Джъмбо са некоректни!!! На кого да се оплача

  • 7 371
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 353
Заради една чанта си свалих закона и го прочетох, но определено съм доволна от резултата. Купих си чанта, така и се радвах но на третия ден напипах че дръжката и напукана, на 6-тия ден и падна капса. Отидох в магазина и те започнаха, ами ние на чантите гаранции нямаме. Аз им обяснявам че аз не търся гаранция а правя рекламация, защото за мен това беше абсурдно за има няма 10 дена да се разпадне, изглеждаше прекалено добре за да предположи човек че ще се получи така. Продавачката започна, ама вижте сега то това не може да се оправи. Аз и казах че очаквам предложение от нея. Застанах отстрани и си стоя. Идва друга дама, и тя същото повтаря. Аз обаче въоръжена с членове и алинеи им заявих че искам да я върна и имам право. Тогава те ми записаха рекламацията в една книга, и след 4 дни ми се обадиха че всъщност не могат да я ремонтират и да отида да ми върнат парите или да си избера друга чанта.

# 31
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Сега мога да напиша развръзката на този случай. През седмицата ми звъннаха от КЗП и казаха да отида днес следобяд и да търся определен човек. Отидох с младежа , извикаха човека, най- учтиво ме заведе до рецепциятата за рекламации, която вече е на входа, прибраха хеликоптерчето, издадоха ми един документ и ми казаха да си избера нещо на или над тази стойност. Пуснах Мартин да си избере нова играчка и той си избра големичка кола с дистанционно. Освен нея, воден автомат и някакви джунджурии. Минахме през касата, доплатихме си разликата, прибрахме се с придобивките и в момента зареждаме батерията на колата. Дано утре да се окаже, че всичко е наред с нея  Praynig
Между другото направи ми впечатление, както са отбелязали по- горе онази табела при хеликоптерите е изчезнала. Забелязах и някои други реорганизации, които са в положителна посока. 
И така... надявам се, че сагата приключи  Peace

# 32
  • Мнения: 1 341
bloomnicer, радвам се, че всичко е приключило благополучно! Peace
КЗП, определено си вършат работата. Евала!

# 33
  • софия
  • Мнения: 25 438
bloomnicer, радвам се на положителната развръзка! Само не разбирам защо все зорлем трябва да стават нещата  ooooh! Важното е, че детето е щастливо и поздравления за настоятелността и безкомпромисността ти!

# 34
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Браво! Само така стават нещата в България! Ако не махаме с лека ръка на всичко, което не ни харесва, а се борим, децата ни ще живеят в по-нормална и човешка страна!

# 35
  • Мнения: 353
Онзи ден заведох детето на новата деттска площадка в квартала. Децата тичаха, играеха, още и се радват... Видимо изпълнението е ефтино, но факт е че от избуяла трева и боклуци се е оформило едно приятно местенце където вечер се събират доста деца а и влюбени двойки, защото има много пейки, поддържано е и хората като се разхождат се отбиват на пейките. На едно от кончетата, подобно на тези които има на бензиностанциите дето се клатушкат като на пружина се беше качило едно момиче на около 20-23 години и се поклащаше - тя видимо се кефеше, другите и се радваха отстрани и и казваха "неизживяно детство" или нещо от сорта. Аз станах да търся детето че тичаше наоколо и застанах пред мацката и и казах: Моля за още една чаровна усмивка! и я снимах с телефона. Тя започна да се оправдава, ама не вие не сте видели правилно, питам я аз как да не съм видяла правилно като от 5 минути Ви наблюдавам, като искате забавления има си атракциони, тия люлки да не са за 50-60 килограма - те са за децата. Бяхме с още 2 майки и на пързалката имаше 2 непознати мами, те ме подкрепиха - компанията младежи се позасрами, и какво от това. Чувствах че съм постъпила правилно, но от 2 дена си мисля че въобще не съм постъпила правилно, защото аз нямах право да я снимам тази девойка, давам си сметка че съм и нарушила личното пространство, но тогава бях толкоз ядосана, защото за мен не е правилно да се рушат детските площадки, които и без това са толкова малко. По принцип винаги се ядосвам, когато видя че някой се люлее на детските люлки, или друг че паркира на входа на паркинга и като му се направи забележка махва с ръка  и казва че е за 5 минути, без да си дава сметка че е затапил най-малко 10 автомобила. Днес ползвахме със синът ми автобуса и се качиха 2 хлапета, които ядяха хот-дог, продължиха и в автобуса да си хапват, детето ми ме попита защо те се хранят в автобуса. Какво да му отговоря, аз когато се налага да ползваме автобус съм му казала че вътре не се яде и не се пие... за протокола моето дете е на 5 годинки.

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 00:25 от tinta

# 36
  • София
  • Мнения: 8 280
Онзи ден заведох детето на новата деттска площадка в квартала. Децата тичаха, играеха, още и се радват... Видимо изпълнението е ефтино, но факт е че от избуяла трева и боклуци се е оформило едно приятно местенце където вечер се събират доста деца а и влюбени двойки, защото има много пейки, поддържано е и хората като се разхождат се отбиват на пейките. На едно от кончетата, подобно на тези които има на бензиностанциите дето се клатушкат като на пружина се беше качило едно момиче на около 20-23 години и се поклащаше - тя видимо се кефеше, другите и се радваха отстрани и и казваха "неизживяно детство" или нещо от сорта. Аз станах да търся детето че тичаше наоколо и застанах пред мацката и и казах: Моля за още една чаровна усмивка! и я снимах с телефона. Тя започна да се оправдава, ама не вие не сте видели правилно, питам я аз как да не съм видяла правилно като от 5 минути Ви наблюдавам, като искате забавления има си атракциони, тия люлки да не са за 50-60 килограма - те са за децата. Бяхме с още 2 майки и на пързалката имаше 2 непознати мами, те ме подкрепиха - компанията младежи се позасрами, и какво от това. Чувствах че съм постъпила правилно, но от 2 дена си мисля че въобще не съм постъпила правилно, защото аз нямах право да я снимам тази девойка, давам си сметка че съм и нарушила личното пространство, но тогава бях толкоз ядосана, защото за мен не е правилно да се рушат детските площадки, които и без това са толкова малко. По принцип винаги се ядосвам, когато видя че някой се люлее на детските люлки, или друг че паркира на входа на паркинга и като му се направи забележка махва с ръка  и казва че е за 5 минути, без да си дава сметка че е затапил най-малко 10 автомобила. Днес ползвахме със синът ми автобуса и се качиха 2 хлапета, които ядяха хот-дог, продължиха и в автобуса да си хапват, детето ми ме попита защо те се хранят в автобуса. Какво да му отговоря, аз когато се налага да ползваме автобус съм му казала че вътре не се яде и не се пие... за протокола моето дете е на 5 годинки.
newsm78

# 37
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
"Тати, този джип нали е паркирал неправилно на тротоара?"
"Ама нали полицаите ще го арестуват, че пречи на другите хора?"

И аз се чудя какво да му отговоря - на 4 г. и половина е синът ми...

А веднъж попитах един полицай какво да му кажа на детето, защо не може да се мине по тротоара от коли, а той отвърна: "Ами аз какво да направя?"  #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт