как си приспивате децата?

  • 12 358
  • 313
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 85
Различно! Понякога заспива в кошарата си, понякога се налага да я понося - ако чувства някакъв дискомфорт! Но задължително й пея тихичко. Малка е още, не успява съвсем сама да се приспи. Но и това ще стане някой ден  Wink

# 301
  • Мнения: 28
Баткото заспиваше докато го кърмех, след като порасна му давах ръчичка през леглото а той в кошарата и така заспиваше.
С малкия през деня заспива на люлката, а вечер след баня, млекце, изгасям осветлението и на слабо пуснат звук на телевизор. Той си мрънка около 3 минути и заспива.

# 302
  • Мнения: 561
Прегледах из отговорите ви,но не срещнах някоя майка да си приспива бебето на крака,ние така заспиваме-вузглавницата на краката и се люлеем,аи ме е усетил да мръдна ококорва се и чака пак да го люлея  Tiredдано скоро сменим начина,предпочитам на ръце но той не иска Simple Smile

# 303
  • Мнения: 1 705
Прегледах из отговорите ви,но не срещнах някоя майка да си приспива бебето на крака,ние така заспиваме-вузглавницата на краката и се люлеем,аи ме е усетил да мръдна ококорва се и чака пак да го люлея  Tiredдано скоро сменим начина,предпочитам на ръце но той не иска Simple Smile


Моята приятелка така приспиваше дъщеря си, а свекърва ми и мен много искаше да ме научи така  Laughing

# 304
  • Мнения: 561
Мен никой не ми е препоръчвал този начин на приспиване,просто детето ми показа че така иска.А не рядко заспива и докато суче.

# 305
  • Мнения: 81
Оставям я в леглото и излизам от стаята.
При нас е  по-трудно е вечер, малко я люлея и тогава заспива.

# 306
  • където има любов
  • Мнения: 307
Каката не приспивам.Малкият обаче ,понякого се налага,милвам го по челцето и е готов!

# 307
  • Мнения: 218
Прегледах из отговорите ви,но не срещнах някоя майка да си приспива бебето на крака,ние така заспиваме-вузглавницата на краката и се люлеем,аи ме е усетил да мръдна ококорва се и чака пак да го люлея  Tiredдано скоро сменим начина,предпочитам на ръце но той не иска Simple Smile


  Ох, и ние се приспиваме по същия начин!Зор ще видя с това дете!Не знам как ще се отучи да заспива така. Crossing Arms

# 308
  • Мнения: 561
Не съм само аз значи с краката,и аз се чудя докога  ooooh!,племенницата ми е на 2г и 4м и понякога(вярно рядко) иска да люлеят на крака Simple Smile.Няма да заспиват така до навършване на пълнолетие,ще доидат и по леки дни,не че се оплаквам

# 309
  • Мнения: 1 705
Коси боси, приеми го от хубавата страна - оформяш стегнати бедра без фитнес  Hug

# 310
  • Мнения: 561
Да и това съм мислила,но засега усещам натоварването само във прасците Simple Smile схте развия мускули като на бегач  smile3506

# 311
  • Мнения: 7 109
Свекърва ми си мислеше, че ще успее така да приспи дребната.  hahaha Може да е момичето на тати, но не е тати все пак.  Grinning

# 312
  • Мнения: 3 456
Свекърва ми си мислеше, че ще успее така да приспи дребната.  hahaha Може да е момичето на тати, но не е тати все пак.  Grinning
Joy
По темата: Заспиваше докато си пиеше вечерното мляко.

# 313
  • София
  • Мнения: 99
Обикновено на гърда или гушната, много рядко когато сме навън в количката.

Общи условия

Активация на акаунт