Перник - 15

  • 20 598
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Добър ден и от мен.
Много ни е хубава новата тема - пролетна и празнична.
Дано да я напълним само с весели случки и хубави новини.

# 16
  • Мнения: 22
Бързо да оздравявате!
Гласувах с ДА!А вие?

# 17
  • Мнения: 31 112
Със сигурност няма да меся и никога не съм го правила. При такива чудеса  на пазара е абсурд да се вържа, да бия сто пъти и да отиде в кофата накрая. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 852
Ох,аз да ви кажа хич ме няма в месенето и затова и ще попусна и тази година.
Но пък в боядисването и украсяването на яйцата ще се включа с две ръце Mr. Green Crazy

# 19
  • Мнения: 109
Айде едно здрасти и от мен  bouquet
Браво на Ир за новата тема.
Момичета много ви благодаря за пожеланията и, че сте се сетили за мен Hug Така ме зарадвахте и трогнахте...нямам думи. Не си мислете, че съм се скатала и нарочно не съм"почерпила". На мен от малка ми празнуват имен ден на Богоявление( Йордановден) и така съм свикнала. Чак миналата година разбрах, че има и друга дата.Хе-хе, те хората по един имен ден нямат, а аз съм се уредила с два Laughing

В анкетата писах "може би", 'щото не знам дали ще имам време и сили. Иначе обичам да меся козунак. А пък как обичм да го хапвам, ммммммм Joy

# 20
  • Мнения: 22
Ехо и ние се прибрахме от разходка!
Днес излизахме 2 пъти преди обяд и в 16 та до преди малко.
Трябва да ви кажа,че съм гроги,Калин ме изтощи тотално.
Излизахме без количката и същ изтощена!!!
Непрекъснато искаше да ходи,а щом го оставям в пясъчника да поиграе...играеше,но за малко и после пак да ходи нанякъде,без кръст останах.
А той беше на 7-мото небе от щастие и непрекъснато говореше нещо и пищеше.

# 21
  • Мнения: 154
 Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 23:56 от lisa_lisanova

# 22
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И аз ще меся козунак. Не е сигурно дали ще се получи, но ще меся. Миналата година в общи линии стана, само дето нямах време да го меся достатъчно, ноо тази година ще го направя както си трябва. И яйца ще боядисвам - поне 30, аз така обичам - да има много шарени яйца  Mr. Green Само не знам как щеги опазя от Калоян. Той още миналата година се опита да счупи всички наведнъж, а сега  ooooh!

Ир, разбирам напълно как се чувстваш. Ама ти си си виновна, като излизаш без количка.  Wink Аз до година и 3-4 месеца си го возех дзверо.

А, все забравям да ви питам, може ли някой да ми препоръча дерматолог в Перник?

# 23
  • Мнения: 212
Със сигурност няма да меся и никога не съм го правила. При такива чудеса  на пазара е абсурд да се вържа, да бия сто пъти и да отиде в кофата накрая. Mr. Green

Много точно казано! Peace
Аз с месенето съм скарана, два опита съм правила, и то на прости питки, и двете ги ядоха кучатата на обекта на мъжа ми  Mr. Green
Иначе за яйцата - даааааа, много обичан да боядисвам. Имам си специална технология, имам даже восъчна писалка, остава и време да имам... Иначе малката винаги взима по две - за всяка ръка и млати до припадък  hahaha

# 24
  • Мнения: 22
Ир, разбирам напълно как се чувстваш. Ама ти си си виновна, като излизаш без количка.  Wink Аз до година и 3-4 месеца си го возех дзверо.

А, все забравям да ви питам, може ли някой да ми препоръча дерматолог в Перник?
Миличка в Перник май няма читави дерматолози  Peace
А аз не искам да излизам без количка,но малкия въобще не седи в нея!Иска все да ходи и по едно време се получава в едната ръка го държа него,а с другата бутам количката.Вече ми е по лесно без нея нали ме разбираш!
Мириндичке,ако идвате в Перник покрай Великден ще ми пробваш от козунаците  Blush ,а малките ще се избият с яйцата!

# 25
  • Мнения: 852
Здравейте момичета,кака сте днес?
Аз искам да ви питам,имате ли представа какви са изискванията на ХЕИ за отваряне на заведение за бързо хранене.
И дали мога да получа инфо по телефона ако им се обадя?

# 26
  • Мнения: 109
Лисанке, пощата ти е пълна. Опитах се да ти пиша, ама не става Simple Smile
Малинка 84, ще питам сестра ми дали си спомня какви са изискванията - тя имаше преди заведение. Но нищо не ти пречи да се допиташ до ХЕИ. Успех

# 27
  • Мнения: 3 818
Светле, и аз не знам да има свестен дерматолог тук.

Козунаци може и да омеся, може и да не омеся, не съм решила още Laughing

# 28
  • Мнения: 852
 Бобя,благодаря предварително!  bouquet

# 29
  • Мнения: 115
Ние днес днес ходихме на черква. Прочетоха ни молитва, а след това даже седнахме на кафенце. Направо супер!

Общи условия

Активация на акаунт