Слънцето жарко пече ли, пече, а Януарчето малко расте ли, расте

  • 11 729
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 645
Здравейте и от нас Hug
Честита ни нова тема,Сиска и двете заглавия са готини
Ние днес май няма да излизаме топло е ама май ще почва да вали
Колкото до спора аз съм от "тъпите и нечетящите" Mr. Greenотдавна не питам за нищо тук,след един такъв спор преди време  като бях нахокана,здраве да е, само споделям,чета и се разнообразявам,
Данинце честит рожден ден Hug
Букет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце, щастие и радост желая ти от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини!

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 11:30 от desisladka

# 46
  • Варна
  • Мнения: 389
ПС:
Честит рожден ден, Дани! Да си жива, да си здрава, много пари и секс да правиш. Mr. Green
Това пожелание е за повече хора, че иначе стават кисели направо не можах да се въздържа

# 47
  • Мнения: 3 861
Иники, за ипотеката са ти казали другите, няма да повтарям техните думи. От мен само един съвет, ако позволиш.
Не се доверявай на тези от агенцията въобще. В последните няколко години продадохме и купихме много имоти вкл. и два апартамента и всеки път, когато слушахме какво казват от агенцията се аказваха пълни глупости. В повечето случаи там работят некомпетентни хора, които се интересуват САМО от комисионната си и са готови да ти наговорят какви ли не глупости за да  те вържат. Добре, че сме недоверчиви и проверявахме нещата по сто пъти иначе щяхме да изгорим не веднъж. Освен това, ако нещо се случи в твой ущърб не можеш да им търсиш отговорност, те не носят такава.
Наемете си адвокат, той да провери всичко. Това е най-сигурния вариант и успех.  Peace

на мен апартамента в района на Гоце Делчев ми звучи най-добре, това, че е с ипотека е въпрос само на добра организация от ваша страна, а освен това в повечето случаи ипотекираните апартаменти могат да се купят доста по изгодно от тези без ипотека защото хората като чуят думата ипотека и бягат и собствениците в повечето случаи свалят цената....

# 48
  • Мнения: 429
Моля ви да бъдем по-толерантни една към друга, тука сме се събрали разумни хора... Peace
......
Мини и аз не искам да ни напускаш.  Hug

 newsm10 newsm10 newsm10 Нека наистина бъдем по-толерантни, форумът е страхотно нещо и освен развлечение може да имаме само полза от него! Аз обичам да чета различните мнения и да приемам това, което е най-близко до моето схващане! Много се радвам, че ви има и нека не си разваляме настроението с караници!
Моля ви да ми стискате палци за прегледа при ортопеда днес. И се сетих, че не съм ви разказвала защо точно ще ходим. В дясната част на гръдния кош, точно на края на ребрата Петя има една много изхвръкнала костица. Не знам от кога я има, забелязах я преди известно време, но я отдавах на това, че детенцето е слабичко. Напоследък обаче взе да ме притеснява и попитах педиатърката, тя се изплаши (и очуди, че не я е забелязала до сега...) и ни изпрати в ортопедията в  Горна Баня. Там ни казаха, че може да е всичко- аномалия на костната система, натрупване вследствие на някаква травма и т.н. Казаха да  отида след 40 дни отново, а до тогава да я наблюдавам и ако нараства да им се обадя. Аз обаче не мога да седя и просто да я наблюдавам, защото ще се побъркам и реших да отида за още едно мнение и при Драганов. Не знам какво да мисля, само се моля да е нещо безобидно  Praynig  Praynig  Praynig
За това и са проблемите с кърменето ми- кърмата намалява и как не като се притеснявам нон стоп, Петя повръща, хълца реве, а за капак на всичко обривите и костицата...Всеки ден мога да си избирам за какво да се притеснявам, че да не ми е скучно! Никога не съм обичала да ходя на доктор, а детенцето ми обиколи толкова много...Силно се надявам всичко да отмине и някой ден двете да се смеем на всички тревоги и притеснения, през които сме минали!
Алекс,  и мен педи ми каза, че по-добре да не давам АМ, но все пако ако ще ме успокои да взема Фризопеп или Пепти джуниър. Аз обаче първо ще заведа малката на гастроентеролог и алерголог, защото искам точни диагнози (доколкото е възможно), нещо ме сънява как изведнъж всички бебета станаха с рефлукс, АБКМ, АД...
Хайде целувки от мен и Петя!
Данинце това е специално за теб

# 49
  • Мнения: 73
Мим  rotfImbo - супер го каза, малиии, не ми се изпада в такава ситуация ever-again - да не ми достига секса.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН< ДАНИ - много късмет и здраве и все напред и нагоре.

Иники - подкрепян напълно последния ти пост, аз например така бързо паля, че назидателни тонове на 30години не ми се слушат, честно. а и навсичко отгоре Сисчето, което изядоха е съвсем нова, ако не се лъжа от няколко дни пише и направо може да се уплаши да не пише - разсъждавам така, щото аз като почнах да пиша тука, беше към 2месеца преди да родя и ако някой ме беше нахокал сигур щях да се дръпна и да пропусна много яко моменти тук при нас януарките.

PLUR - peace, love, unity and а, де, забраих последното, хахахаха - RESPECT - много е важно нали

не мога да ви насмогна да ви чета, ей. аз голям уийкенд направих - шматкане по улиците като за световно, и чак вчера като ме хвана една глава - леле, мале. днес съм по-добре де.

всеки момент пристига майка ми от Русе и ще остане до утре вечер, дано удари едно рамо в готвенето, много ме мързи, нямате си идея, а дори ми е спокойно бебенцето, нямаме колики вече май и пак не свършвам почти нищо значи. ама за късмет започнах да отслабвам - лека,полека - кърменето на поискване и чашата топла вода сутрин си казаха думата. а иначе ям каквото си поискам - но без да прекалявам. пия и кафе - и малката не показва признаци от като не пиех пърия месец и половина.

лек ден и не се карайте и моля ви, ОНЯ тон го оставете за малките деца на улицата, не за възрастните хора. Мерси

# 50
  • Мнения: 45
Бърборанче,
стискам палци всичко да е наред с Петя....а колкото до съмненията за модерните диагнози - АД, АБКМ и т.н - и аз ги имам...а пък и с каката преди 6 години го изживях това с диагноза АБКМ, която се оказа, че я няма и саме се измъчи детенце с Фризопепа, че не го хареса и пищеше от глад...тогава действах по интуиция и дадох друго мляко, което оправи нещата....

# 51
  • Мнения: 36
barboran4e, спокойно, всичко ще се оправи. Така се обиквали децата- с повече грижи и ядове  Grinning (така казват)
 

# 52
  • Мнения: 3 861
Данинце, ЧРД и от мен!!!    bouquet

Бърборанче, вярвам, че всичко с Петя ще се окаже наред, само бъди спокойна.  Hug

уффф аз исках да водя Анчето при док. за да я види, снощи беше вдигнала темп. до 37.4, но нея днес я няма...тюх...вероятно кара моя вирус дребосъчка, но ме е малко страх да не се усложни нещо, но пък след като си хапва и е в настроение май не трябва да и се притеснявам  newsm78

# 53
  • Мнения: 1 102
бърборанче, моля се от все сърце малкото ти съкровище да е добре и това да излеезе нещо безобидно.  Praynig

# 54
  • Мнения: 63
Бърборанче, с теб съм! Ти си силна, през какво ли не мина, и не се отчайваш. Добра майчица си!   Hug
Дано костицата се окаже нещо незначително. Ще чакам да пишеш.

# 55
  • Мнения: 147
Бърборанче, вярвам, че с малката ми адашка всичко ще е наред!!! Бъди спокойна  Hug Прегръщам ви топло  Hug

Данинце,  честит рожден ден   bouquet Много поводи за радост да имаш  Grinning

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 12:08 от Petinka82

# 56
  • Мнения: 36
Ето я снимката за ПРИМЕР  hahaha

# 57
  • Мнения: 865
здравейте,
аз днес съм сама с двата звяра #Crazy #Crazy #Crazy
Дари нещо е хремава,а вечер има и малко Т и решихме днес да си я гледам.имах и идеи да ходим навън тримата-Дари за ръчичка,а Евгени-в кенгоруто.
Бърборанче,стискам палци всичко да е ок Praynig
Копривка,казвала ли съм ти,че с Дани сте били съученици Laughing....от там можеш да вържеш защо съм Киша Heart Eyes
Дани,честит рожен ден и от мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 3 861

Копривка,казвала ли съм ти,че с Дани сте били съученици Laughing....от там можеш да вържеш защо съм Киша Heart Eyes


  Shocked   ауууу Киша, хвърли ме в голям размисъл
не ме мъчи...моля те, аз съм блондинка под прикритие

учила съм в 2 училища 125 и 145, ха сега де...и в двете имахме Даниел

снимка, снимка....може и на лични ако се притесняваш да не му наскачат тук хиените  Laughing

# 59
  • Мнения: 865
Копривка,от 125-Данаил Кишкин-той те позна по ТВ от репортажа Wink

Общи условия

Активация на акаунт