Паниран лук

  • 671
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
снощи много се чудих каква гарнитура(ако това въобще може да се нарече гарнитура) Mr. Green да направя за карначетата и една позната ми каза много интересна рецепта и лесна:
в купичка се разбива 1 яйце, слага му се малко брашно (аз сложих около 2-3 суп.л.) и малко вода, всичко това се разбърква да стане на гъста каша, след това аз лично обелих и нарязах на кръгове 2 глави лук, ама големички бяха, разделих кръговете на пръстени(боже как обяснявам, дано ме разберете) и ги панирах в тая смес и ги изпържих в силно загрято олио
стана чудно Wink

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз лично съм ги правила 2-3 пъти и винаги са се радвали на голям успех сред сътрапезниците ми. Хубава рецепта!

# 2
  • Мнения: 3 200
Голяма играчка е, иначе добре става.

# 3
  • Мнения: 5 299
И аз съм ги правила така много пъти-много ги обичам Hug

# 4
  • Мнения: 4 212
Аз ги купувам готови и само ги пържа, малко съм мързеливичка. Оба4е ако лука нарязан на колелца го опе4еш в тигана по4ти  без мазнина става супер лесно и супер вкусно и  полезно. Панировката трупа калорийки  Flutter

# 5
  • Мнения: 883
И за мезе става, много го обичам!! А ако в сместа за паниране се сипе малко биричка и се сложи и малко люто пиперче става мозък!

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Оба4е ако лука нарязан на колелца го опе4еш в тигана по4ти  без мазнина става супер лесно и супер вкусно и  полезно. Панировката трупа калорийки  Flutter


Когато сме "подгряли" барбекюто или грил-тигана винаги слагаме и колелца лук. Наистина е вкусно!

Общи условия

Активация на акаунт