кафе

  • 8 514
  • 270
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 294
По принцип не съм голяма кафеджийка , карах го на три в едно преди да забременея , а от няколко месеца даже и не се сещам за кафе  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 180
Аз пиех 3в1 с мляко  Peace

# 32
  • Мнения: 1 512
Пиех по 1 кафе на ден.

# 33
  • Мнения: 188
Пиех си по едно кафенце на ден през цялата бременност, иначе щях да падам от ниско кръвно

# 34
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Пили сме и кафе сме пили и бира и вино сме пили Mr. Green
Всичко в нормално количество не е вредно.
Аз съм само бременна ,не съм болна Stop
Много точно казано  Peace. Аз вместо еспресо минах на 3 в 1, което пия и до днес Party

# 35
  • Мнения: 2 960
Пиех по едно кафенце на ден.
Понякога и чашка винце.

# 36
  • Мнения: 2 110
На мен не ми се пиеше кафе докато бях бременна ,някак организма ми го отхвърляше !

# 37
  • Мнения: 4 513
Пиех само безкофеиново, колкото да усещам аромата на кафе. Щом спрях да кърмя, пиенето на 'нормално' кафе бе едно от удоволствията, към които се завърнах с най-голяма радост и нетърпение. Обичам кафе.  Blush

# 38
  • София
  • Мнения: 2 613
И по време на бременността, и сега като кърмя, пия по едно дълго кафе всяка сутрин, не само защото много обичам, а и защото ако не пия, ме боли цял ден главата- бях питала лекаря, беше казал, че едно кафе няма как да навреди.
Не пиех само първите два месеца, защото тогава ми беше много лощо и ми се гадеше сутрин, но след това започнах пак.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В началото пих безкофеиново , но след това си пиех нормално кафе по едно на ден  Peace

# 40
  • Мнения: 4 187
Пиех кафе през бременността , докато кърмех също. Рано сутрин, сама, на масата за гладене  Crazy!

# 41
  • Мнения: 210
Аз бях с  много ниско кръвно и доки ми препоръча да пия кафе - 2 на бр.Първото го пиех чисто а второто с мляко,защото млякото се свързва с кофеина и го прави по-малко вреден

# 42
  • Мнения: 568
В началото ми се гадеше и не пиех.Но след 3 месец започнах да пия по едно на ден Peace

# 43
  • Мнения: 1 080
Пиех безкофеиново.
Към края на бременностаа взех да попийвам и "истинско " кафе.
 Laughing Laughing Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 3 396
Да, пиех кафе.
Без да прекалявам, по едно сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт