Хранителни добавки

  • 1 038
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Реших да пусна тази тема, за да споделиме впечатления от едни или други хранителни добавки, кой за какви заболявания ги ползва и какъв ефект е отчел. Например за ставни проблеми, гинекологични, стомашни, при грип, алергии, за имунитета, за кожата, косата и каквото друго решите да пишете.

# 1
  • Мнения: 117
Аз и моето семейство сме страшно доволни от добавките на БОРОЛА. Още повече че лекарите ги познават и мога да се консултирам с тях. Всъщност първо по препоръка на нашето GP. Пили сме цялата гама Имунобори, Остеобор - съпругът ми със счупване. Близка пие  Мигренон. Аз работя с компютър целодневно и сега от време на време пия Околут. От скоро имат хубав сайт. www.borola.com     Листовките им са доста подробно написани за действието на различните препарати, а не общи приказки.
Познавам бегло други фирми, но които не се разпространяват в аптечната мрежа и точно това ме е спирало да им се доверя.

# 2
  • Мнения: 3
Реших да пусна тази тема, за да споделиме впечатления от едни или други хранителни добавки, кой за какви заболявания ги ползва и какъв ефект е отчел. Например за ставни проблеми, гинекологични, стомашни, при грип, алергии, за имунитета, за кожата, косата и каквото друго решите да пишете.

Аз ползвам само хранителните добавки на Форевър Ливинг и съм много доволна. Ползвам ехинацеята при грип, чесън и мащерка, алое вера за ставни проблеми и хиалуроновата киселина, също и козметиката им за лице и тяло. Отдавна вече не купувам други продукти.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте,аз използвам Ентеросан  за гинекологични проблеми.Много съм доволна!
През лятото работата ми е много тежка и допълнително приемам Жен Шен с млечно млечице или гинкобилоба,дава ми енергия и ме прави по издръжлива!
Последно пробвах котешки нокът,от който се чувствам много добре,свежа и се изморявам по малко.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт