Пролет пукна вече вън,2чертички няма да са сън 30.04-05.04

  • 7 636
  • 196
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 062


Успешна, весела и пролетна седмица, момичета !


Мира, Мотонети, Пламс  Hug Praynig  Heart Eyes


Специално за Мира,
Джош Дюамел пристига  Party Crazy

# 16
  • Мнения: 2 343
Благодаря, благодаря! Сега ми го прати и у нас, както мъжо е на работа  Joy

# 17
  • Мнения: 491
 Здравейте мили момичета Hug
Пожелавам ви късмет и слънчева седмица Sunglasses
Мира силно вярвам и се надявам да успееш !

# 18
  • Мнения: 2 343
Дотук с хубавото ми настроение. Няма оплождане. какво ще правим още не ми е ясно.

# 19
  • Мнения: 3 294
Мира  Hug Hug Док какво казва , успяхте ли да говорите ?

# 20
  • Мнения: 2 343
Не, обади ми се ембриолога. Трябва да говоря с док по телефона. Аз се прибрах в Карлово вече.

# 21
  • Мнения: 3 294
Съжалявам , дано док каже нещо успокоително  Praynig Hug

# 22
  • Мнения: 1 146
Здравейте, момичета!
Мира, не могат ли да направят оплождане посредством ИКСИ?
Аз се зачетох в правилника на Фонда за асистирана репродукция (май така се казваше) и се оказа, че сме се подобрили твърде много, за да ни финансира държавата! Нямаме две от изискванията за мъжки фактор - а сега де, излиза, че нямаме право на финансова помощ, а докторите казват шансът ви е ИКСИ  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 732
здравейте,момичета!да се запиша и аз в новата темичка.благодаря ,равалче за темата,дано ни е късметлийска и ни донесе повече положителни тестчета!
пламс,успех! Hug Praynig Praynig
на всички момичета пожелавам ведро пролетно настроение,много усмивки и спорна седмица! Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 961
Мира, дано доки каже нещо успокоително. Аз съм без стимулация, но в петък като види колко фоликула имам и колко са големи ще говорим по-подробно. Предния месец имах един на десния яйчник, и ми предлагаше инсе без стимулация. В момента не пия никакви хапчета, а и не знам при стимулация колко по-рано се пият. При нас проблема е че спермограмата не е никак добра и доки каза че дори за инсе е лоша, но ще опитаме и ако не стане ИКСИ. Затова мъжа ми ще даде 2 пъти проби, едната ще е замразена до деня на инсето, а другата в самия ден.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Здравейте и от мен!   bouquet

Стискам палци на всички, които имат нужда и се надявам само хубави новини да има тази седмица!  Hug Hug Hug

Мира, ще има изход, ще видиш, слънце ... Док ще измисли какво да се прави или ще търси проблема, за да го преодолеете! Прегръщам те!  Hug

Желая ви много любов и пролетно настроение!

 

# 26
  • Мнения: 965
А добър ден и от мен  Hug
Аз преди малко станах и сега си сръбвам от невероятното кайвенце на равалчето  love001 , страхотна темичка мила браво,дано донесе на всички много късмет  Praynig
Ще се моля за всяка една от вас момичета  Praynig Praynig  Praynig
Аз след малко отивам на фитнес с една колежка,ше стягаме телата  Joy Joy Joy
Лек и усмихнат ден на всички , гушшшшшшшшшш  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 4 700
Мира, съжалявам.  Hug

# 28
  • Мнения: 2 343
Е, поне си прекарах добре в София  Laughing Можеше и да скитосвам повече ако бях по друг повод, но пак беше ок.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мира,съжалявам ConfusedПросто това е поредната крачка към успеха Hug
Слънчева седмица,изпълнена с положителни емоции ви желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт