Строико 2009

  • 2 931
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 782
Мацки я кажете ходихте ли на строикото и хареса ли ви?
Интересува ме дали има избор на тапети и евентуални отстъпки?

# 1
  • Мнения: 527
На СТРОЙКОТО според мен нямаше нищо интересно. Тази година изложителите са с 10% по-малко.

А за тапетите, предполагам, че си ходила там, но според мен красиви тапети има в Домко в Люлин срещу Киров. (дано да не бъркам името) На стройкото не гледах, защото на мен не ми трябваха. Но за това, което мен ме интересуваше, не чух за отстъпки.

дано съм ти била полезна!

# 2
  • София
  • Мнения: 971
Най-лошото изложение досега. Няма и търговци, няма и посетители много. Отидохме да търсим няколко конкретни неща и нямаше никакъв избор. По-добре да се обикалят магазините.

# 3
  • Мнения: 156
Момичета знаете ли до кога е изложението.

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 8 999
Ходих на Стройко. За мен беше полезно.
Тапети има на 3-4 места /направиха ми впечатление, защото бяха много интересни/, но за отстъпки не знам. Повечето фирми правят отстъпка за покупка по време на изложението.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Миналата година беше по-добро. Въпреки кризата отстъпките са си стандартни, няма да "ударите кьоравото". Ако търсиш определени неща може да не намериш. Да не съм капо си купих кана Брита и някакви немски препарати за почистване  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 7 980
И аз се разписах на Стройкото. Това, което ми направи впечатление беше, че цените са същите като от миналото Стройко. Ходихме специално за бани и за остъкление за тераса да гледаме, никаква съществена разлика...Днес ходих пак по обяд, все едно бомба беше паднала... Кризата се усеща в липсата на хора, но не и в цените Simple Smile 

# 9
  • София
  • Мнения: 2 415
На миналото Стройко едно фирма ми направи 9% отстъпка, защото платихме в брой цялата сума по доставката на едни врати - 2 гаражни и 8 интериорни. Те ни казаха 8%, ама като седнахме да смятаме и свалиха още малко.

На това Сторйко се надявах на по-добри оферти. Не че очаквам някой да ми подари нещо, но питахме за разни неща, които като крайна сума излизаха повече от гореспоменатите врати. Аз нормално си питам - какво ви е отстъпката за изложението, ако ви предплатим в брой - също? Поемам си риска, нали трябва да стимулирам хората с нещо, за да ми направят отстъпка. На две места така - и на двете: "Ами каква отстъпка да ви правим, повече от 5% не". Ами добре, то аз за 5% да си рискувам цялата сума.... не, мерси.

А една леля, която продава врати на първия етаж - няма цени, няма никой на щанда. Повъртях се, повъртях се. По едно време се появи. Аз много учтива
- добър ден, извинете, интересува ме приблизителната цена на тази врата - и я посочвам. Тя ми вика
- Ми зависи.
- От какво зависи?
- От размера.
- Ами 2 метра височина, 90 см широчина и каса 23 см, казвам аз
- а, ама не мога така сега да ви дам цена
-А ако купя 7 наведнъж ще ми направите ли отстъпка? - Питам аз, нали се боря за себе си.
- Х/:"№/+_?№І?/ - ей така се развика. Пазарлъците в офиса, тука това били мостри, те и цена не трябвало да слагат, какво съм разпитвала, да не съм данъчна...
Аз се изумих и се оттеглих  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 952
Има тапети, за отстъпки незнам.
Тони Бад видях, Мини макс и още няколко фирми.

# 11
  • Мнения: 17 546
Намерих единственото нещо, което ме интересуваше и то за пет минути без упътване.  Laughing А именно, клапан за дограма с индикатор за влажност, без електрическо захранване. Цената е съвсем прилична, за това, което обещават, че върши и за доживотната му употреба. Като се реша и отделя време да го монтирам, ще пиша дали е вярно обещаното при приложението му.

# 12
  • Мнения: 40
Oт там си порачах дограма, на доста добра цена.Направиха ми оферта и вчера им се обадих в офиса и върху тази цена ми направиха отстапка още 2 %.

# 13
  • Мнения: 527
Намерих единственото нещо, което ме интересуваше и то за пет минути без упътване.  Laughing А именно, клапан за дограма с индикатор за влажност, без електрическо захранване. Цената е съвсем прилична, за това, което обещават, че върши и за доживотната му употреба. Като се реша и отделя време да го монтирам, ще пиша дали е вярно обещаното при приложението му.


И аз го видях този клапан, но какво прави той? Само за циркулация на въздуха ли служи, или може и да затвори прозореца, като усети влага (т.е. дъжд)? newsm78 Май много искам? newsm78

# 14
  • Мнения: 17 546
И аз го видях този клапан, но какво прави той? Само за циркулация на въздуха ли служи, или може и да затвори прозореца, като усети влага (т.е. дъжд)? newsm78 Май много искам? newsm78
Ами служи за създаване на достатъчно малка, но необходима циркулация на въздуха в запечатаните помещения, които се получиха след поставяне на алуминиева или ПВЦ дограма и се образува конденз, а някои хора се оплакват и от мухъл. Това нещо е с размери 30/6 см и не отваря или затваря прозореца.  Laughing Монтира се от вътрешната страна и като влажността в помещението се увеличи, клапана се отваря. Има и палче за ръчно отваряне и затваряне, ако решиш, че искаш да е затворено, пък то се е отворило заради датчика, който е уловил влага и е отворил процепа.

Общи условия

Активация на акаунт