система за домашно избелване на зъби

  • 924
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Става дума за това
Имате ли впечатления от нея?
Ползвате ли я?
Изобщо пишете какво знаете за нея?


# 1
  • Мнения: 93
А защо не отидете на стоматолог и да си направите офис-избелване? Поне е контролирано и се прави от специалисти.

# 2
  • Мнения: 120
А защо не отидете на стоматолог и да си направите офис-избелване? Поне е контролирано и се прави от специалисти.

Няма да е чудно ако пуснат пакет от система за домашно слагане на пломби Simple Smile))

# 3
  • Мнения: 307
А защо не отидете на стоматолог и да си направите офис-избелване? Поне е контролирано и се прави от специалисти.

Би ми спестило време и пари.
http://www.donna.bg/product.php?id=2683
...но все пак си права.
Дано се включи някой, който е изпробвл системата.

# 4
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз съм ползвала това:
Мога да кажа, че определено имаше ефект:

http://www.towerdc.com/images/PersonCareMenu/SimplyWhite.gif

# 5
  • Мнения: 93


Би ми спестило време и пари.


Съгласна съм за парите, все пак избелването си е скъпичко - 300 лв. на процедура, почти 10 пъти повече от цената на тази система. Но според мен здравето е по-важно от парите. Аз не се доверявам на такива продукти. Последно гледах някви такива и в магазин за един лев. Според мен си е по-добре да е сигурен продукта, да е проучен, да е с доказани качества. А кой по-добре от стоматолога знае предимствата и недостатъците на този вид продукти?!
А относно времето, един час е достатъчен за избелване, че и по-малко. С лампа е около 10 минути, а без нея - около 30.

# 6
  • Мнения: 52
А тази система за домашно избелване къде се предлага и на каква цена?

# 7
  • Мнения: 1 187


Би ми спестило време и пари.


Съгласна съм за парите, все пак избелването си е скъпичко - 300 лв. на процедура, почти 10 пъти повече от цената на тази система.
Има и друг вид избелване. За съжаление не му знам името. Пак се прави при стоматолог, с някаква паста. Преди две години за 4 процедури платих 50 лв. Сега не съм се интересувала.
Другото избелване (300лв) - знам че има и подготвителен етап, който също се заплащал.

# 8
  • Мнения: 307
Eni_ba ,
Не мога да не се съглася с теб.
Затова поговорих със стоматолога си и обсъдихме "за" и "против" избелването при мен
В крайна сметка се оказа, че има вариянт за професионално избелване, но в домашни условия т.е. стоматолога ти дава матерялите за в къщи.
( може би Аурора пише за нещо подобно )
Излизало около 100-150лв.
Ще ми изпратят повече инфо, по-късно.

# 9
  • Мнения: 93


Би ми спестило време и пари.


Съгласна съм за парите, все пак избелването си е скъпичко - 300 лв. на процедура, почти 10 пъти повече от цената на тази система.
Има и друг вид избелване. За съжаление не му знам името. Пак се прави при стоматолог, с някаква паста. Преди две години за 4 процедури платих 50 лв. Сега не съм се интересувала.
Другото избелване (300лв) - знам че има и подготвителен етап, който също се заплащал.


Какъв е този подготвителен етап?

Общи условия

Активация на акаунт