Вижте коя фирма произвежда киселото мляко от 15 ст.

  • 11 643
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Извинявам се, 3.70. Колегата ме срита по кокалчетата.

# 16
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
По темата- това кисело мляко се продава и в Кауфланд, аз купувам от него
без да ме притеснява името на производителя. 
И знаете ли- наистина е кисело млякото...и вкисва  Wink, а аз тъкмо бях
свикнала с мисълта, че киселото мляко мухлясва.  Mr. Green
Извън темата- нямам търпение да отворят магазина и в София.

# 17
  • Мнения: 24
Кисело мляко за 15 стотинки?!...Егати, че то по-евтино от семенната ми течност, бе!  Whistling

# 18
  • Мнения: 11
Значи, убедена съм, че съдържанието на киселото мляко отговаря на името на фирмата производител - ГАВРА! А за бананите от 99 ст. какво да ви кажа? На човек дават само по една чепка и те чакат по един час, все едно комунизма се е върнал... Грозна картинка

# 19
  • Мнения: 4 068
Какво се оплаквате бе хора? Пазарувайте спокойно и това е. Каква гаранция има, че като си купим кисело мляко от 80 стотинки, то е мляко всъщност? Лично аз купувам само кисело мляко Клевър от Била/около 40 стотинки цена мисля/, защото има вкус на такова и на втория ден е вкиснало.
И коя е тая Била с цена на банани от 89 стотинки? Тука при нас в Била цените са си в тавана и това е. И само си представете каква печалба вадят производителите щом и на 15 стотинки за бурканче мляко им излиза рандемана, а какво остава при 80.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Била в Бургас,къде другаде,сега са се юрнали да ни ухажват,кой като нас.
А  млякото не струва реално 15 ст,това е политика на търговеца-купува го по-скъпо,но го продава на цена,която ще вкара народа в неговия магазин,та покрай млякото и още една количка продукти да си вземе.

# 21
  • Мнения: 5 539
И само си представете каква печалба вадят производителите щом и на 15 стотинки за бурканче мляко им излиза рандемана, а какво остава при 80.
Там е работата, че не им излиза. Просто са готови да продават определено време определени продукти на загуба, за да завладеят по-голям дял от пазара.
http://capital.bg/show.php?storyid=696310

# 22
  • Мнения: 4 585
Чакайте бе, 15 ст е 400 мл.  Литър излиза на 37.5 ст. Да не мислите, че от краварите го изкупуват по 50?
Или не му слагат водичка. Или не взимат нищо от него?

# 23
  • Мнения: 2 388
Сега що се плашите, като не искате банани по 0.99, елате да си купите по 2.70.

Ще дойда, тук са по 3.60.  Mr. Green

Аз съм от Бургас и по толкова ги вземам.

Не съм купувала мляко от 15 ст. Купувам от 90 ст. Какво да кажа. Редовно вътре има малки "топченца". Нишесте ли е, какво е? Незнам. Confused

# 24
  • Мнения: 660
Направо паля тротинетката и към Бургас и едно плицикане ще си напрая у мурету,да съм съвсем на аванта Joy hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Дъмпингът не беше ли забранен?

Само ако си пазарен лидер (монополист) с над 35% пазарен дял.

# 26
  • Мнения: X
според мен се прави от мухата слон и най-вече от недоглеждане
фирмата се вижда ясно, че е ГАБРА, не ГАВРА
ама кой да чете
по-лесно се плюе

# 27
  • Мнения: 4 841
според мен се прави от мухата слон и най-вече от недоглеждане
фирмата се вижда ясно, че е ГАБРА, не ГАВРА
ама кой да чете
по-лесно се плюе


Точно "Гавра" се казва, собственичката пък се казва Гавраилова - ето сайта на фирмата
Но какво споменах в предишния си пост - не името прави фирмата, а дейността и продуктите й. Нека предлага качествен продукт, пък ако ще и "Л...о" да се казва.

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ама кой да чете
по-лесно се плюе

 Joy да, много си права:)

# 29
  • Мнения: X
според мен се прави от мухата слон и най-вече от недоглеждане
фирмата се вижда ясно, че е ГАБРА, не ГАВРА
ама кой да чете
по-лесно се плюе


Точно "Гавра" се казва, собственичката пък се казва Гавраилова - ето сайта на фирмата
Но какво споменах в предишния си пост - не името прави фирмата, а дейността и продуктите й. Нека предлага качествен продукт, пък ако ще и "Л...о" да се казва.

sorry
аз се мъчих да разчитам етикета и видях друго
още повече, че Габра е име на село в Бургаско
но явно дамата е взела началото на фамилията си
дано предлага добър продукт
това е важното все пак

Общи условия

Активация на акаунт