефект, но ако преди ми беше нужно 1, то сега са ми нужни 4-5 Simple Smile

Норе777 - не си единствената - и аз имам проблеми с нощното спане, но пък за сметка на това през деня ми се спи та 2 не виждам....
Което ми напомня, момичета, ние септември ли (да е живот и здраве) трябва да излизаме по майчинство?

# 57
  • Мнения: 1 765
Стеле, смятай 45 от предполагаемия термин назад и ще разбереш, кога би трябвало да излезеш по майчинство.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,

и при мен гаденето отшумява - вече е доста по-поносимо  thumbsup, че даже  и апетит ми се отвори - странно залитам много към тестени изделия, а преди бягах от тях като от чума.Някой свързват апетита към определени храни с пола на бебешока, но май това се отнася към графа "бабини деветинини"................
И аз нямам търпение да вляза в трети месец и още повече съм нетърпелива  да изляза от него newsm68
Пожелавам на всички един прекрасен и много усмихнат ден newsm51

# 59
  • Мнения: 97
Майчинство - 45 дни преди термина - около средата на септември - ще хванем циганското лято за малко почивка преди големият ЗОР после Grinning

Общи условия

Активация на акаунт