Помогнете ми да"стопя"корема?

  • 16 287
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Изпаднала съм направо в депресия-не ям почти нищо от незнам си колко време(може да е грешка от моя страна newsm78),а стомахът ми стои като глобус.То толкова сланинки са се натрупали ,че май нямат сваляне.Приемам съвети всякакви за диети,упражнения и какво ли не... PraynigИскам да си възстановя самочувствието,а не да съм обект на злобни подмятания. smile3518
..на колко си години Peace..с глад..ще напълнееш после Peace
..има сваляне Peace

Поци,дай рецепта за сваляне БЕЗ фитнес и с едно хранене на ден....дано има такава Grinning
...без фитнес може да се свали...но с едно хранене..на ден..да свалиш...без Йо Йо ефект..не съм чувал Peace

# 16
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
geiza и аз имам твоя проблем. Дори и да сваля някое кило с диета - корем винаги имам.

# 17
И аз имам този проблем с подуване на корема след като минах 32 -33 г сега съм почти на 37 , не ям почти нищо особенно летния период но коремче винаги имам и като хапна нещо имам чувството че се пълни с въздух корема ми , ако има някакви препарати за пиене за махане на въздуха от корема препоръчайте сега пия чая Инхуа с него горе долу добре се чувствам за сега поне още съм на първата орпаковка !

# 18
  • София
  • Мнения: 1 230
Някой все пак успял ли е да стопи коремните мазнини с упражнения?  Thinking
Имам предвид, когато теглото е нормално и дори малко под нормата, а има малко тлъстини по корема. 

# 19
  • Мнения: 4 678
Някой все пак успял ли е да стопи коремните мазнини с упражнения?  Thinking
Имам предвид, когато теглото е нормално и дори малко под нормата, а има малко тлъстини по корема. 
..кардио+правилно хранене...
....-сол.тестяно.пържено.захар.алкохол.газирано

# 20
  • Мнения: 673
хм, интересно. Поци, защо без сол?

# 21
  • Мнения: 4 678
хм, интересно. Поци, защо без сол?
..защото тва подуване и последни кг...може да е и от задържане на вода
..в смисъл..да не е мазнина Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Някой все пак успял ли е да стопи коремните мазнини с упражнения?  Thinking
Имам предвид, когато теглото е нормално и дори малко под нормата, а има малко тлъстини по корема. 
..кардио+правилно хранене...
....-сол.тестяно.пържено.захар.алкохол.газирано
Поци, така ще отслабна. Пробвала съм го: -4кг/-4см отвсякъде, но пак тлъстинки по корема. По професионално мнение не са целулит.
Страхувам се, че от коремните преси ще развия мускулите и съответно те ще се уголемят

# 23
  • Мнения: 4 678
Някой все пак успял ли е да стопи коремните мазнини с упражнения?  Thinking
Имам предвид, когато теглото е нормално и дори малко под нормата, а има малко тлъстини по корема. 
..кардио+правилно хранене...
....-сол.тестяно.пържено.захар.алкохол.газирано
Поци, така ще отслабна. Пробвала съм го: -4кг/-4см отвсякъде, но пак тлъстинки по корема. По професионално мнение не са целулит.
Страхувам се, че от коремните преси ще развия мускулите и съответно те ще се уголемят
..точно Peace
..кардио Peace
..стига тва да не е кожа Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 1 230
 Thinking
мислиш, че с кардио ще сваля коремчето?
Имам кростренажор в къщи. 30 мин на ден дали ще са достатъчни.
Дано не е кожа  Sad. Не ми се вярва, но като седна и си стегна мускулите, хващам около 3.5см кожна гънка. А като бях с 4кг по-малко, гънката беше 2.5 см. Ако следвам тази логика ще трябва да стана 50кг мин (при ръст 175).
Поци, а какво мислиш за сауна клиновете? 

# 25
  • Мнения: 4 678
Thinking
мислиш, че с кардио ще сваля коремчето?
Имам кростренажор в къщи. 30 мин на ден дали ще са достатъчни.
Дано не е кожа  Sad. Не ми се вярва, но като седна и си стегна мускулите, хващам около 3.5см кожна гънка. А като бях с 4кг по-малко, гънката беше 2.5 см. Ако следвам тази логика ще трябва да стана 50кг мин (при ръст 175).
Поци, а какво мислиш за сауна клиновете? 
..да мисля..защото е факт ..и съм виждал много..с кардио да го свалят Peace
..за суната..такава каквато е..нищо друго..натурална сауна..тва е Peace..стига да сте добре със сърцето Peace
..клинове ..найлони...мазила..може да има ефект..но за мен са глупост Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 230
Благодаря ти, Поци  [smilie=smile3525.g]
А за кардиото - по 30-40мин на ден при пулс 130 дали ще бъде достатъчно?

# 27
  • Мнения: 1 731
Да използвам темата ,че да питам. newsm78
Гледах сега това клипче за 10-те упражнения за корема.За да има ефект ,всичките ли трябва да се правят?Че аз сутрин си правя коремните ама нямам много време ,та ще има ли ефект ако правя 1-2 от упражненията ,но примерно по 20 повтаряния? newsm78

# 28
  • Мнения: 4 678
Благодаря ти, Поци  [smilie=smile3525.g]
А за кардиото - по 30-40мин на ден при пулс 130 дали ще бъде достатъчно?
..не гледай пулса..тези машини не са екстрасенси да ти го познаят..с едно докосване на ръката,,,,,не става
...карай го бързо..на малка степен..30 -40 мин...добре е  Peace

# 29
  • Мнения: 4 678
Да използвам темата ,че да питам. newsm78
Гледах сега това клипче за 10-те упражнения за корема.За да има ефект ,всичките ли трябва да се правят?Че аз сутрин си правя коремните ама нямам много време ,та ще има ли ефект ако правя 1-2 от упражненията ,но примерно по 20 повтаряния? newsm78
..Да Peace
..може по едно упражнение..за долни,горни и странични Peace

Общи условия

Активация на акаунт