купуване на бебета

  • 2 374
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
След като прочетох тази статия  http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-04-02&article=272904 се замислих и реших да видя какво е общественото мнение
Вие бихте ли си купили бебе?
А може би има такива,които вече са го направили- как се чувствате,какви са мечтите и страховете ви?

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
Интересно, от какво е продиктуван интересът ти?

# 2
  • Мнения: 625
След като прочетох тази статия  http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-04-02&article=272904 се замислих и реших да видя какво е общественото мнение
Вие бихте ли си купили бебе?
А може би има такива,които вече са го направили- как се чувствате,какви са мечтите и страховете ви?

      Не знам да се смея ли, да плача ли , егати тъпите въпроси вече  #Cussing outКлюкарщина , от това е интересът ти ,нали  kris_bo ?!Тука е бъкано с хора- купувачи на деца, които си умират от желяние да си споделят с теб мечтите и страховете ,просто едва дочакаха да се появиш! Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 1 324
Що не пуснеш и анкета?

Ти ще купуваш ли или ще продаваш?

# 4
  • Мнения: 179
Аз мисля,че това е доста сериозна тема,но вие си мислите че е нечисто любопитство.За щастие нямам подобни проблеми.
Не знам дали съм по-възмутена или донякъде оправдавам хората готови на това.Затова исках да видя и други мнения.Може би обърках подфорума

# 5
  • София
  • Мнения: 1 324
За щастие нямам подобни проблеми.
Поздрави!

# 6
  • Мнения: 702
Радвай се, 4е няма6 подобни проблеми, за6тото няма да ти се наложи да обяснява6 много не6та на децата си и да се 4уди6 дали пла4ат, заради Първи4ната си рана или за6тото просто са бебета.
И ако недай си боже попадне6 в този омагьосан кръг, ти как 6те постъпи6, как 6те посъветва6 близките си да постъпят!
За6то въоб6те някой постъпва така?! И за6то има хора, които трупат пари за сметка на не6тастието на други!?
какво да каже майката на това дете един ден?! - купихме те за 10000лв. как да му обясни, 4е понеже са го оби4али и затова са го купили! И аз оби4ам обувки и си ги купувам и сладолед оби4ам..
Какво ти е интересно?! Докъде ни е акъла или докъде ни докараха управниците?!

АЗ СЪМ ОСИНОВЕНО/КУПЕНО ДЕТЕ НА 25 ГОДИНИ И НИКОГА НЕ СЪМ СЕ УСЪМНИЛА В ЛЮБОВТА НА РОДИТЕЛИТЕ СИ! СТРУВАМ 40ЛВ/ПО МОЯ ИНФОРМАЦИЯ/. СПОРЕД ЛЕКАРИТЕ, АДВОКАТКАТА И ВСИ4КИ, КОИТО СА СЪДЕЙСТВАЛИ ЗА ИЗНУДВАНЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ МИ!
МАЙКА МИ ОТРИ4А ДА СА ДАЛИ ПАРИ, СИГУРНО ЗА6ТОТО НЕ ЗНАЕ КАК ДА МИ КАЖЕ 4Е МЕ Е КУПИЛА, ЗА6ТОТО Е ИСКАЛА ДЕТЕ!ПЛЮС ТОВА ДАЖЕ НЕ СА МЕ ИЗБИРАЛИ!ПРОСТО СА ИМ СЕ ОБАДИЛИ ЗА ЗДРАВО ДЕТЕ!

# 7
  • Мнения: 4 138
хихи, ква свежа тема Mr. Green
ще я следя с интерес. сега ще започнат едни самопризнания............
после може да се пусне тема колко от нас са давали или дават малки и по-големи подкупи или пък взимат Twisted Evil
ще дойдат лекари, адвокати, държавни служители, ще споделят...........

П.П. вагабонд, майката ще му каже истината. а детето ще реши.........друга опция няма. всичко е част от живота му.

я да те питам теб нещо крис бо. ти както виждам не би си купила бебе, нали. похвално........
дай сега да видим един друг казус. ако твоето дете и детето на сестра ти са болни, а има животоспасяващо лекарство само за едното дете, ти на кое би дала........

ох, обичам ги тези теми.........

има един хубав филм за решенията. казва се решението на софи, с мерил стрийп. препоръчвам го на хората, задаващи си много въпроси за други хора.
после предлагам да го изкоментираме............ей така, приказка да става и да уплътним времето.

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 11:07 от matakosmata

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
Изборът на Софи. Настръхнах. От къде ти дойде на акъла?

# 9
  • Мнения: 1 843
Наистина взе да става прекалено.
Смешен форум.
А беше полезен някога.

Крис_бо, аз не купувам, но имам две за продаване. Всъщност, не ги продавам, давам ги под наем за известно време. Ако те интересува...

Някои от нас, а може би и всички ние... не сме сгрешили само форума, сгрешили сме държавата, планетата, вселената.

# 10
  • Мнения: 4 138
и аз мойто го давам под наем. мъжът върви безплатно с детето, щото са като скачени съдове Mr. Green
детето чеше по гръба и целува много сладко. може да се ползва и като четка за под, само си се програмира и с въргаляне чисти идеално плочки.

клйомба, когато бях млада и много умна и велика и много обичах да коментирам хорските постъпки и да ги подлагам на разбор, гледах филма. след него бях по-малко велика и почнах повече да уважавам хората и болките им. не достатъчно, но все пак Mr. Green

и, крис бо, бих ти препоръчала ново вдъхновение за тема. иди във форум деца с увреждания и пусни тема..........ако ви се роди дете с увреждане, бихте ли го оставили в дом........предполагам, че ще пожънеш още по-големи овации от в тази тема.........

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 11:35 от matakosmata

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
Аууууу к'ви сте проклетии  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 286
След като прочетох тази статия  http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-04-02&article=272904 се замислих и реших да видя какво е общественото мнение
Вие бихте ли си купили бебе?
А може би има такива,които вече са го направили- как се чувствате,какви са мечтите и страховете ви?
Eдва ли някой ще си признае, камо ли да си сподели мислите и чувствата.
НО познавам такова семейство, преди 18 години дадоха пари не знам на кого точно(лекар, акушерка) за бебето.
 Ами да ти кажа много добре си се чувстват. Жената даже казва, че с времето е забравила че не тя е родила детето си.
Моето мнение съм го писала много пъти и няма да се повтарям.

# 13
  • Мнения: 702
Ей Мато ма, ти мнооуу убооуу дъ6теря извади ма?!Уууу!
Кът' имам син, 6ъ я открадним за булка!

Така, сега по съ6тество!
Аз не съдя хората!Опитвам се, понякога ми е много трудно!Не искам да ме съдят и мен!
Не крия, 4е съм осиновена!Когато го кажа на някого, който не знае става Shocked
Когато попитам за6то става така, става о6те по  ooooh! Shocked
Айде моля консервите да се отворят по въпроса!И нека да запо4нем да нари4аме не6тата с истинските им имена!
Такива, които все много знаят и все дават съвети и все са възхитени са ми до6тли до  Stop

6то не се гледате НЕ купените ЗДРАВИ, НОРМАЛНИ даце и не спрете да търсите клюки и да ровите в раните на хората!
Какво да мислим по въпроса с продаването на деца!? - Супер е !Аз съм за !Важното е бизнеса да върви!

# 14
  • Мнения: 4 138
Ей Мато ма, ти мнооуу убооуу дъ6теря извади ма?!Уууу!
Кът' имам син, 6ъ я открадним за булка!



дабеееееееееее, а хем я взех втора употреба и на изгодна цена. късмет. на далавера съм. Joy

ае некой да заключи темата, докат не е станало мазало Mr. Green
аз нямам време днес да взема дейно участие, защото отивам в една баварска кръчма.

Общи условия

Активация на акаунт