Кога изведохте бебчетата навън?

  • 2 027
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
На 15-ия ден, като преди това излизахме 2-3 пъти на терасата за по 20 мин. Simple Smile

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
На 4тия ден педиатърът дойде да ни покаже как да я разхождаме и седяхме навън 30 мин. На другия ден 2 пъти по 30 мин и след това 2 пъти по 1 час.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 979
Изчакахте ли 40 дена или се престрашихте по-рано?Аз се колебая,но мисля да изчакам още няколко дена-то в тези жеги вътре не се живее....
Дайте съвет!!!

веднага щом ни изписаха

# 48
  • Мнения: 1 108
На 20 ден излязох ме навън.
Ако бях добре щях ме и по-рано .

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
На деветия ден ни изписаха от болницата и на десетия бяхме навън-уж само да я покажем на едни приятели, но времето беше супер, тя заспа и откарахме 2 часа. Оттогава почти постоянно сме навън...Дано си извела вече бебето-друго си е извън къщи Laughing

# 50
  • Мнения: 1 215
Изписаха ме на шестия ден, аз бях навън с нея на следващия ден. Конците ми махнаха на 9тия ден, но два дни аз си се превивах, но си излизах навън. То сега, че са такива жеги излизам навън по- рядко отколкото като се роди

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Силви се роди на 1 февруари. На 12 ден  я извадих на терасата за 5 мин. Всеки следващ ден увеличавах с по 5 мин. През март когато имаше слънчево и тихо време вече ходехме в кварталната градинка.
Ако бебчо е свикнал вече с въздуха нищо не ви пречи да се разхождате по хлада сутрин и надвечер.

Последна редакция: пн, 01 авг 2005, 14:05 от mama V

# 52
  • Мнения: 663
Педито каза ,4е може след втората седмица аз го изведах на 10ия ден

# 53
  • Мнения: 2 596
На 20-тия ден на терасата. После вече и на вън, то бяха жеги като тези сега.

# 54
  • Мнения: 987
каката е родена септември и нея я изведох на 10-тия ден . мартин е декември , и него го изведох кьм 20-тия , но едвам издьржах до тогава

# 55
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
На следващият ден след като се роди Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 747
На 16-я ден, ходихме на кафе. Щяхме и по- рано, но иаше сняг.

# 57
Независимо от това че Алекс е родена на 18 октомври на 10-иа ден беше на терасата по 10-15 мин и после по 1-2 часа на вънка.

# 58
  • Мнения: 779
На 12тия ден. Преди това за няколко мин. на отворен прозорец ( терасата ни е остъклена).

# 59
  • Мнения: 619
Привет!
Могат ли опитните майки да кажат нещо по този въпрос?
Аз ще родя в началото на Септември и ме се иска да използваме последните слънчеви лъчи, защото после става студено.... Rolling Eyes
Кога най-рано може бебето да се изведе навън?

Общи условия

Активация на акаунт