Кандидат мами над 35 години- нека си дадем кураж Тема7

  • 14 350
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 586
Ето го и поl … 85;ие

  superuu В живота всичко трябва да е така. Аз забравих да взема пари и само минавам през къщи да поправя грешката и да ви пусна макло настроение  newsm62 newsm62 newsm62
Надявам се и вие да сте по полянките и да го получите чак вечерта - хайде някой да не ми заеме местенцето до моето момиче, че ще става търкал smile3540 smile3540 smile3540

# 46
  • Мнения: 1 045
Привет! Да ви се похваля, че днес ходихме на риба и видях цели 3 А от миналата седмица и аз като Мили съм открила ловния сезон, та да видим. Дано са на късмет  fingerscrossed.
И ако още не сте пили кафенце да ви предложа едно
Лек и усмихнат следобед  Hug

# 47
  • Мнения: 4 358
Къде сте хора.Трудители се Mr. Green.
Ние така хубаво се разходихме.после си взехме доста лакомства и сега ми е едно такова хубавоооооооооо.
Рослемче отстъпи ми един такъв куриер с човка и на мен Embarassed Embarassed Embarassed.Единия поне Praynig

# 48
  • Мнения: 337
Къде сте хора.Трудители се Mr. Green.

Ами трудят се, трудят Joy Joy Joy По това време я на маса  cheers  я да подмамят някой щъркел luvbed
Аз днес цял ден бях по гости. Току що се прибрах и минавам само да ви пожелая лека нощ.
 Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 2 617
Къде сте хора.Трудители се Mr. Green.

Ами трудят се, трудят Joy Joy Joy По това време я на маса  cheers  я да подмамят някой щъркел luvbed
Ми така де! Те са едни капризни създания... а и регулировчикът, след като ги разпрати насам и натам, нещо се покри... така че голямо мамене трябва да падне.  Wink

# 50
  • Мнения: 1 586
 newsm62 Не съм се покривал никъде - събота е! И си прекарвам съботно - с приятели, винце и настроение  smile3508
Живота е хубаво нещо ша знаете  Hug Hug Hug
Хайде всичко заедно "Йо-хо-хооо и бутилка ром" newsm62 newsm62 newsm62

# 51
  • Мнения: 2 617
Е, така де! И аз така казах на Алчо, която те диреше под дърво и камък в съседната тема - ми трябва да си починеш, че и на момичето си внимание да обърнеш -  не може само по форумите да висиш я!  Wink
Приятна веселба! Пий и за мен! Че живота е много мил, както се пееше в една стара песен за маса.  Hug

# 52
  • Мнения: 1 586
caritas, In vino veritas  newsm62 и да не забравяме Amicos res secundae parant, така че нямаме избор  Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 01:44 от ARGHT...

# 53
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Пълната фраза е:

Amicos res secundae parant, adversae probant.

За всички като мен, който се чудят това аджеба какво значи:
Good times get you friends, bad ones test them.

Леле как обичам чичко гугъл и съпруга ми, който има нервите да се рови в него. Grinning

ОК

# 54
  • Мнения: 1 586
Знаем я ние пълната фраза, но втората част не е от значение, когато става въпрос за любими хора. Любимите хора не се проверяват дори и в трудни времена. Любимите хора имат право да са слаби и в тежки времена и това не ни пречи да ги обичаме и да са важни за нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Знаем я ние пълната фраза, но втората част не е от значение, когато става въпрос за любими хора. Любимите хора не се проверяват дори и в трудни времена. Любимите хора имат право да са слаби и в тежки времена и това не ни пречи да ги обичаме и да са важни за нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Направо ме заби 2 метра под земята Laughing ако е за любимите - съм съгласна - за тях правим много дори непостижимото, не ги съдим така както съдим за другите и прощаваме и непростимите неща, но за приятелите разбираш кои от тях наистина са ти такива в трудни времена.
Аз пък съм котка, която по гръб не пада - поне се опитвам в повечето случаи /вече ми останаха 5 живота/. newsm47

# 56
  • Мнения: 1 586
...ако е за любимите - съм съгласна - за тях правим много дори непостижимото, не ги съдим така както съдим за другите и прощаваме и непростимите неща, но за приятелите разбираш кои от тях наистина са ти такива в трудни времена...
Приятелите са любими хора, пиле. Не ги съдим и не знаем в нашите трудни времена, какви са техните... Приемаме ги и ги обичаме. Разочарованието от човек, когото обичаш е разчоравоние от себе си. Съмнение в човек, когото обичаш е съмнение в себе си.
Заради това човек трябва да е силен - за да не допусне да е разочарован и доколкото му е силата да не допусне да разочарова  Hug Heart Eyes Hug
Хайде отиде още един живот newsm62 Hug

# 57
  • Мнения: 379
Добро утро!Почивка съм newsm19 ,но съм будна, защото забравих да си изключа телефона и ме събудиха...иначе и аз мога да спя до късно понякога...ARGHT...крупие съм ,но не истинско ,а в игрална зала(от 15 години) Иначе съм инженер по образование,но ...в бг сме все пак...Гледам вчера активността е била 4-5% ,но нищо значи много са ходили по разходки и щъркели...ще разказват...
По въпроса за приятелството съм с особено мнение и от години не допускам някой изключително близко до мен,защото приятелството и предателството са все на един връх на ножа...ROSLEM и аз обичам на рибка,но там,където ходим има нови собственици и трябва да си търсим ново място,а вие поне хванахте ли нещо?
Регенце  Hug и на всички останали  Hug и прекрасен ден!

# 58
  • Мнения: 1 586
Zazolinke и други вещи в занаята  Praynig Бързо помагайте, че тази вечер сънувах отново един сън, който от 7-8 години се повтаря "буква по буква" вече за 3-ти 4-ти път и ми е голям Х. Няма да го разправям с подробности, 'щото вече и кариесите знам на всички участници. Само схематично: Отивам в циганско селище. Там живее една мома, в която съм "ужасно" влюбен от години. Събира се цялата рода и ме гледат на кръв все едно съм дошъл с лопата да им копам в задния двор, за да си правя тоалетна  Laughing Голяма тумба са да знаете - братя,  братовчеди и може би поне 4-5 потенциални бащи. Появява се по едно време момата и  казва, че е съгласна да остане за малко на саме с мен. Отиваме в една стая (винаги една и съща) прозорците не могат да се закрият с нищо и въпреки това се мятаме да се радваме един на друг. Явно момата има същите чувства към мен, както моите  към нея. (В съня ми е ясно, че се познаваме от години, но откъде не знам.) Та точно стигаме до дрехите и момата се сеща, че всички ни гледат през прозорците и не трябва да го правим, 'щото ще има екшън след това. А и се оказва, че родата е определила само 5 минути време да оставаме насаме. Разменяме по 5 приказки малко тъжни и много мили и тя излиза първа от стаята (която е като малка отделна къщичка), а аз веднага след нея.
Това беше съня до днес. Този път имаше и продължение за първи път откакто го сънувам.
Точно излизам от стаята-къщичка и насреща ми 2-ма от братята и, от тия най-сополивите, които не ми се ръбят, а само стоят свити в ъгъла на веселбата по посрещането ми. И единия ми казва "Този път или ще предложиш да я купиш или повече не идвай"  newsm78 И ми казва някаква смешна цена чак ми дойде да му забия еидн шамар от радост. Тръгнах да я купувам и ... се събудих.
Ама много ми е странен този сън. Винаги е силно наситен емоционално. Ако има някакво тълкуване ще си платя  Mr. Green за услугата я с биричка, я с нещо друго. Само да не ми излезе тълкуването по-скъпо от момата ей  Crossing Arms
Хайде отивам да си доспивам Grinning
Ааааааа...и друго сънувах тази нощ. Не се шегувам - сънувах, че Vanhorne отново си е махнала едната калинка и ми стана много тъжно  Sad Ама после се успокойх, че е само глупав сън и продължих към друг по-плашещ  Laughing
Гледам nikol се появява  Hug Heart Eyes Hug Драсни два реда бе пиле. Сън не ме хваща с твоите терзания. А и кафенце липсва в темичката и още една усмивка  Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 756
Привет на всички! ARGHT благодаря ти за загрижеността,трогната съм. Hug Hug Тази сутрин съм бясна newsm61 ,събудиха ме ,а това за мен е страшно преживяване.Ама много прости хора има на тоя свят и думата съобразителност въобще не я познават.  smile3511Но сега вече съм малко по спокойна ,като си изливам душата.Мразя ги тия почивните дни не знам защо. smile3512
Вие пихте ли вече кафе?  newsm78Ей сега ще ви черпя въпреки ,че е почти обяд.

Общи условия

Активация на акаунт