Флирт на детско парти...

  • 11 778
  • 207
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 662
Не си дорасъл до по-семпло изглеждащите.

# 16
  • Мнения: 7 723
Моя мъж, ако знае колко е пропуснал,
че не е завел той децата на някое парти,
ще си посипе главата с пепел  ooooh!
Ма така му се пада!
Аз като му викам: Аре заведи ги ти тоя път, де!
Той- не, та не... ooooh! Нека му е  Mr. Green Joy

# 17
  • Мнения: 15 619
Пиши, как продължава експериментът.
Значи баща му повече няма да го придружава на детски партита.... Naughty

# 18
  • Мнения: 1 335
Ами според мен е така, защото секси мамите обичат внимание /те и не секси мамите обичат ма повече се смущават/ и не се притесняват да флиртуват открито. А това че имаш уговорка за кафе не е много ясно дали ще се осъществи... едно е да пофлиртуваш, а съвсем друго е да тръгнеш по кафенца с разни "загорели" татковци Wink Така че за мен би било по-интересно развитието, дали реално някоя секси мама ще излезне на разходка и кафенце с теб и дали флирта би продължил.

# 19
  • Мнения: 2 491
Абе хора, това не е истински флирт, това му е работата, той работи за Дискавъри чанел и има конкретна задача: Изкуството да флиртуваш с "Мацешки" мадами на детски партита. Какъв успех има и дали докрай е стигнал експеримента ще гледаме по канала.
Следващата и по трудна задача ще е да успее да свали и по невзрачните и по семпло облечените мадами, там ще е по интересно Wink

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 10:28 от Гигова

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
...Следващата и по трудна задача ще е да успее да свали и по невзрачните и по семпло облечените мадами, там ще е по интересно Wink
Направо предизвикателство... Laughing

# 21
  • Мнения: 4 841
Аз пък си представих една картинка  Joy - тайно  прочели темата татковци внезапно решават, че ще отменят майките в тази толкова скучна задача - водене на детско парти  Whistling И хоп - събират се изведнъж петнайсетина татковци  Joy Голяма размяна на телефони ще падне  Joy

# 22
  • Мнения: 25 590
Ми да. Направо си представям как се изсулват един по един към най-близката кръчма, нафиркват се и забравят да си приберат децата.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 15 619
Гостите горе се увеличават....Много експериментатори има, значи.... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 491
Аз пък си представих една картинка  Joy - тайно  прочели темата татковци внезапно решават, че ще отменят майките в тази толкова скучна задача - водене на детско парти  Whistling И хоп - събират се изведнъж петнайсетина татковци  Joy Голяма размяна на телефони ще падне  Joy

  Joy Joy Joy

Ловъре, нищо хубаво не те чака на следващото парти, честно, скука баце, само мъже tooth
Ама нищо де и с тях можеш да проведеш експеримент, кво ти пречи, ще стане добър филм Whistling

# 25
  • Мнения: 25 590
Аууу, кои ли ще са по-дащни? По-"мачовски" изглеждащите татковци или по-семплите? М?

# 26
  • Мнения: 2 491
Два съвета:
Избягвай тез семпло облечените, но много яки, щото не се знае...
Ориентирай се към по стилно облечените с нежни маниери Laughing

# 27
  • Мнения: 332
ХалоУ, ХАлен ДИлон, ко стаа уа, м чи яз съм унаа с "мацишкото" излъчванИ. Ко стаа уе пич ша пиим ли по едно кафенцИ   food010, ша продължим ли ХекспериментУ на по високУ равнищИ. Хайди, чакамтЪ да звъннИш, язе съм унаа леко пийналатЪ, ама ти ш са сетиш  #Silly

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
я виж ти какъв експеримент ...
за да се изведе някаква зависимост трябва да бъде повторен в различни конфигурации.

в името на точните статистики в събота ще водя щерката на детско тържество.... 

# 29
  • Мнения: 4 841
в името на точните статистики в събота ще водя щерката на детско тържество.... 

 Joy Joy Joy Внимавай, да няма после теми "Пиша анонимно, защото много от вас ме познават..."  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт