LOST - сезон 5 / тема III

  • 26 750
  • 483
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 908
Доста неща показаха и в тази серия. Поне се разбра със сигурност,че: Кейт ще остане със Сойер и че обича него,а не Джак .

# 46
  • Мнения: 776
Вярно ли  Shocked Малеее, как ще издържа докато го  изгледам, пак ме зачеса крастата  Tired

# 47
  • Мнения: 2 746
Доста неща показаха и в тази серия. Поне се разбра със сигурност,че: Кейт ще остане със Сойер и че обича него,а не Джак .

Тююю,  да му се не види, не съм доволна! Laughing

# 48
  • Мнения: 2 908
Не го казаха направо,но си стана много ясно... Mr. Green

# 49
  • Мнения: 59
viva_nova , за "Той е нашето Ти" така както Млина го е обяснила,демек онзи от палатката с очилата е Мъчителят на Дарма ,както Сайд беше при нашите.

Аз ще се включа по-късно за новата серия ,като мине бялото.Готина е ,особено финала  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 746
viva_nova , за "Той е нашето Ти" така както Млина го е обяснила,демек онзи от палатката с очилата е Мъчителят на Дарма ,както Сайд беше при нашите.

Мерси, стоплих вече! Grinning

# 51
  • Мнения: X
Запис,че с това стоене вкъщи редовно забравям,че е четвъртък/както се получи и днес/ Embarassed

# 52
  • София
  • Мнения: 2 245
Много добра серия! Всичко си идва на мястото. Доста неща се изясняват! Оценка от мен 9.5/10!

# 53
  • Мнения: 776
Хора, имайте малко милост, ще я гледам чак довечера  Tired
Как ще издържа , полудях вече от нетърпение и любопитство  Crazy

# 54
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Уф и аз не го гледах снощи  Sad Това за Кейт, написано от огън момиче, направо ме ядоса обаче.

# 55
  • Мнения: 59
Mlyna,защо не си го дръпнеш и гледаш през деня ,в смисъл по-рано ,може би си писала преди причината но не съм я прочела.

# 56
  • Мнения: 2 908
Ми и мен ме ядоса, ама и мен никой не ме пита... Tired

# 57
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ето и субтитрите Grinning

http://lost-bg.com/web/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=38

# 58
  • Мнения: 776
Mlyna,защо не си го дръпнеш и гледаш през деня ,в смисъл по-рано ,може би си писала преди причината но не съм я прочела.

Защото сме си обещали с мъжо и винаги заедно го гледаме, като си дейде от работа  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 2 245
Mlyna,защо не си го дръпнеш и гледаш през деня ,в смисъл по-рано ,може би си писала преди причината но не съм я прочела.

Защото сме си обещали с мъжо и винаги заедно го гледаме, като си дейде от работа  Simple Smile

Wink Не си казвай, че си го гледала  Joy

Общи условия

Активация на акаунт