Тайната на перфектната кожа - 3: целунати от пролетното слънце :-)

  • 30 430
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Хайде и аз да се запиша, темата ми е много интересна. Откакто правя маслената баня освен, че си реших проблема с черните точки, кожата много ми се успокоява и тена ми се изравнява. Много полезни съвети намерих тук.

# 16
  • Мнения: 13
    Ах, че приятна и винаги актуална тема! Харесвам жените, които умеят да се поддържат  красиви, да имат ведри лица и очарователно излъчване. Постигането на перфектната кожа е амбициозна задача за всяка жена. От пубертета, та до ден днешен не съм спряла да се грижа за изключително сухата си кожа, като изключим моментите на депресии, житейски проблеми и т.н.
   Така и не можах да открия перфектния крем, но не съм и спряла да го търся...Наблягам на природните продукти, като мед, зехтин, жълтъци, масла от бадеми и гроздови семена...Един път месечно ходя на козметик,за почистване и терапия.
   

# 17
  • Мнения: 15 619
И аз тука! Party
Тъкмо си пиех фреша и се сетих да попитам,някои слагал ли си е на кожата на лицето сокче от грейпфрут и портокал.Чела съм ,че за мазна кожа е добре.Но ,ако някой каже от личен опит е по-добре Flutter
Моята кожа е суха, слагала съм сок от грейпфрут, но ужасно ме сърбеше и кожата ми се зачерви на места....вместо да се разкрася, се загрозих. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 566
И аз тука! Party
Тъкмо си пиех фреша и се сетих да попитам,някои слагал ли си е на кожата на лицето сокче от грейпфрут и портокал.Чела съм ,че за мазна кожа е добре.Но ,ако някой каже от личен опит е по-добре Flutter
Моята кожа е суха, слагала съм сок от грейпфрут, но ужасно ме сърбеше и кожата ми се зачерви на места....вместо да се разкрася, се загрозих. Mr. Green

ами те всички цитрусови плодове са кисели и са по-точно за мазна кожа,идват малко грубички за сухата,освен сухата коаж I да се омазни лекичко с нещо и така да се нанася плодовия сок!Моята кожа е нормална към смесена.Мазала съм се с портокал,лимонов сок / "не правете това у дома" Naughty/и киви и сякаш съм най доволна от кивито-то даже ексфолиира кожата и се стои малко с него-до 10 мин! А иначе от другите зарзавати  Laughingси ползвам редовно краставицата-настъргана-много овлажнява,верно!А от хранит продукти ползвам жълтък и мед +капки масло; мед и извара/май трябваше да вляза в кулинарния раздел, но спирам/.

# 19
  • Мнения: 30
Ето ме и мен тук wavey Добро оформление Мириад, точно като за пролетта. Но мисля, че трябва да дадеш линк или кратко описание на маслената баня Peace Всички много я харесахме и си я правим. И линк към старите теми, че като ми потрябва нещо да преровяSimple Smile
 Предай нататък ми е любимият филм.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 19:40 от *Lina*

# 20
  • Мнения: 144
Здравейте аз отскоро ви чета и силно ме заинтригувахте с тази маслена баня .Удобно ли да ви помоля за повече инфо?

# 21
  • Мнения: 238
Хайде и аз да се вкюча и да следя Simple Smile

# 22
  • Мнения: 30
Здравейте аз отскоро ви чета и силно ме заинтригувахте с тази маслена баня .Удобно ли да ви помоля за повече инфо?
Погледни тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370465.0

# 23
  • София
  • Мнения: 4 736
Ето ме и мен тук wavey Добро оформление Мириад, точно като за пролетта. Но мисля, че трябва да дадеш линк или кратко описание на маслената баня Peace Всички много я харесахме и си я правим. И линк към старите теми, че като ми потрябва нещо да преровя:)
 Предай нататък ми е любимият филм.

Подкрепям за линка Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 306
ще пробвам и аз тази маслена баня   Peace   

# 25
  • Варна
  • Мнения: 246
Ще ходя на почистане и аз тия дни, че положението е сериозно Laughing Напоследък кожата ми не е в много добро състояние, една такава зачервена и раздразнена на места. Купих нощния Нормадерм на Виши да видим.
Относно кожата на тялото на всеки две седмици ходя или на сауна или на парна баня. Една позната вчера ми каза, че било хувабо след сауна кожата да се маже с мед, да се постои така малко и след това да се изплакне с вода. Някой ако знае нещо по въпроса, моля да сподели.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 354
Като сте заговорили за козметик и аз днес бях Party.Добре ми дойде почистването.Всеки месец веднъж го правя.Утре за първи път съм на йонофореза.Ще преценя как ми действа и дали да повтарям Flutter

# 27
  • Мнения: 162
Какви сте бързи само  Crazy Айде и аз тук   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 324
От около две седмици ползвам крем Кларина като нощен специално за Т-зоната. http://si-plus.com/index.php?p=5 Много е добър. Изобщо не очаквах това от толкова евтин продукт. За да видя ефекта му спрях почистването с масла и маските. Кожата ми се изчиства. Черните точки намаляха, раничките наистина зарастват по-лесно. Въпреки, че нямам акне приемам и Пурин, че се случва да ми излезнат пъпки. Дано след като минат двата препоръчителни месеца за използване, кожата ми да е идеално чиста.
За дневен крем използвам вече крема за смесена кожа Nuxe Aroma Perfection. Влюбих се в това кремче. Най-доброто, което съм ползвала някога.  Peace

# 29
  • Мнения: 162
От около две седмици ползвам крем Кларина като нощен специално за Т-зоната. http://si-plus.com/index.php?p=5 Много е добър. Изобщо не очаквах това от толкова евтин продукт. За да видя ефекта му спрях почистването с масла и маските. Кожата ми се изчиства. Черните точки намаляха, раничките наистина зарастват по-лесно. Въпреки, че нямам акне приемам и Пурин, че се случва да ми излезнат пъпки. Дано след като минат двата препоръчителни месеца за използване, кожата ми да е идеално чиста.
За дневен крем използвам вече крема за смесена кожа Nuxe Aroma Perfection. Влюбих се в това кремче. Най-доброто, което съм ползвала някога.  Peace


Не го бях чувала/виждала това кремче до сега newsm78 Но е хубаво,че ти е помогнало Hug Искам да попитам по отношение на кремчето на Нюкс,което ползваш през деня - то за каква кожа е и какво точно му е функцията? newsm78 Аз в момента ползвам едно на Авен и честно казано съм доста доволна,но и то ще свърши все някога все пак  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт