АприЛскО-СофиЙскА сРещА нА БебеиСкаЩитЕ!!!

  • 6 448
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 69
И на мен ми беше мнооого приятно, сладурани Hug До следващия път  Hug

# 121
  • Мнения: 1 541
Видях много познати сладки муцунки, а също така и няколко непознати! Личи си, че е било изключително приятно и някак просто се набива на очи, че едно местенце за мен е имало свободно там, ама на..... Hug Нещо аз ли днес съм зле със зрението обаче или не виждам част от хората, които се предполагаше, че щяха да идват  Thinking

# 122
  • София
  • Мнения: 5 252
ДУБРУТРУУУУУУУУУУУУУУ
момичета да ви благодаря официално за хубавата вечер - изкарах прекрасно и се радвам че се запознах с приказни и много позитивни хора като вас!!!  bouquet
сега обещаните снимкииииии
желая ви слънчев,  топъл и много усмихнат ден!!! Hug Peace Hug


Май само на мен не ми се отваря.. какво ли не правих.. копирах линк-а, пробах с 2 различни браузера...и пак нищо  Rolling Eyes
Иначе беше много приятно вчера, радвам се, че се запознах с толкова позитивни хора   bouquet

# 123
  • Мнения: 93
Не rainy и на мен не ми се отваря , а ми беше толкова интересно да ви видя всички .

# 124
  • Мнения: 2 617
Има мнякакъв проблем със сайта на снимка.бг, защото и други линкове не ми се отварят, пробвах. Сутринта всичко си беше наред, дано да е временно.

# 125
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Прасковке, чакахме те. Имаше и изненада за теб, която сега седи у нас и те чака.

Милейди, кой ти липсва, веднага ще го издам!

Снимка.бг в момента вече се отваря.

# 126
  • София
  • Мнения: 5 561
Миле, верно ли?  Rolling Eyes  Ей, значи, много несериозно се представям..., повече отколкото си мислех по-рано...  ooooh!  Направо съм трогната!   bouquet   

# 127
  • Мнения: 3 695
Милето ни трогна вчера всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт