Споделете 102

  • 25 147
  • 742
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Старото такова.

# 1
  • Мнения: 2 212
Татти, много бързо ме лиши от удоволствието да метна толкоз хора наведнъж...

Инак споделям, много скучен откъм шеги 1 април, никой не излъгах, никой не ме излъга, даже съвсем никак не го усетих, щото и у форума не влизах и реших ей сега да компенсирам, ама най-много да си изпрося нещо друго не на шега  Laughing

Споделяйте на воля   Mr. Green

# 2
  • Мнения: 488
Ау, аз имам ясновидски способности! Записвания на ЛС, обаче имам само 2 свободни, не се изтрепвайте, моля!
И аз никой не съм излъгала, но ги разконспирирам безпогрешно.

# 3
  • Мнения: 9 900
етааа, ета  Hug

тази вечер видях нещо чудно и вълшебно - между минаретата на голямата бяла джамия кацнало облаче. Наблизо нямаше нито едно друго, нито пък някога е имало толкова ниско облаче. Значи са го направили, само Малкият Мук не се появи отникъде.

# 4
  • Мнения: 17 546
Споделих ли, че съм на диета? Не съм, естествено. Диетите правят човек съвсем изкуфял. Та ако кажа нещо идиотско, от глад е, не от друго.

# 5
  • Мнения: 1 533
Ех, Гюлфи, чувствам се като твоя баба. Аз се моля внуци да не ми въдят/водят, че ще ми причинят неудобство на този етап. Дъщеря ми става на 20 след 2 седмици, синът ми на 15 ден след  нея. Едно Яне ми остана да се преструвам на млада. То  няма 6, милото.

Цял следобед, с всяка цигара, се питам Ели дали още не пуши. Но няма да я питам.
А дъното, дъното, аз го ударих, но ми залепнаха там подметките, а с тоя тънък глезен не мога и  не мога да се оттласна.

Наздраве!

# 6
  • Мнения: 2 212
Официално се извинявам на Споделете за опита да се пошегувам на ваш гръб...щото нали си знам, че не е истина, лесно ми е, а ако требе съм честна, без Споделете съм като без сол в манджата, а аз съм соленоядно...

Калине, това за дъното така красиво сте го написала, че на човек да му се прииска да ви цитира, ама така, се едно не да се оплаче, ми да се изфука, че е там на дъното... Сега ми стана ясно де бил ключа към палатката, аз си мисля, че съм слабоволева и лигла, а то глезените, пусти глезени тънки и фини, били причината да си тлея там нейде...

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
След последната тема честно казано не вярвах, че ще има 102.

# 8
  • Мнения: 274
От Шефа човек не може да хване ред да пусне тема....


Запис   Peace

# 9
  • Мнения: 488
Наздраве, Калинке, да не те тревожа, ама и аз не пуша вече 3-та седмица. Много мислиш, много!
Няма нужда да споменавам, че за глезените завиждам, нали? На мен задника ми залепва, всичко му залепва, и повярвай, много по-трудно е да се отлепи.

# 10
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Разгеле...
Какво е чувството ,че си се "метнал" на първа страница?

# 11
  • Мнения: 1 533
След последната тема честно казано не вярвах, че ще има 102.

Малка Госпожице Сладурано, това е твоя рожбичка. Зъби й никнат, сополи й текат, понякога я хваща сюргюн, ама виж колко народ се навърта край нея и я щипе по бузките и й се радва. Ти си виновна и аз те прегръщам. (Тази вечер прекалих с виното).

п.п. Като цъкне човек в гугъл на "сюргюн", излиза интересна поема с автор Андрей Слабаков:

Напича слънцето полека
над ширналия се тютюн.
Втвърдява то земята мека,
а мен ме мъчи зъл сюргюн.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 23:29 от Калин@

# 12
  • Мнения: 274
Жена ми днес така ме върза първоаприлски.... Станах за смях на целия пъб.

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Знам, знам... Нека си живее, да си расте, преживява тук там по някой бебешки пубертет, вече е почти на три години, все пак... Simple Smile

# 14
  • Мнения: 274
Бат Бойко срещнал днес Бате Енчо и му загрял врата. Как можел да си позволява да пита кой е по по най...?!

хахаха. сега го чух по телевизията. НАздраве.

Общи условия

Активация на акаунт