С какво си занимавате 1 годишните бебета?

  • 1 845
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Купуваш й играчка и не ги си играе с тях. Само седи залепена за нас и нищо не прави? Какво да й купим или с какво да се занимава самичка? Проблема е вечер, когато мама и тати са или пред компютрите, или телевизора, или искат почивка. Искам играчка за повече от една минута да я занимава?

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 11:26 от Zvezditza Uranova

# 1
  • Мнения: 660
Изцяло самичка на тази възраст трудно ще се забавлява,чак като стане на 3,4 години по-вероятно Peace
Но моят на тази възраст и досега обичаше цветни гумени топчета да ги слага от една кутия в друга,да кара коли по земята,тенджери и черпаци да подмята и горе долу това.О да много обичаше да ходи по-контактите,хубаво,че ги обезопасихме,тогава най си играеше сам Mr. Green

# 2
  • Мнения: 9 973
сегая ще излизате навън,иначе всичко забранено-пералня,ГСМ,дистанционно,ключове........

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Четях му книжки съобразени с възрастта. Пусках му песнички и танцувах с него. Играехме с кубчета или една играчка, която трябва пускаш определени геометрични формички през съответната дупчица. Или с топката.

# 4
  • Мнения: 568
Играчките вече са безинтересни за всички възрасти.На всяка възраст искат внимание ,но като поотраснат -не от нас Simple Smile

# 5
  • Мнения: 25
Моята принцеса е на 1 година и 2 месеца.Вече от около 4 месеца проявява интерес към кубчета,цветни,малки и големи,топчета,които да слага в някое панерче и цветни карти.Заиграва се сама и това,което ми прави впечатление е,че 1-во трябва да и предложа единия вид играчка,после прибирам и давам другото,не ги смесвам,защото губи интерес.Дано това ти помогне  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 185
Сина ми много си играе с колички! Разкарва ги из апартамента! Качва ги на масата, пуска ги на земята и пак и пак и пак! Обича да бърка с лъжичка в купичка! Разхвърля капаците на тенджерите по теракота - колкото повече дрънчи, толкова по-добре! Играе с балони, топки! Слага си играчките във всичко с дупка (вази, кошове и т.н.) после си ги вади! Пъха разни неща под секцията и занича да ги вади! И когато всичко му омръзне идва мама да го гушне и да потанцуваме!  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 136
На моята като и дам едно списание
си осигурявам час спокойствие  Joy
Много я забавлява, за разлика от повечето играчки
които така и не задържат вниманието и повече от 5 мин.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 22:49 от malenush

# 8
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Най-вече с обяснения.Това какво е,каква функция има,с колички и пр..А,той има интереси,към всичко което е забранено и опасно Crazy

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма смисъл от купуване на много играчки, предимно сина ми си играе с "боклуци" - кутии, кабели, зарядни, слушалки....
Но времето все повече се оправя и в къщи се прибираме само за следобеден сън.
Играчките ни за вън - кофичка, лопатки, търмъци, сита, формички за пясък, топка и 2 камьончета Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 626
Дааааааа, за дълго се забавлява като прави някоя беля.
Вчера например, доста тихо стана, а госпожицата се качила на фотьойла, докопала от секцията едно бурканче крем, успяла да развие капачката и маже ли маже. Добре че фотьойла е кожен и добре му се отрази кремчето  Joy И най-интересното е, че две неща е усвоила за около 30 минути - да се качи на фотьойла и да отвори капачка на винт.

Иначе си играе с топка с геометрични фигурки, дето се пускат през отворчета. Пирамида с рингове. Една кола има, дето трябва тя да сяда и да бута с краката, но обикновено я обръща странично и "ремонтира" отдолу. И всякакви боклучета - пликче найлоново; пръстена, който махам от кутията с АМ като я разпечатвам; колан от халат; стара компютърна мишка с прекрасен дълъг кабел; кутия от АМ, в която като пусне нещо дрънка чудесно, а пък като се търкаля по теракота е още по-приятно... На плюшените играчки не обръща почти никакво внимание, на кукли също.

И пак виси по крачолите или на баща си или на майка си  hahaha

А сетих се, има йоника, с 37 клавиша, звуци на животни, и много песнички. Натиска си безразборно с ръце, с крака, с квото и падне, лази отгоре й, а милата играчка пее ли пее.

# 11
  • Мнения: 258
Няма смисъл от купуване на много играчки, предимно сина ми си играе с "боклуци" - кутии, кабели, зарядни, слушалки....
Но времето все повече се оправя и в къщи се прибираме само за следобеден сън.
Играчките ни за вън - кофичка, лопатки, търмъци, сита, формички за пясък, топка и 2 камьончета Peace

все едно аз съм го писала Thinking + телефоните, дистанционните, а вече и компютъра взе да му става интересен. Изобщо не иска играчки newsm78

# 12
  • Мнения: 114
Сина ми много си играе с колички! Разкарва ги из апартамента! Качва ги на масата, пуска ги на земята и пак и пак и пак! Обича да бърка с лъжичка в купичка! Разхвърля капаците на тенджерите по теракота - колкото повече дрънчи, толкова по-добре! Играе с балони, топки! Слага си играчките във всичко с дупка (вази, кошове и т.н.) после си ги вади! Пъха разни неща под секцията и занича да ги вади! И когато всичко му омръзне идва мама да го гушне и да потанцуваме!  Simple Smile
Все едно аз съм го писала. Peace

# 13
  • Мнения: 150
Вечер-само игрички с мама и тати.Забавляваме се жестоко-особено играта на криеница . Така си почиваме най-добре, а за телевизия и компютър-време все ще се намери  Peace

# 14
  • Мнения: 2 110
Песни, рисуване ,караме си проходилката като колело, когато е хубаво времето на вън, топки, балони,куклен театър.....

Общи условия

Активация на акаунт