Какъв хидратиращ крем за лице?

  • 9 348
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
В чуденка съм какво да избера Ла Рош, Биодерма или Матис. С нормална кожа съм и на 30+  Simple Smile Приемам впечатления и ако се наложи и други предложения.

# 1
  • Мнения: 24
Биодерма, ако не се лъжа е медицинска козметика. Дори си мисля, че съм я ползвала през годините. Аз винаги давам приоритет на такава козметика! newsm10 Според мен, тя и в ценово отношение има приоритет спрямо останалите.

# 2
  • Мнения: 2 229
Аз пък на много места съм чела, че на Биодерма, кремовете точно, не са хубави.

# 3
  • Мнения: 90
от трите, които си изброила - БИОДЕРМА. Ползвала съм го и съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 167
Биодерма, ако не се лъжа е медицинска козметика. Дори си мисля, че съм я ползвала през годините. Аз винаги давам приоритет на такава козметика! newsm10 Според мен, тя и в ценово отношение има приоритет спрямо останалите.

В аптеката момичето ми каза че Ла Рош е медицинска козметика. Не е ли такава?

# 5
  • Мнения: 2 936
да, Ла рош също е медицинска козметика...много от дерматолозите я изписват при проблеми  Peace



# 6
  • Мнения: 24
Да, да - медицинска козметика са изброените марки. Направих си труда да проверя. Просто всички около мен ползват БИОДЕРМА, аз също съм ползвала, както и AVEN и съм била доволна- но сменям козметиката по принцип. Може би е най-добре да вземеш тестери, подходящи за твоя тип кожа и да ги пробваш. А, най-добре е консултация с дерматолог, която аз не съм правила никога, да си призная.  Embarassed Аз лично открих NUXE за себе си. Понякога като си взема от една марка три продукта, се е случвало да отчитам, че единия от тях не ми влияе добре и прехвърлям на майчето Laughing. УСПЕХ newsm10

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 14:42 от TOTONTO

# 7
  • Мнения: 1 167
А някой ползвал ли е Матис?

# 8
  • Мнения: 5
Продуктите на Авен не са лоши, те също са медицинска козметика

# 9
  • Мнения: 0
Не знам дали съм права, но някой може ли да обясни какво медицинско може да има в една козметика, козметичните продукти нито са лекарство, нито се купуват задължително с рецепта от лекар-дерматолог. В аптеките съм виждала, че изброените марки Биодерма, Ла Рос, Авен, стоят под написи дермо козметика (най-вероятно защото имат дерматологични тестове, доказващи ползите, които твърдят че имат). Ама това се прави от всяка уважавана марка и не е нещо особено.

# 10
  • Мнения: 3 050
Аз ти препоръчвам Ла рош посе  Peace Хидрафаз лежер.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз съм за Ла Рош, но Матис не съм ползвала. Биодерма  не бих повторила.

# 12
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Аз ти препоръчвам Ла рош посе  Peace Хидрафаз лежер.

Поддържам горещо  Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Ла рош са много по-добри от Биодерма, особенно Хидрафаз със факор 15 е  Peace. Матис не съм ползвала

# 14
  • Мнения: 8
И аз ползвам Ла Рош хидратиращ крем и съм много доволна Peace  За другите марки не знам. Сега обмислям да си взема Collin - козметичката горещо ми го препоръча, защото имал специални екстракти от водорасли. Някой, който е ползвал да даде мнение дали си заслужава?

Общи условия

Активация на акаунт