Фирма ГЕОТРЕЙД-ИВАНОВ ООД - отвратително отношение

  • 4 629
  • 6
  •   1
Отговори
В понеделник закупих  GPS  НАВИГАЦИЯ НА  GARMIN /според всички най-добрите навигатори за автомобили/ от Техномаркет европа на цариградско шосе , момчето ми обясни какво да направя и ми посочи каде да регистрирам усройството  и да получа абдейти за  карти и прочие , само че не разбрах след като я включа или приди това и днес ми се наложи да я иползвам ,но не се справих и звъннах на един телефон на въпросната фирама ГЕОТРЕЙД-ИВАНОВ ООД  за да с задам въпросите , вдигна ми една доста невъзпитана и нетърпелива госпожа /може и госпожица да е била това мен не ме интересува/! Започна да ми обяснява с едно нежелание , пренабрежение /един вид толко ли не мога да се справя с нещо което не съм пипала до сега и незнам как да боравя с него/ , обяснва ми с досада , кара ми се едва ли не  , ако попитам двапъти за едно нещо , имаше изрази от рода "Ох толкова ли не можете да разберете какво ви говора , този сайт който ми казвате е нашият  , вие трябва да се регистрирате в  сайта на фирмата който приви БГ картата , кое не можете да разберете!"  аз и отговарям добре на мен момчето което ми я продаде ми посочи един адрес в гаранционната карта не видях кое е сайта  и ви питам "Абе не бе товае нашия вие не разбирате ли че за друг ви говоря" след малко почна да минава и а "ти" да ми говори  , аз накрая и казах че съм я разбрала , защото след още 30 секунди разговор и такава щх да и тегля  , че да помни Оная дето незнае как да активира навигацията. ПРОСТО ИСКАМ ДА ВИ СЕ ОПЛАЧА ОТ ОТВРАТИТЕЛНОТО ОТНОШЕНИЕ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ИМ В ОФИСА НА БУЛ.ВАСИЛ ЛЕВСКИ 80А ! АКО ЗНАЕХ ЧЕ ЩЕ РАЗГОВАЛЯМ С НЕВЪСПИТАНА И ЯВНО СТАНАЛА С ЛИЦЕ КЪМ ВЪЗГЛАВНИЦАТА СЛУЖИТЛКА , ЩЯХ ДА ЗАПАЛЯ КОЛАТА И ДА ОТИДА ДО ТЕХНОМАКЕТ ЕВРОПА ДА МИ ОБЯСНАТ!!! СЛУЖИТЕЛИ КАТО ТАЗИ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ ДЪРЖАНИ В КОЯТО И ДА Е ФИРМА , ТЕ ПРОСТО МОГАТ ДА СРИНАТ ПОСТИГНАТОТО ОТ ТЕБ С ГОДИНИ ТРУД  , ЗА НЯКАКВИ СИ МИНУТИ

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 17:54 от Reza

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Пооправих заглавието.
Надявам се и другите да намерят причината за ужасния правопис в силният Ви афект, в противен случай изводите няма да са ласкави.

П.П. Ако наистина имате желание да се оплачете - свържете се с управителя на въпросната фирма.

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Те си падат монополисти в сферата на хоби ГПСите и вече повярваха и те в своето безсмъртие.
Съжалявам, в замяна на това Гармин са доста разпространени в родината и има много форуми, инфопмация, сайтове и пр, откъдето можеш да получиш всякакви отговори

Реза  Heart Eyes, както се казваше в един чудесен филм-Елегантна као вампир

# 3
  • Мнения: 592
Моя Гармин си го купих от чужбина - цената е с 30% по-ниска и въобще не смятам да се "кланям" на набедени вносители в БГ. Не само за тази марка, а и за много други "най-добри" неща. Просто натиснах копчето и започнах да работя!

# 4
  • Мнения: 4 585
Добре де, тая джаджа Гармин не се ли продава с инструкция за едсплоатация
и упътване за монтаж на български?

# 5
# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Дизайна и софтуера са мн. добри.

 Информацията обаче, която е вкарана тук - в Бг е отврат!

 Веднага давам пример: потърсете бл 302 в Младост-3 в София и навигатора ще ви заведе на... 160 км в... Ловеч???! Подобни примери стотици!

 В тези ъпдейти, които любезно ни дават, новото е само ... СПАМ!  - екранчето ви се запълва с всевъзможни имена на банки, офиси, кебапчийници и тем подобни, за сметка на надписите на пресечните улички.

Общи условия

Активация на акаунт