Срядата - учебен или неучебен ден е при вас ?

  • 4 845
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 909

Не предполагах, че неученето в сряда е на религиозна основа (ще потърся да прочета повече),
но не се учудвям след като разбрах защо нямат завеси по прозорците и пране по терасите  Wink , а си мислех, че е от кой знай колко висока култура  Tired

Кой няма завеси и защо? Нещо не разбрах, може ли да обясниш?

# 46
  • Мнения: 805
При нас е нормален, учебен ден.

# 47
  • Мнения: 560
Учи се 1/2 ден.Става въпрос за частните училища.

# 48
  • Мнения: 520
Може и да ви се стори малко странно въпросчето, но при нас във Франция срядата си е отдавна официален неучебен ден, за сметка на това до миналата година в събота се учеше до обяд  :shock ... без коментар ...
От тази година вече не се учи в събота, но вместо да сложат часовете в сряда, просто ги премахнаха  Shocked вследствие на което сега учителите пищят колко им се сгъстила и натоварила програмата и дори се говори за допитване до общественото мнение дали пък да не ходят децата в сряда все пак ... Не разбирам и ми е странна логиката им тук, та ми стана интересно да питам как е в другите страни, за Белгия доколкото знам, учат в сряда до обяд, а при останалите как е ?
 newsm78


Много интересно......!Това го чувам за пръв път!Тук се ходи на училище от Понеделник до Петък,а се почива Събота и Неделя!Същото важи за висшите учебни заведения и за държавните институции.

Общи условия

Активация на акаунт