Отзиви за 8 СОУ в кв.Мусагеница, 55 СОУ, 105 СОУ, 119 СОУ или 138 СОУ

  • 12 344
  • 6
  •   1
Отговори
Поради битийни проблеми се налага да се преместим при родителите на съпруга ви, а именно в кв.Мусагеница. Това предполага и училището да сменим. В квартала единственото училище е 8 СОУ "Васил Левски".Какво ви е мнението за него - обучение, дисциплина, и бихте ли ми препоръчали учител, който наесен ще "води" 3 клас.
Също ако е възможно мнения и за 55 СОУ, 105 СОУ, 119 СОУ, 138 СОУ ?

# 1
И нас ни интересува 8 СОУ. В сайта им пише че са " ...Член на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България ...". Доколкото знам това е българска организация, но все пак на какво ниво е обучението в това училище, атмосферата, материалната база и т.н. Какво ви е мнението за учителките от начален курс (нас също ни интересува 2-3 клас) ? !
Някой има ли впечетления от училището ?

 newsm78

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А вие питахте ли първо дали ще вземат детето,има ли места?
 За 55-о наплива е голям и паралелките им са препълнени.Обиколи и се поинтересувай. Peace

# 3
то и 105 СОУ  е от асоцияцията на Кеймбридж училища, вижте го и него , според мен е много добро а пъкк ако искате добро училище като за начало пробвайте 120то ОУ , то се намира Лозенец , пл. Йоан Павел ІІ №7

# 4
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте, аз съм бивша ученичка на 8-мо СОУ, завърших преди 12 години, така че инфото може и да ви се стори старичко! WinkНо имахме прекрасни преподаватели, които ни научиха на много неща. Специално учителките ни по италиански език,ни дадоха много, накараха ни да обичаме предмета италински език, класният ни по география, учителките по български,, математика, философия също бяха страхотни преподаватели!

# 5
  • Мнения: 2
138 Соу и 119 соу са към кембридж.Но 138Соу е по-добро от 119Соу.Знам от ли4ен опит(у4ил сам и в двете у4или6та).

# 6
Имам дете в 55-то, макар 8-мо да ми е по-близо.
И не е случайно. Само като пример: 55-то има 6 паралелки 1 и толкова 2-ри клас, а за 8-мо не съм сигурна дали събраха по две! Осма гимназия отдавна е с увяхнала слава - още един пример - директорката му е отишла да работи като зам.директор другаде (в 55-то, ако не се лъжа). Тогава още повече "дръпва назад". Е, не мога да си спестя и последния пример - специално ми се обадиха по телефона след изтичане срока за записване на първолаци, че още набират, да съм отидела при тях... А в 55-то всички паралелки са над нормата за брой ученици, дори давахме копия от личните карти, за да докажем, че сме от района...
За 138-мо (май е в "Гео Милев") и 119-то ("Изток")само чувам, но отзивите са добри. Мисля, обаче, че ще са ви далечко...
Ако не ви затруднява разстоянието, 105-то  не е лошо училище - с италиански и рисуване е.

Общи условия

Активация на акаунт