Бихте ли зарязали мъжа си, ако ...

  • 7 516
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 191
Май бих заложила на любовник в началото, пък каквото дойде  Laughing Иначе, ако вече не мога да го понасям този смръдльо - напускам го много ясно  Laughing.

# 106
  • Мнения: 7 914
от колко  кила е тръгнал, че да е 300 Thinking... ако го е взела жена му 200, още 100 ще прежали Mr. Green

Сега ако го е взела 200 понеже си пада по тлъсти, за 300 кила ще е още по щастлива. Но не става дума за този случай, сещаш се нали  Grinning

аз се сещам, но се сетих  и друго... ако вие не сте напълнели, но мъжа ви стане с 10кг по лек от вас и го афишира наляво и дясно... бихте ли останали с него? Thinking


# 107
  • Мнения: 1 289
Ами сигурно има някакъв праг на търпимост, пък и количествените натрупвания водят до качествени измененения. Т.е. всяко нещо има последствия. Пък какви ще са те вече е относително Mr. Green
Ако аз се превърна в изрод, едва ли мога да очаквам да ме обичат и търпят, предполагам това важи и в обратния случай.

аз се сещам, но се сетих  и друго... ако вие не сте напълнели, но мъжа ви стане с 10кг по лек от вас и го афишира наляво и дясно... бихте ли останали с него? Thinking

То по-скоро въпросът е дали той ще остане с нея LaughingВиждала съм такива двойки и на мене са ми доста странни, но някои мъже предпочитат по-пухави дами.  Whistling

# 108
  • Мнения: 467

И в нашия, децата пръцкат често. Но едно е сладко дупенце да пръдне, става ти мило. Друго е дебел гъз да се изпърди  Grinning
Joy Ти ме убиваш.

# 109
  • Мнения: 1 517

Интересно ми е като сте толкова себеотдайни и влюбени как ще реагирате, ако любимият ви примерно стане 300 кила,  тлъст, не му стига пишката за да си върши семейните обязаности пък и вече не му и става от нарушени физиологични функции, започне да хърка като мечка, да пърди и пуфти.... Пак ли ще си го обичате по същия начин след като претендирате, че нищо не може да убие голямата ви и безусловна любов.
Да видим как ще протече поредното надлъгване

Зависи от причината той да стане такъв. Ако просто се е отпуснал... bye,bye love...Но ако е по здравословни причини най-малкото ще се грижа за него...и според зависи от някои неща ще си намеря нещо странично, за да мога по-лесно да търпя.

# 110
  • Мнения: 76
За да се стигна до тази ситуация и другата половинка има вина...
Аз не бих го напуснала заради подобна причина, но се сещам за около 10 други, заради които бих го направила
Принципно не вярвам в любовта до гроб и на всяка цена

# 111
  • Мнения: 202
Бих го зарязала ако го хвана с друга. Незнам може и някога да си има друга но ако го хвана просто край.

# 112
  • Мнения: 1 517
Бих го зарязала ако го хвана с друга. Незнам може и някога да си има друга но ако го хвана просто край.

Така казвах и аз, когато се ожених на 19...сега след 11 години брак хич и не мисля да го зарязвам заради такова нещо. Не си струва просто. В смисъл ако е някакво единично кръшкане...
Не че няма да му извадя душата, обаче!!!!

А за 300-тата кила...извинявайте всички, ама външния вид си е много важен (не най, но доста). Ако един човек не се грижи за себе си и не се поддържа, значи не се уважава. Как тогава ще иска другите да го уважават?! Важи и за двата пола. Това, че се познаваме до болка не ни дава право да се отпускаме и да се разплуваме...смао защото човекът до нас вече си е наш (изключвам медицински причини).

Общи условия

Активация на акаунт