Тайната на перфектната кожа - 3: целунати от пролетното слънце :-)

  • 30 456
  • 382
  •   1
Отговори
# 375
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте!
Едва днес ви открих. Опитах се да изчета поне тази тема и сте много полезни, за което благодаря! Успяхте да ме зарибите за тази маслена баня и сега ще се връщам назад да търся рецептата.
Аз съм със смесена кожа - сухи бузи, по-мазни чело и нос и много проблемна брадичка. През пубертете не съм имала проблеми, обаче в последните 2-3 години нещата се промениха. Не мога да случа и на козметик. Никога не съм си падала по домашните процедури за разкрасяване и поддържане, но само това не съм опитала до сега.
Ще ви следя и се надявам със съответните услилия от моя страна да постигна подобрение във вида на кожата си.

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 11:22 от pepi111

# 376
  • София
  • Мнения: 4 751
Myriad, letsgo..  Hug
Аз не съм за пример сега..щом стигнах да ползвам коректор Sad

Пепи, добре дошла при нас  bouquet

# 377
  • София
  • Мнения: 3 816
Снощи пак си направих маслената баня и съм много доволна, кожата ми се чувства чудесно. Flutter Сега си търся кокосово масло за цялото тяло, но нещо не мога да намеря, по аптеките ми казват, че в момента нямат, дано да си намеря скоро. Rolling Eyes
Момичета, да ви питам за соления разтвор, как го правите точно, има ли пропорции и колко време го държите върху лицето си?  Thinking

# 378
  • София
  • Мнения: 5 193
Току що си напаравих маслената баня с масло от карите. Вие каква кърпа ползвате? Всички ли ползвате ленена кърпа? Аз я направих с хавлиена и не знам дали заради това, но кърпата изтиваше за 1 минута?!  newsm78 Нямате ли чувството, като не сте си измили лицето след това, че всичикте ви пори са запушени?!  #Crazy

# 379
  • Мнения: 1 324
Момичета, то и аз не съм за пример. Имам напредък, но съм далече от перфектната кожа. Ако има някой, който в момента е доволен от кожата си, моля да се предаде!

kashmir, аз ползвам памучна. Каквато и да е кърпата все ще изстива бързо. Естествено колкото по-гореща я сложиш в началото, толкова по-дълго ще е топла, но това зависи колко гореща вода могат да търпят ръцете ти, когато изцеждаш кърпата.

# 380
  • София
  • Мнения: 547
здравейте  Simple Smile
искам да питам тези, които си ексфолират краката с утайка от кафе, може ли да се ползва не утайката, ами просто смляно кафе (така или иначе не пия друго осв разтворимо, а имам кафе за джезве, което си стои в шкафа)
осв това, се чудя, не се ли запушва канала от кафето  newsm78

# 381
  • Мнения: 385
Eхе, мацки, то стана нещо като "който е безгрешен, нека първи хвърли камък"  Joy
 
Ами аз се престраших: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394235.0

Заповядайте в новата тема! Simple Smile

# 382
  • Мнения: 11
Току що си напаравих маслената баня с масло от карите. Вие каква кърпа ползвате? Всички ли ползвате ленена кърпа? Аз я направих с хавлиена и не знам дали заради това, но кърпата изтиваше за 1 минута?!  newsm78 Нямате ли чувството, като не сте си измили лицето след това, че всичикте ви пори са запушени?!  #Crazy

правя я с пбикновена хавлиена кърпа...Вярно изстива бързо....ама и другите ще са така...Аз правя масаж с маслото поне 5 мин.После мокря кърпата с много гореща,даже вряла вода или отвара и попивам маслото без да търкам кожата....но поне 4 пъти така.Маслото изчезва,даже после кожата ми има нужда от крем....Лицето ми се чувства много чисто.Просто мини с кърпата повече от 2 пъти като всеки път я мокриш с вряла вода!Внимавай да не си опариш ръцете и ЛИЦЕТО!!!

Общи условия

Активация на акаунт